Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

seksanalnySeks analny budzi w niektórych osobach negatywne emocje, inni marzą ciągle o nim skrycie. W zasadzie jedni i drudzy powinni odważyć się, by go spróbować. Może przez uprzedzenia i strach omija ich coś całkiem  wyjątkowego...

 

 

Precz od mojej pupy! Krótka rozprawa o seksie analnym.

Dlaczego seks analny nie jest powszechną praktyką seksualną?

 

Seks analny aż do średniowiecza był rzeczą, jak najbardziej powszechną. W zasadzie panowała wtedy dużo większa swoboda seksualne niż w obecnych czasach. Był oczywiście potępiany i ścigany przez kaznodziejów (no bo w końcu nie rodzą się z tego dzieci, a seks przecież nie ma służyć przyjemnością, a prokreacji!), a praktykujących go ludzi nazywano sodomitami. Później w miarę pogłębiania się procesu socjalizacji ciała (np. przyjęcia się normy, że należy smarkać w palce a nie w obrus) i regulacji seksualności, został  sklasyfikowany za niegodny, a praktykowanie go miało przynosić wstyd.
 
Dlaczego obecnie mimo ogromnej swobody seksualnej nie jest tak powszechny? Seks analny w wielu społeczeństwach (w tym szczególnie polskim) kojarzony jest przede wszystkim z parami homoseksualnymi. Jak podkreśla Jack Morin, autor książki "Zdrowie i przyjemności analne": "Kulturowy poziom akceptacji stosunków analnych jest ściśle powiązany z aprobatą męskiego  homoseksualizmu w danej społeczności".
 
Poza tym sam odbyt stanowi społeczne tabu. Nie mówi się o rzeczach, które kojarzą się z wydalaniem, hemoroidami, gazami i tym podobnymi. No i w końcu ostatni powód, to częste rozpowszechnianie informacji, że seks analny może wywoływać liczne obrażenia odbytu (czego w zasadzie nie potwierdzają żadne badania). Być może dlatego w naszej kulturze nie jest aż tak popularny, jak np. seks oralny.
 
seksanalny

Dlaczego ludzie lubią seks analny?

Mężczyznom  sprawia to przyjemność, gdyż odbyt nie rozciąga się i jest dużo ciaśniej niż w pochwie. Kobiety również potrafią czerpać z takiego seksu satysfakcję, gdyż  ścianki oddzielające pochwę od odbytnicy są niezwykle cienkie. Generalnie jest to również pewna alternatywa dla kobiet, które panicznie boją się zajścia w ciążę (choć są istotki, które mają wątpliwość czy jest to całkowicie bezpieczne) lub mają nawracające problemy z florą bakteryjną pochwy, czyli na przykład grzybicą i stanami zapalnymi, które albo uniemożliwiają normalne współżycie lub wywołują ból i pieczenie.

Czy seks analny boli?

Powszechne jest przeświadczenie, że sam seks analny musi boleć. Trochę to nielogiczne, gdyż przez „drugą dziurkę” przechodzą nieraz większe rzeczy niż penis. Są psychologowie, którzy są zdania, że seks analny jest jedną z ostatnich rzeczy na świecie, która wywołuje ból. Jeśli ktoś kiedyś go doświadczył z tego powodu, to zapewne dlatego, że zrobił coś źle.

Jakie są sposoby na seks  w drugą dziurkę?

Byście mogli cieszyć się z przyjemności płynących z seksu analnego, twoja partnerka musi nauczyć się kontrolować zwieracze, a dokładniej rzecz ujmując musi tak przygotować mięśnie, by otwierały się pod naciskiem zewnętrznych przedmiotów. By jej w tym pomóc powinniście wykonywać wspólne ćwiczenie. Przez tydzień powinieneś rozluźniać swoją partnerkę i wkładać jej powoli i delikatnie palec do dziurki skierowany do góry, w stronę kości ogonowej, gdyż takie jest naturalne ułożenie odbytnicy. Poza tym dobrze byłoby, gdyby twoja dziewczyna sama spróbowała włożyć sobie tam palec, by przekonać się, jak działają jej zwieracze.
 
seksanalny

 

By wszystko się udało, kobieta musi być podniecona. Gdy nie jest rozpalona i gotowa na stosunek, nie doświadczy niczego przyjemnego z seksu analnego. Mało tego, niektóre z pań  przez tydzień "po" będą czuły jeszcze waszego penisa w swoim odbycie. Ważne jest, żebyś najpierw spróbował wsadzić palec, kobieta musi się oswoić z tym uczuciem. Może się też okazać, że będzie tak podniecona, że nawet nie zauważy, że się tam „zainstalowałeś”.

 

Oczywiście do samego stosunku konieczne jest odpowiednie nawilżenie. W odbycie niestety nie ma  naturalnych nawilżaczy. Nie musisz się posługiwać wazeliną (choć faktycznie daje niezły poślizg), możesz zakupić do tych zabaw odpowiednie lubrykanty.

 

Ważne jest, by nie wkładać bezpośrednio penisa po stosunku analnym do pochwy, bo może wywołać to infekcję. Często jest coś takiego pokazane w filmach pornograficznych. Jednak takie naprzemienne wtykanie wacka do jednej i drugiej dziurki - choć z pewnością kuszące - może się źle skończyć dla dziewczyny. Nie ma jednak co rozpaczać, zawsze ratunkiem jest prezerwatywa.
 
seksanalny
 

 

Nie powinieneś też pakować całego penisa do pupy swojej partnerce. Gdy się bardzo opiera, również powinieneś to zaakceptować i zaproponować jej łagodniejsze formy stymulacji odbytu, gdyż równie przyjemne, jak sam seks analny, jest masaż odbytu, a w zasadzie miejsce otaczające zewnętrzną krawędź odbytu. Można ją delikatnie pocierać i drażnić palcem, językiem lub tak zwaną zatyczkę odbytniczą. Z pewnością zapewni to jej całkowicie nowe, niesamowite wrażenia. I tego właśnie sobie i wszystkim dziewczynom życzę.
 
 
seksanalny
 

Dołącz do naszej społeczności:

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin