Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Opinia Perfect DatingDostaliśmy ostatnio bardzo fajną opinię - jednego z kursantów na temat jego rozwoju po szkoleniu. Jej wyjątkowość polega na tym, że od szkolenia minęło kilka miesięcy - zatem jest to recenzja z perspektywy czasu.

 

Opinia o szkoleniu Perfect Dating

 

Mam nadzieję, że ta recenzja będzie dla Ciebie motywatorem do zmian w swoim życiu. Jeśli chcesz zmienić swoje życie tak, jak Mateusz - zapisz się na szkolenie!

Cześć!
 
Wszystko idzie świetnie. Nie zbyt łatwo oczywiście – lecz sukces najlepiej smakuje, gdy wiemy, że na niego zapracowaliśmy. Każdy dzień jest nowym wyzwaniem, okazją do zmierzenia się z własnymi ograniczeniami, przekonaniami, lękami. Każdy dzień jest kolejną cegiełką do budowania nowego, lepszego Ja. Tak oto w bólach rodzi się Człowiek. ;)

 

Opinie Perfect Dating

 


Zacząłem nazywać. Nazwałem kobietę swoich marzeń, nazwałem dom swoich marzeń, nazwałem to, kim jestem teraz, za pół roku, za rok, za 5 lat, za 10 lat. Nazwałem to, czym się zajmuję, nazwałem swoje pasje, swoje wartości, swoje pragnienia. Nazywam przeżywane chwile, emocje – a każde określenie słowami tego, co dla mnie jest najistotniejsze, powoduje nie tylko lepsze zrozumienie samego siebie, lecz także możliwość przekazania tego innym. Pewne uporządkowanie spraw powodujące, że obraz teraźniejszości (a stąd i przyszłości, i przeszłości) z rozmytego - staje się wyraźny.

Zacząłem dbać. Dbać o swoje mieszkanie, o swoich znajomych, o przyjaciół, o miejsca, w których przebywam. To wszystko jest bardzo istotną częścią mojego życia – to wszystko w jakiś sposób stało się mną, moją osobą. Staram się każdym swoim działaniem pozostawiać rzeczywistość lepszą niż ją zastałem. Gdy już wiem, co dla mnie jest ważne, to chcę, żeby to było zawsze jak najlepszej jakości.Tak właśnie rozumiem wartość ekologii w rozwoju.

Zacząłem wreszcie budować. I choć konstrukcje dnia codziennego są wciąż bardzo niestabilne, to każdy nowy dzień przynosi nowe zwycięstwa, i nowe „porażki”, które koniec końców też są zwycięstwami ;). A z każdą kolejną podjętą decyzją uczę się, jak budować solidnie i pewnie. Każdego dnia walczę, by przełożyć złożone idee na rzeczywiste, konkretne działania. I to mi się udaje – długoterminowe plany wymuszają, bo muszą wymuszać, mój kolejny dzień, tydzień, miesiąc. Potrafię sterować swoimi działaniami, bo wiem, w jakim kierunku płynie cały okręt mojego życia.

Opinie Perfect DatingJeśli chodzi o relacje z kobietami – są one na tyle zagmatwane, że nawet nie da się ich opisać ;). Ale radzę sobie, świetnie się bawię, a każda z nich wnosi ogromną jakość do mojego życia. Jest to ten rodzaj wiedzy i świadomości , które można uzyskać tylko na podstawie własnych doświadczeń. Jeśli jednak będę potrzebował porady, to nie omieszkam poprosić.

Mateusz

Mam nadzieję, że ta recenzja będzie dla Ciebie motywatorem do zmian w swoim życiu. Jeśli chcesz zmienić swoje życie tak, jak Mateusz - zapisz się na szkolenie! 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin