Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Neil Strauss (pseudonimy Style oraz Chris Powles), jest amerykańskim pisarzem, dziennikarzem i ghostwriterem. Stał się sławny dzięki swojemu bestsellerowi „The Game: Penetrating the Secret Society of Pickup Artists”, gdzie opisuje swoją przygodę ze społecznością podrywaczy i drogę jako przebył żeby stać się mistrzem podrywu. Pisuje do Rolling Stone oraz The New York Times.

Ross Jefrries - Paul Jeffrey Ross ur. 20 września 1958r. jest scenarzystą komediowym oraz twórcą „Speed Seduction”, czyli zbioru materiałów oraz seminariów które opierają się o Neurolingwistyczne programowanie oraz technikach hipnozy.

 

Tyler Durden Owen Cook (aka Tyler, Tyler Durden lub TD) ur. 1979r. w Ottawie, w Kanadzie. Jest przedsiębiorcom, autorem wielu publikacji oraz mistrzem podrywu. Jest zasłużonym członkiem społeczności podrywaczy. Jest główną osobistością w Real Social Dynamics – firmy, która głównie zajmuje się uczeniem mężczyzn jak nawiązać relacje seksualne z płcią przeciwną.

 

David Deangelo - Eben W. Pagen urodził się 5 grudnia, 1971 roku, ale bardziej znany jest pod swoim scenicznym pseudonimem, David DeAngelo. Jest amerykańskim przedsiębiorcom, autorem licznych publikacji i trenerem uwodzenia. Jest członkiem społeczności podrywaczy i założycielem „Double Your Dating”, firmy oferującej porady mężczyznom odnośnie uwodzenia, której głównym obszarem działania jest internet. W środowisku podrywaczy uważany jest za guru.

Mystery to pseudonim sceniczny i alter ego Erika von Markovika (jego pełna nazwisko brzmi Erik James Horvat- Markovic, ur. 24 września 1971r.). Uważany jest za innowatora w społeczności podrywaczy, jest jednym z głównych bohaterów książki/reportażu „The Game: Penetrating the Secret Society of Pickup Artists”  napisanej przez jego ucznia, Neila Straussa. Występował jako główny prowadzący w reality-show „The Pick-up Artist” nadawanym w 2007 roku w stacji VH1 (obecnie emitowany jest 2 sezon). Mystery uważa samego siebie za „najlepszego mistrza podrywu na świecie” i został przedstawiony jako „mistrz podrywu odnoszący największe sukcesy na świecie” podczas premierowego odcinka pierwszego sezonu swojego reality-show na VH1.

Więcej artykułów…

Strona 1 z 2

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin