Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Zastanawiałeś się nieraz, o jakim mężczyźnie marzą kobiety, co je tak naprawdę przyciąga, a co wywołuje w nich negatywne emocje? Z poniższego artykułu dowiesz się, jaką postawę powinieneś przyjąć, by wzbudzać zainteresowanie wśród kobiet i nie stać się w ich oczach przysłowiowym już Rysiem z Klanu…

 

Oto fragment bestsellerowej książki Krzysztofa Króla "Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn"

 

O ideale Rysia z Klanu i prawdziwych pragnieniach kobiet odnośnie mężczyzn…

 

Ideał Rysia z Klanu.

W społeczeństwie, w którym obecnie żyjesz, większość przekonań opiera się na chrześcijańskim systemie wartości. Stąd właśnie bierze się mit „miłego kolesia”, czyli mężczyzny, który będzie idealnym tatusiem, będzie miły, nieśmiały, opiekuńczy, będzie cały czas myślał, żeby to kobiecie było dobrze, będzie ją wszędzie zawoził, kupował kwiaty, zabierał do kina na romantyczne komedie i prawił wiecznie komplementy. Taki gość ma być dobry, nie może skrzywdzić nawet mrówki, a łzy w jego oczach mają być na porządku dziennym. Dołóżmy do tego gloryfikowanie biedy, życiowej nieporadności — stwierdzenie, że ostatni będą pierwszymi, więc w tym życiu nie należy się starać… i wyjdzie właśnie idealny Pan Miły.

 

 

Ideały a rzeczywistość.

Taki obraz kreują często filmy, taki gość właśnie biegnie przez całe miasto na lotnisko, aby wręczając kwiaty, wyznać miłość niczego niespodziewającej się dziewczynie wsiadającej do samolotu — i oczywiście ona zawsze rzuca mu się na szyję i żyją długo i szczęśliwie. Zapewne domyślasz się, że to się po prostu nie zdarza… Wiesz przecież, że przez całe życie nieraz próbowałeś tego typu zachowań i raczej uzyskiwałeś marne rezultaty. Tak właśnie jest. W tym rozdziale wytłumaczę Ci, jak działa mózg kobiety i na jakie wartości reaguje. Właśnie o wartościach będę pisać najwięcej — bo pamiętaj, że kobieta zawsze wykryje Twoje prawdziwe wartości — stąd tak ważny jest głęboko zakorzeniony odpowiedni sposób myślenia i spójność z nim tego, co będziesz przekazywał na zewnątrz. Zacznijmy jednak od początku.

 

Łyk prehistorii…

 

 

Cofnijmy się o 20 000 lat wstecz. Czy zdajesz sobie sprawę, że żyjący wtedy człowiek — wyglądał i miał praktycznie taki sam mózg jak obecnie? Wyobraź sobie, w jakich warunkach wtedy egzystował i jak wyglądała jego najbliższa społeczność. Mieszkał w małych, drewnianych szałasach, żył w kilkudziesięcioosobowych osadach, zajmował się polowaniami i zaczynał tworzyć kulturę. Wyobraź sobie teraz, jakie wartości były wtedy dla kobiety istotne… Za wszystko odpowiadała ewolucja — dla zapewnienia ciągłości genów liczyły się: umiejętność przetrwania i reprodukcji. Jeśli nie potrafiłeś zdobyć kobiety, to znaczy, że Twoje geny nie powinny być przekazywane dalej — do dzisiaj tak jest. Dla kobiety istotne były tylko trzy czynniki: zapewnienie przetrwania dla niej, dla jej dzieci i dobrych genów, które zapewnią, że jej potomstwo będzie również mogło samo o siebie zadbać. Oznaką tych trzech czynników były: zdrowie, odwaga, pewność siebie, męstwo, sprawność fizyczna, cechy przywódcze i umiejętność zapewnienia pożywienia.
 

Co zostało nam po przodkach?

Tutaj Cię zaskoczę, że do dzisiaj nic się nie zmieniło. Z tych podstawowych wartości wywodzą się wszystkie zachowania, których nauczę Cię w tej książce. Wydaje Ci się to zbyt proste? Ależ właśnie tak jest! Możesz wypróbować każdą radę zawartą w tej książce i sam zobaczysz, że sprowadza się ona właśnie do tych podstawowych wartości. Będę do nich wracać jeszcze nie raz, dlatego dobrze przemyśl sobie to wszystko, co jest tutaj napisane, i zapamiętaj raz na zawsze, co tak naprawdę się liczy!

 

Kobieca literatura prawdę ci powie…

 

Szukasz ciągle dowodów na to, co przed chwilą Ci napisałem? Bardzo proszę — zapytaj samych kobiet, co tak naprawdę pociąga je w mężczyźnie — możesz zapytać nawet milion z nich. Jak to zrobić? Bardzo prosto, poczytaj romanse dla kobiet. Napisane przez kobiety — dla kobiet, najlepiej sprzedające się książki na świecie, których fabuła została skomponowana dokładnie tak, jak kobiety by tego chciały, ale nigdy nie przyznają Ci się wprost. Czy znajdziesz tam kiedykolwiek opis typu: „I wtedy John nieśmiałe podszedł do niej, odwracając wzrok niewinnie, powiedział jej, że ma takie piękne oczy, przekazując swoją dobroć i niesamowite przerażenie w oczach na samą myśl, że on pomyślałby, aby ją pocałować…”? Jestem raczej przekonany, że natkniesz się na opis, w którym „(...) silny i męski Robert przeszywającym spojrzeniem, jakby widział już oczami swojej wyobraźni, jak namiętnie kochają się w ciepłym deszczu, zawładnął jej duszą i powiedział: Tak, jestem zły, jestem mężczyzną, którego nie polubią Twoi rodzice, ale teraz oboje wiemy, że to właśnie nastąpi, że zaraz będziesz tu i teraz krzyczeć z rozkoszy, bo ja bezwzględnie i zwierzęco zacznę całować Twoją (…)”… no, bo za daleko się zapędzimy.

 

To, czego pragną kobiety…

Właśnie tego chcą kobiety, chcą poczuć swoimi pierwotnymi potrzebami Twoje pierwotne potrzeby. Chcą wiedzieć, że jesteś właśnie tym mężczyzną, który potrafi zapewnić ewolucyjne wartości kobiecie. A gdzie tutaj znajdzie się dobro i inne tego typu cechy? Wystarczy, że ona będzie wiedzieć, że masz potencjał, aby być dobrym człowiekiem, i nadzieję, że nawet jeśli jesteś zły, to się zmienisz. Kobietom to wystarczy — dlatego wiesz już, dlaczego tak często są z dupkami, dupkami totalnymi, którzy jednak potrafią zapewnić im tę pierwotną wartość!
 

 

Uważaj na bycie neutralnym!

Jako inteligentny człowiek zauważysz, że najgorszy punkt, w którym możesz się znaleźć, to neutralność. Jest to najdalsza droga do wzbudzenia jakiegokolwiek zainteresowania kobiety. Będąc właśnie takim grzecznym, potulnym mężczyzną, znajdziesz się u góry tej gałeczki. Cała wiedza w tej książce natomiast odnosi się do tego, abyś był na dole. Jak widzisz, droga od gniewu do pociągu fizycznego jest minimalna — można przeskoczyć po tej gałeczce. Tak właśnie działa bycie aroganckim, negowanie itp. Często, gdy dziewczyna jest już maksymalnie na mnie zła i prawie wylewa mi drinka za koszulę, zaczynam jej opowiadać o tej gałeczce i mówię, żeby uważała z tą nienawiścią do mnie, bo nieświadomie może się ona przerodzić w gorącą miłość. Zawsze rozluźnia to sytuację i daje kobiecie do zrozumienia, że doskonale wiem, co myśli i jak funkcjonuje. Ile razy w życiu słyszałeś od kobiety, że nie lubi kłótni, ale lubi godzenie się po nich, gdyż seks wtedy jest najlepszy? Przypadek?

Jak jeszcze możesz podnieść swoją atrakcyjność?

Oprócz poniżej wymienionych składników również atrakcyjne dla kobiet są: pewność siebie, poczucie humoru, wyróżnianie się z tłumu, nieprzewidywalność i, o dziwo, otaczanie się kobietami. Te wszystkie czynniki opisałem szerzej w kolejnych rozdziałach książki, więc tutaj przeczytasz o pozostałych.

 

Właśnie przeczytałeś fragment bestsellerowej książki Krzysztofa Króla "Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn"

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin