Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Co szczególnie zraża kobiety, czego nie wybaczają, na jakie szczegóły warto zwrócić uwagę by nie wyprowadzić jej z równowagi. Jestem pewien, że większość kobiet nienawidzi i nie akceptuje opisanych przeze mnie błędów. Jeśli nie masz wyjątkowo tolerancyjnej kobiety nie powinieneś nigdy zapominać o tym czego nauczysz się po przeczytaniu tego artykułu.

 

Na co uważać, by nie wyprowadzić jej z równowagi 

 

 

Jeśli jeszcze tego jeszcze nie doświadczyłeś, jest to niestety nieuniknione. Prędzej czy później zdarzy się sytuacja, w której powiesz lub zrobisz coś godnego pożałowania, nie na miejscu lub karygodnego w oczach kobiety, dziewczyny, żony. Nawet jeśli od razu nie dowiesz się gdzie i kiedy popełniłeś błąd, bądź pewien że ten fakt głęboko dotyka Twoją partnerkę. W najmniej oczekiwanym momencie narastająca frustracja doprowadzi ją do wybuchu, który będzie przyczyną co najmniej kłótni, a może i końcem waszej relacji.  

 

Czy Ty mnie w ogóle słuchasz? 

 

Niestety to przypadłość prawie każdego faceta, wynika poniekąd z uwarunkowań ewolucyjnych, faceci zwyczajnie męczą się słuchaniem. To, że patrzysz i słyszysz dźwięki nie znaczy, że słuchasz. Jedna z najbardziej irytujących kobiety sytuacji, kiedy zadają Ci pytanie „ czy Ty mnie w ogóle słuchasz?” niestety zdarza się to niezwykle rzadko. Jeśli słyszysz to zbyt często, to oznaka, że nie dzieje się dobrze w waszym związku.

Wystarczy zaangażować się jedynie w rozmowę, brać aktywny udział, nawet jeśli temat jest nudny staraj się go zmienić ale nigdy nie udawaj, że słuchasz oglądając telewizje lub czytając wiadomości na telefonie, miej trochę szacunku do niej, pewnie często zanudzasz ją męskimi tematami, opowiadasz o Gwiezdnych Wojnach lub wygranej swojej drużyny, wystarczy się jedynie odwdzięczyć. Jak mawia stare przysłowie „mamy dwoje uszu i jedne usta nie bez powodu” 

  Jak zdobyć świetną dziewczynę... Darmowy webinar ostatnie miejsca. Zapisz się dziś!

Dotrzymuj danych obietnic 

 

Błędne odczytywanie jej sygnałów i mowy ciała. Natura w przeciwieństwie do kobiet, nie obdarzyła nas „szóstym zmysłem” naprawdę rzadko faceci odczytują sygnały niewerbalne właściwie, wymaga to dużego doświadczenia i poznania wielu kobiet. O ile łatwiej byłoby gdybyś czasem po prostu nic nie mówił jeśli ona tego nie chce, lub spełnił jej zachciankę akurat gdy jej potrzebuje. Nie bez powodu o dobrych związkach mówi się, że „rozumieją się bez słów” 

Nie dotrzymujesz danych obietnic, choćby było to pojawienie się o ustalonej godzinie w ustalonym miejscu lub ustalenie z nią że coś zrobisz, a tego nie robisz. Lepiej nie obiecywać jeśli nie jesteś pewien czy to zrobisz, kobiety są bardzo pamiętliwe. Drobne naprawy czy poprawki o które Cię prosi nie mogą czekać wieczność 

 

 Jej znajomi Twoi sprzymierzeńcy lub najwięksi wrogowie. 

Jest prawie pewne, że nie polubisz wszystkich jej znajomych, nieważne nie musisz. Pamiętaj, że są to ludzie istotni dla niej, niejednokrotnie znający ją dłużej niż Ty. Jeśli nie polubisz jej przyjaciółki lub siostry i z wzajemnością To masz poważny problem, ktoś zawsze będzie szeptał słówko i czekał na Twoje najdrobniejsze potknięcie. W chwilach kryzysowych od jej bliskich osób zamiast wsparcia w Twojej obronie otrzymasz kopniaka. Czasem jeden mały argument podsunięty przez najlepszą koleżankę może przelać czarę goryczy, lepiej uważać na relacje z jej koleżankami. 

Jeśli mylisz randkę ze spotkaniem z przyjaciółmi robisz kolejny poważny błąd. Sytuacja w której ona chce pobyć z Tobą sam na sam, a kończycie w gronie znajomych oglądając mecz lub pijąc do rana, to definitywnie powód do kłótni. Wyjście w dwójkę oznacza tylko Ty i ona, do dwóch chyba potrafimy liczyć. Jeśli nie jesteś pewien czego ona oczekuje i czy dobrze ją zrozumiałeś po prostu zapytaj. 

Jeśli kobieta zwierza Ci się ze swoich problemów, to nie próbuj ich wszystkich rozwiązywać. Bardzo często jedyne czego potrzebuje, to słowa wsparcia,  chce usłyszeć „wszystko będzie dobrze”, „poradzisz sobie”. Jeśli wyraźnie nie da Ci do zrozumienia, że chce Twojej pomocy, wtedy działaj. 

 Jak zdobyć świetną dziewczynę... Darmowy webinar ostatnie miejsca. Zapisz się dziś!

 

4.Nie wyśmiewaj jej pasji 

 

Zdarza Ci się wyśmiewać, to co ona lubi? Przeszkadza Ci jej ulubiony serial, muzyka której słucha, głupie magazyny czy portale z plotkami? Uwierz mi zawsze kiedy się śmiejesz, robisz sobie na złość, uszanuj jej prawo do relaksowania się w sposób jaki jej najbardziej odpowiada. Przypomnij sobie jak grając w warcrafta lub fifę, byłeś porównywany do dziecka przez dziewczynę która Cię nie rozumiała. Wszystko jasne nieco empatii i świat staje się piękniejszy. Spróbuj zrozumieć jej zainteresowanie, może odkryjesz nową pasję. 

 

Jest wiele sposobów na to by zdenerwować kobietę, często nawet nie wiemy o co poszło. Traktujemy takie zachowania jakby były nieracjonalne. Na szczęście większość z nich da się racjonalnie wytłumaczyć. Wszystkie nieporozumienia wynikają z braku wiedzy na temat kobiet. Przedstawiłem kilka tylko sytuacji które są niebezpieczne dla zdrowego związku. Jeśli chcesz poznać pozostałe tajemnice idealnych relacji z kobietami i nigdy więcej nie zrobić celowo czegoś nieodpowiedniego, niezrozumiałego dla Ciebie. Jak uniknąć tego co zepsuje związek, doprowadzi do kłótni lub zrazi kobietę o którą się starasz dowiesz się z naszych pozostałych materiałów, szkoleń i publikacji. 

 Jak zdobyć świetną dziewczynę... Darmowy webinar ostatnie miejsca. Zapisz się dziś!

Autor Marcin Boro 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin