Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

 

sposobnakobietyDla niektórych mężczyzn jest to kompletnie niezrozumiałe, że droczenie, drażnienie, bycie lekko aroganckim i niedostępnym jest doskonałą techniką w zdobywaniu kobiet. Nie bądź jednym z nich! Przeczytaj o rewelacyjnych metodach, jakie daje metoda “cocky & funny”!

 

 Arogancki i zabawny - połączenie gwarantujące sukces z kobietami!

 

Wiem jak to jest, ponieważ także tego nie rozumiałem gdy pierwszy raz usłyszałem o metodzie “cocky & funny” i widziałem jak się ją stosuje. Ciągle myślałem: „ Jeśli zastosuję tą teorię, dziewczyny zaczną mnie postrzegać jako aroganckiego faceta i to na pewno nie sprawi, że polubią mnie bardziej.”  A jednak myliłem się.

 

Dlaczego powinieneś być arogancki i zabawny jednocześnie?

 
 

Zapamiętaj to raz na zawsze: przyciąganie (w sensie atrakcyjności seksualnej) nie jest związane czy spowodowane logicznym myśleniem. Jest to bardzo silna emocja, która nie rządzi się żadnymi prawami. Jest automatyczna, ale można ją wzbudzić znając odpowiednie techniki. Na pewno widziałeś wiele atrakcyjnych kobiet w towarzystwie kolesi, którzy je olewają, obrażają i są zupełną odwrotnością ich wymarzonego faceta. Dlaczego?

 

 

cock2

 

 

Przyciąganie

 

Załóżmy, że u pewnej dziewczyny pojawia się to uczucie do pewnego faceta. Może to nie brzmi zbyt wesoło, ale nie ma takiego zachowania, które mogłoby sprawić, że dziewczyna przestanie czuć ten pociąg seksualny. Facet może być zły, wredny, może być totalnym palantem a i tak nie zmieni tego uczucia u niej. Więc pozwól, że opowiem Ci trochę więcej o tym właśnie nastawieniu, dlaczego działa i jak jej używać aby wzbudzić uczucie pociągu seksualnego u kobiet (nie będąc jednocześnie wrednym palantem). Zapamiętaj także, że formuła ta brzmi: arogancki i zabawny, zawsze obydwa jednocześnie.

 

Jeśli będziesz zbyt arogancki, będziesz postrzegany jako mało pewny siebie palant, który obraża ludzi, bo chce się dowartościować. Jeśli będziesz tylko zabawnym, opowiadającym kawały kolesiem też na tym nie skorzystasz, będziesz po prostu „komikiem imprezowym”. Ale gdy użyjesz obydwu postaw jednocześnie, dosłownie stworzysz „magię”. Ta postawa jest, jak zawody sportowe, jest jak wyzwanie, jest śmieszna i powoduje rozluźnienie atmosfery gdy używasz jej odpowiednio. Więc wyjaśnijmy sobie dokładnie czym jest postawa „arogancki i zabawny”:

 

Oto postawa arogancka:

 

“W tej sukience jej tyłek wygląda grubo”

 

A teraz postawa "arogancki i zabawny":

 

“Jeśli nie znajdzie lepiej pasującej sukienki, styliści naślą na nią policję :P”

 

Kapujesz?

 

Zacznij z nutką arogancji a potem dodaj trochę humoru.

 

Więc dlaczego takie zachowanie działa w stosunku do kobiet. Oto odpowiedź:

 

POSTAWA “AROGANCKI I ZABAWNY” PRZYCIĄGA KOBIETY, PONIEWAŻ SZYBKO I BEZPOŚREDNIO POKAZUJE KOBIECIE WSZYSTKIE POZYTYWNE CECHY MĘSKIE, KTÓRE POSIADASZ.

 

Kobiety uwielbiają facetów typu „alfa”- wszyscy to wiemy. Kobiety uwielbiają poczucie humoru i facetów, którzy potrafią je rozbawić. Także wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę.  Kobiety NIE interesują się facetami, którzy są nieśmiali, sfrustrowani, niepewni siebie, podlizują się im, zachowują się jak młody szczeniaczek, są podenerwowani samą obecnością tej kobiety i latają za nimi jak osobista asystentka. Aha, tak przy okazji bycie takim “niemęskim” facetem jest gorsze niż bycie “komikiem imprezowym” etc. Gdy spotkasz atrakcyjną kobietę OD RAZU zacznij stosować tą postawę. Jeśli robisz to dobrze, dajesz jej podświadomie do zrozumienia mniej więcej to:

 
cock6

Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat związków? Przeczytaj koniecznie bestselerową książkę Krzysztofa Króla "Księga związków, podrywu i seksu".   

“Jesteś na tyle interesująca, że mogę z Tobą porozmawiać, ale nie wystarczy tylko dobrze wyglądać, żeby zrobić na mnie wrażenie. Twoje piękno nie powoduje u mnie zdenerwowania, wręcz przeciwnie, jestem bardzo spokojny i właściwie to czuję się przy Tobie tak komfortowo, że zaraz zacznę szukać u Ciebie czegoś, z czego mogę się pośmiać/ponabijać”

 

Nie ma na świecie lepszego i szybszego sposobu na zakomunikowanie wszystkich właściwych przymiotów, przekonań, komfortu, pewności siebie niż postawa „arogancki i zabawny". Gdy już zaczniesz stosować tę postawę, będziesz zaskoczony pozytywnymi rezultatami. Oto dość uniwersalny przykład:

 

Następnym razem gdy będziesz w spożywczaku i będziesz czekał w kolejce aby zapłacić za zakupy, powiedz: “Więc ile z tej kasy zgarniasz dla siebie?” (w momencie gdy wręczasz jej pieniądze)

 

Ona prawdopodobnie się uśmiechnie i powie: “Nic… ale chciałabym.”

 

Możesz na to odpowiedzieć: “aha, doszedłem do wniosku, że kasujesz 10 lub 20% …myślałem że jesteś zamożną dziewczyną i ze wesprzesz mnie jakoś, ale cóż…moja dziewczyna musi być bogata.” (Pokręć nosem)

 

Ten gambit jest świetny. Taki paradoks zawsze będzie śmieszny: facet pyta dziewczynę czy jest zamożna lub sławna. Potem, jeśli odpowie, że nie jest (z reguły tak bywa) mówisz jej, że to wszystko zmienia i że spaliła tą szansę u Ciebie i nie jesteś już nią zainteresowany.

 

Co robić a czego nie, stosując tą postawę?

 

cock1

 

 

Jednym z podstawowych warunków, które musisz dotrzymać jest pewność siebie i pewność tego, co powiedziałeś. Chodzi tutaj o to żebyś nie dał się „złamać”. Gdy powiesz takie coś, jak wyżej opisałem, do dziewczyny, ona od razu stwierdzi: „O mój boże, nie wierze, że powiedziałeś coś takiego!!!” Musisz wtedy zachować postawę i okazać jej że jesteś w pełni spójny z tym co właśnie powiedziałeś.

 

Większość facetów wtedy wymięka i mówią: “Kurcze...przecież ja tylko żartowałem”

 

NIGDY TEGO NIE RÓB !!!! Bo wyjdziesz na totalnego mięczaka! W przykładzie pokazanym powyżej, jeśli zachowasz postawę, ona z pewnością da Ci spojrzenie typu „Hej, może nie jestem bogata, ale przynajmniej miła”. Ty możesz odpowiedzieć, ciągnąc dalej wątek: “Bycie miłą nie wystarczy, moja dziewczyna musi by miła I BOGATA”  

cock4

 

 

Twoim celem nie jest zdołowanie i zasmucenie dziewczyny. Twoim celem jest takie stworzenie żartu, aby był on jednocześnie absurdalny i budujący napięcie, aby uruchomić te „zapalniki pociągu seksualnego” o których mówiliśmy wcześniej. Sprawi to, że staniesz się dla dziewczyny wyzwaniem i nie potraktuje Cię jak standardowego ćwoka, który podchodząc gada jakieś pierdoły. Gdy już wytworzysz to napięcie i otrzymasz niewerbalną odpowiedź od dziewczyny WEŹ OD NIEJ NUMER !!! …albo e-mail. Nie stój bezczynnie jak palant, starając się ciągle ją rozbawić.

Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat związków? Przeczytaj koniecznie bestselerową książkę Krzysztofa Króla "Księga związków, podrywu i seksu".   

Komentarze   

-2 # predator 2010-10-20 21:43
najlepiej założyć maskę i zamienić się tornado o skali F1
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin