Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

grawstępnaGra wstępna jest szalenie ważnym elementem seksu jeśli chodzi o kobiety. Jakie są jej etapy? Jakie są sprawdzone sposoby na nią? Co robić, a czego nie w jej czasie? W tym artykule znajdziesz odpowiedź na te pytania!

Reguły gry wstępnej.

 

Wiele kobiet narzeka, że gra wstępna ich partnera ogranicza się do ściągnięcia skarpetek. Niestety są mężczyźni, którym wydaje się, że kobieta podnieci się na sam ich widok. Są oczywiście panie, które osiągają gotowość bojową w bardzo krótkim czasie i uwielbiają szybkie numerki, ale nie stanowią one większości. Jeśli nie do końca przejmowałeś się grą wstępną do tej pory, to czas by to zmienić, bo tylko odpowiednia gra wstępna zapewni kobiecie rozkosz z seksu.

grawstępna

 

Etap 1 - pobudzanie.

Przede wszystkim nie dobieraj się od razu do dziewczyny. Nie wsadzaj jej rąk za majtki, jak tylko do siebie się zbliżycie. Jeśli chcesz zbudować prawdziwe napięcie seksualne, powinieneś na początek dawać dziewczynie tylko lekkie sygnały, które mocno pobudzą jej wyobraźnię. Możesz „przypadkowo” otrzeć się o partnerkę, np. mijając się w kuchni. Możesz pobawić się jej włosami, kolczykami, delikatnie pocałować ją w szyję lub kark, by poczuła twój ciepły oddech na swoim ciele. Możesz szepnąć jej coś do ucha, powiedzieć jakiś komplement, który wprawi ją w dobry nastrój (która dziewczyna nie lubi słuchać komplementów? nie znam takiej)!. Możesz także potrzymać ją za rękę. Gdy jecie coś dłońmi, możecie się nawzajem karmić i przy okazji możesz polizać końcówki jej palców. Opuszki palców są niezwykle wrażliwe na dotyk, więc wykorzystaj to. Dobrym sposobem jest również masaż pod każdą postacią (plecy, stopy, kark, skronie).
 
Gdy masz możliwość, zaproś dziewczynę do siebie, przyrządź małą kolację, po której puścisz nastrojową muzykę i weźmiesz swoja dziewczynę do tańca. Nie ma nic bardziej stymulującego i erotycznego niż taniec! Trzymaj w ręce jej jedną dłoń, drugą zsuń na jej pupę, patrz jej głęboko w oczy wykonując powolne ruchy. Dobrym pomysłem jest też oglądnięcie wspólnie filmu erotycznego lub lekko pornograficznego. Kobiety lubią tak naprawdę erotykę tylko ważne jest, by  dany film przedstawiał jakąś historię, miał jakieś wątki, a nie tylko zawierał zbliżenia na genitalia dwóch osób.
 
grawstępna
 

Etap 2 – pieszczoty i petting.

Gdy już zobaczysz, że twoja kobieta jest pobudzona, możesz przejść do następnego etapu czyli pieszczot i pettingu. Ważne jest znowu, by twoja ręka nie wylądowała od razu w pochwie. Powinieneś powoli ściągać ubrania z dziewczyny, ale nie rozbieraj jej do końca. Pieszczoty powinieneś zacząć od górnych partii, szyi, karku, ramion i piersi. Ale co jakiś czas możesz robić sobie mały wypad na „dół”. Podciągnij spódnicę lub zsuń spodnie i popieścić trochę wewnętrzną stronę ud, podbrzusze czy pupę. swojej ukochanej. Zobaczysz, jak twoja dziewczyna robi się coraz bardziej rozpalona. Z pewnością będzie chciała również pieścić ciebie. Pozwól jej na to, ale pamiętaj, że nie oznacza to, że możesz całkowicie odpuścić sobie jej stymulację. Podniecenie u kobiet nawet, jak się pojawi może szybko zniknąć, dlatego powinieneś starać się kontrolować sytuację. Gdy zaczniesz pieścić w końcu jej okolice intymne nie zabieraj się od razu za łechtaczkę. Poliż i pomasuj okolice jej sromu, ud i pupy. Dopiero na końcu dobierz się do jej „łódeczki”. A jak ją konkretnie popieścić dowiesz się z kolejnego artykułu.
 
grawstępna

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin