Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Facet - przewodnik stadaJako facet masz pewne obowiązki. Jednym z nich jest stanowczość. Bycie stanowczym i zdecydowanym to element męskiego obycia, który nie tylko pomaga w codziennym życiu, ale także jest potężnym magnesem na kobiety. Masz problem ze stanowczością? Czytaj dalej, a na pewno znajdziesz rozwiązanie.

Facet – przewodnik stada


Staraj się zawsze mówić zwięźle i konkretnie. Jeśli planujesz się spotkać z dziewczyną, to ustal dokładnie dzień i godzinę, żeby nie było problemów i niedomówień. Wszystko co robisz powinno mieć swój konkretny cel i nie powinieneś niepotrzebnie komplikować żadnych sytuacji. Jest to bardzo przydatna cecha pozwalająca łatwiej zorganizować życie oraz jest pochwalana przez kobiety.

Czujesz się dobrze w towarzystwie pięknych kobiet? Jeśli nie, sięgnij po kurs DVD Głęboka Pewność Siebie!

Prowadź

Tak jak w tańcu, facet w życiu także musi prowadzić. To mężczyzna powinien zawsze znać rozwiązanie i mieć wszystkie odpowiedzi. To także on jest odpowiedzialny za przebieg spotkania i jego zakończenie. Każdy facet musi strać się przewodzić, ale nie narzucać swojej woli. Trzeba znaleźć złoty środek między wiecznie niezdecydowanym słabiakiem, a nieznoszącym głosu sprzeciwu despotą.

 

Facet - przewodnik stada

 

Czujesz się dobrze w towarzystwie pięknych kobiet? Jeśli nie, sięgnij po kurs DVD Głęboka Pewność Siebie!

Najlepszym przykładem na stwierdzenie, czy swoim zachowaniem wpisujesz się w powyższy obraz jest zakończenie randki. Jeśli po odprowadzeniu dziewczyny do domu, stoisz tam jak kołek i nie wiesz co ze sobą zrobić, czy uścisnąć rękę, czy pocałować w policzek, czy po prostu się zmyć – odpadasz w przedbiegach. Właściwym wyjściem z takiej sytuacji jest szybkie, zdecydowane, ale delikatne pocałowanie partnerki i od razu umówienie się na następne spotkane. Jeśli w lusterku zobaczysz, że nie może podnieść szczęki z wrażenia, to znaczy że możesz być z siebie dumny. To jest właśnie prawdziwa męska stanowczość.

Facet - przewodnik stada

Cierpliwość

Już trzecia randka, a Ty przebierasz nogami bo nie możesz się doczekać aż wylądujecie w łóżku? Oj marnie z Tobą. Nie możesz się zachowywać jak szczeniak. Nie myśl o tym, pozwól znajomości toczyć się własnym torem, własną prędkością. Jeśli będziesz spokojny i choć odrobinę cierpliwy, szybkość efektów może Cię zaskoczyć. Kobiety dużo bardziej lubią opanowanych facetów, którzy potrafią zachować zimną krew niż napalonych amantów.

 

Facet - przewodnik stada
 
 
 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin