Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

10 błędów popełnianych na randkachWszyscy je popełniamy. Staramy się, żeby wyszło jak najlepiej - potem jednak głupio spojrzeć w lustro. Już za moment dowiesz się - jak w prosty sposób możesz uniknąć niektórych błędów w czasie spotkania z kobietą!

 

 

 

 10 najczęściej popełnianych błędów podczas spotkania z kobietą.

 

1. Zaniedbany wygląd.

Nie ma nic gorszego dla kobiety niż zaniedbany facet. Pamiętaj, żeby dokładnie umyć całe ciało, obciąć włosy w nosie i uszach (sic!) i ubrać czyste rzeczy na siebie. Mów, co chcesz, ale jest to najczęściej podawany powód ucieczki z randki przez kobiety!

2. Popisywanie się.

Nie zabieraj nowo-poznanej dziewczyny do drogiej restauracji. Nie chwal się niczym - kasą, osiągnięciami itp. Każda Twoja próba zaimponowania kobiecie zostanie odebrana jako manipulacja, przekupstwo i nadrabianie pieniędzmi Twoich braków w osobowości. Zamiast tego staraj się ją poznaj i zadbaj o to, abyście oboje miło spędzili ten czas.

3. Nerwowe ruchy.

Jak najszybciej naucz się swobody w rozmowie z kobietami, aby Twoje ruchy były płynne i zmysłowe. Nerwowość jest zaraźliwa - kobieta w towarzystwie nerwowego faceta również się stresuje i nici z miłego spędzenia czasu.

 

10 błędów

4. Nachylanie się.

Podstawy mowy ciała w każdej książce mówią, że podczas interakcji - osoba, która bardziej się nachyla, ma słabszą pozycję. Jeśli więc chcesz być odbierany jako prawdziwy mężczyzna - nie nachylaj się do kobiety. Możesz mówić głośniej - wtedy, gdy ona nawet nie usłyszy - sama zacznie się nachylać do Ciebie. Jest to podświadoma niewerbalna forma flirtu.

5. Narzekanie.

Randka nie jest od tego, aby zwierzać się kobiecie ze swoich problemów i wszystkich rzeczy, które wkurwiają Cię na świecie. Pamiętaj, że masz dostarczyć jej dobrych emocji. Niech zatem spotkanie będzie przepełnione przyjemnymi tematami do rozmowy.

6. Narcyzm.

Jeśli chcesz, aby kobieta faktycznie zaczęła Cię uwielbiać - traktuj ją normalnie, jak swoją koleżankę lub siostrę. Niech to ona poczuje, że jesteś jej nagrodą. Niech ona stara się o Twoje względy. Jeśli wyrobisz sobie odpowiedni charakter - to będzie to naturalna kolej rzeczy!

7. Zanudzanie.

Naucz się opowiadać ciekawie - tak, aby kobieta chciała Cię wiecznie słuchać. Zdobędziesz tą umiejętność dzięki solidnej praktyce.

8. Brak kultury.

Bądź dżentelmenem! Naucz się zasad savoir-vivre`u. Otwieraj drzwi przed kobietą, przepuszczaj ją pierwszą w drzwiach. Zdejmij jej płaszcz i powieś na wieszaku. Odsuń krzesełko (tylko nie wtedy, gdy siada, bo tego typu dowcip może skończyć się wizytą na pogotowiu). Nie myśl, że to staromodne - do dzisiaj kobiety rozpływają się w fantazjach o szarmanckim mężczyźnie.

10 Błędów popełnianych

9. Ciotowate zachowanie.

Jeśli chcesz pocałować kobietę - to zrób to. Dziewczyny od razu wiedzą, gdy tylko pomyślisz o pocałowaniu ich. Wszystkie zawsze skarżą mi się, że faceci wstydzą się je pocałować. Zrób to zmysłowo, zrób to delikatnie, ale zrób. Nie bój się całowania dziewczyny - niech ona poczuje, że faktycznie potrafisz przewodzić.

10. Nietrzeźwość.

Jeśli chcesz zdobyć dziewczynę z klasą - z pewnością nie powinieneś pić! Wielu mężczyzn próbuje alkoholem dodać sobie odwagi, nie wiedzą jednak, że po spożyciu tracą kontrolę i zachowują się jak idioci. Chcesz poznać kobietę z klasą - miej klasę. Upijanie się zostaw na wieczory z kolegami.

Chciałbyś nauczyć się czegoś więcej na temat relacji z kobietami? Skorzystaj już teraz z kompendium naszej wiedzy dostępnej na DVD!   

 

 

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

Facebook: https://facebook.com/PerfectDatingPL

Twitter: https://twitter.com/perfectdatingpl

Youtube: https://www.youtube.com/user/PerfectDatingPL

Komentarze   

-1 # Monika 241 2010-09-27 20:25
Hahaha no. 10 z pewnością się wielu przyda. Raz spotkałam faceta, który miał 1cm włosy w uszach... Porażka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Xsaviour 2010-09-28 08:33
No to nieźle - skąd wzięłaś takiego faceta Moniko?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Figlarz 2010-09-28 14:16
Do punktu 7 mam pewne obiekcje. Da się wiedzę na temat mowy ciała wykorzystać lepiej niż pokazywać swoja męskość, przez odchylanie się do tyłu.

Żeby nie być gołosłownym:
Zapytaj o jej pasje/hobby i jeśli zacznie się wkręcać w opowiadanie- nachyl się, żeby przekazać niewerbalnie zainteresowanie .

Itp,itd.... Have fun!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Mikel69 2010-10-01 19:41
Dobra uwaga
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Hubert 2010-10-01 17:48
Hej. Co do pierwszego punktu nie zgadzam się do końca. Byłem na randce i dziewczyna piła alkohol. Trochę go wypiła nie powiem. Ciekawe co bym jej pokazała wtedy jak ja bym nie pił a ona tak? Ale nieważne. To co nie mam szans żeby z dziewczyną dobrze się bawić, otwarcie rozmawiać bez kropli alkoholu. Uważam, że większym przypałem byłoby pokazywanie jej, że się nie pije kiedy ona pije i wtedy to ja bym miał o niej gorsze zdanie bo chyba tak jest, że jak ktoś pije a ktoś nie to wtedy ten co nie pije patrzy z pogardą i nie ma dobrej komunikacji. Uważam, ze jest tak, że jak piją to dwie osoby jak żadna to żadna i okej i nie uważam, żeby alkohol u dziewczyny oznaczał brak jej "klasy". Stereotyp!! Jest też coś takiego jak umiar i myślę. że jest taka ilość którą można sobie wypić i spokojnie się cieszyć jakie dają efekty do tego momentu. Oczywiście każdy ma tą granice. Ważne żeby jej pokazywać że się jest solidarnym w piciu albo nie, chociażby żeby nie stracić na porozumieniu potem w trakcie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # Randii 2010-10-15 20:30
Hubert ty chyba nie powinieneś już pic!Dobrze Ci radze:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # predator 2010-10-20 22:01
6. wtf: a jak ona mi narzeka to co robić ? ponarzekać sobie razem ?

7. Ona 1.6m, on 2m, wieje wiatr, kaptury albo deszcz. Kucać?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Jaro 2010-11-25 17:24
Predator , nie udzielaj sie jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Twoim zdaniem facet powinien sie nachylać do kobiety przy rozmowie? Nikt tu nie mówił o tym , kiedy wieje wiatr , deszcz i o przypadku Jordana i Lady Gagi. Pewnie Twoje relacje z kobietami są mizerne;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin