Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

jak utrzymac zwiazek bez zazdrosciNajgorszym końcem jaki spotka wiele par, jest chorobliwa zazdrość. Uczucie to jest w stanie zniszczyć każdy, nawet najlepiej zapowiadający się związek. W tym artykule poruszę temat męskiej, bezpodstawnej zazdrości, której jako osoba o wysokiej wartości, powinieneś unikać. Dowiesz się jak utrzymać związek pozbawiony zazdrości oraz jak panować nad tym uczuciem.

 

Jak utrzymać związek bez zazdrości


Zazdrość jest silnym uczuciem, którego tak jak w przypadku innych uczuć – nie jesteśmy w stanie się pozbyć. Zresztą, sama w sobie zazdrość nie jest zła jeśli jest kontrolowana. Odrobina zazdrości pozwala partnerce zauważyć, że zależy Ci na niej i na Waszym związku. Dlatego zazdrość, jeśli ją czujesz, to nadal będziesz czuł i musisz się z tym pogodzić. Problemem powstaje, kiedy wymyka się spod kontroli. Istnieje jednak kilka metod, pozwalających na zmniejszenie i umożliwienie kontroli, aby nie zniszczyła Twojego związku. Przeczytaj nasze rady, a będziesz w stanie stworzyć i utrzymać związek pozbawiony zazdrości.

 

jak utrzymac zwiazek bez zazdrosciWięcej o pielęgnacji związku przeczytasz w Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn.

Przyznaj się do błędu


Czy to w wypadku par z niedługim stażem, czy par będących ze sobą od wielu lat, wkradająca się zazdrość jest znakiem, że dzieje się z Tobą coś złego. Pierwszym krokiem w celu okiełznania zazdrości, jest przyznanie się do błędu. Tak jak w przypadku alkoholików czy narkomanów, przed zaczęciem jakiejkolwiek terapii, osoba leczona musi zauważyć i zaakceptować, że jest uzależniona. Tak samo jest z zazdrością. Póki nie zrozumiesz, że czytanie korespondencji partnerki, czy nie pozwalanie jej na wyjście z domu bez Ciebie u boku, jest zachowaniem błędnym, pozbawionym sensu i wynikającym tylko i wyłącznie z Twojej chorobliwej zazdrości – nie będziesz w stanie nad nią zapanować.

 

jak utrzymac zwiazek bez zazdrosci

 

Coś jest nie tak


Jeśli nagle robisz się zazdrosny, to znaczy że spadła Twoja wartość. Kiełkujące uczucie zazdrości, musi mieć korzenie w jakieś negatywnej zmianie np. Twojego zachowania, wyglądu lub podejścia do życia/związku. Musisz znaleźć przyczynę takiej sytuacji. Zazdrość w głównej mierze wynika z braku wiary w siebie. Jeśli myślisz, że na świecie jest tylu facetów, którzy tylko czają się na Twoją dziewczynę, a Ona marzy żeby przespać się z każdym z nich, to oznaczy że nie wierzysz w siebie i w swoją wysoką wartość. Co może być tego przyczyną? Przytyłeś? Może straciłeś pracę albo sam zdradziłeś? Na pewno istnieje przyczyna tak gwałtownego spadku Twojej pewności siebie. Musisz znaleźć powód i wyeliminować go. Zacznij ćwiczyć, znajdź nową pracę – rób wszystko aby znów uwierzyć w siebie, a tym ponownie zaufać swojej partnerce.

 

Opinia osób trzecich


Jeśli masz przeczucie, że przesadzasz, nie wstydź się poprosić o opinie kogoś neutralnego np. przyjaciela. Poproś, żeby przy Waszym następnym wspólnym spotkaniu zaobserwował Twoje zachowanie i ocenił, czy rzeczywiście wpadłeś w sidła niezdrowej zazdrości. Wiedząc, że w swojej ocenie będzie obiektywny, możesz wiele się dowiedzieć o swoim złym zachowaniu i będziesz w stanie podjąć kroki mające na celu poprawę sytuacji.

 

jak utrzymac zwiazek bez zazdrosci

 

Trzymaj wodzę fantazji


Nie pozwól, aby fantazje nad tym co Twoja dziewczyna może robić bez Ciebie, czym lub kim się zajmować jak Ciebie nie ma w pobliżu – zaprzątały Twój umysł. Dociekanie i rozmyślanie nad tym co może być, a nie nad tym co naprawdę jest wprowadzi Cie w błędne koło zazdrości, z którego ciężko jest wyjść. Doprowadzi Cie do sytuacji, w której wszędzie będziesz dostrzegał scenariusze zdrady i nad nimi rozmyślał. Przestaniesz dostrzegać granicę pomiędzy fantazją a prawdziwym światem. Dlatego skup się na rzeczach realnych, a nie myśl: co był było gdyby.

Chcesz poznać więcej rad jak utrzymać związek pozbawiony zazdrości i innych negatywnych uczuć? Sięgnij po Księgę związków, podrywu i seksu dla mężczyzn.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin