Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Numer telefonu

 Zdobyłeś numer telefonu do dziewczyny, która Ci się podoba, co oczywiście nieskromnie możesz uznać za ogromny sukces i powinieneś sobie szczerze pogratulować z tego powodu. Niekwestionowana radość już po chwili ustępuje początkowemu niedowierzaniu, a potem narastającej frustracji gdy okazuje się, że Twoja wymarzona partnerka nie odbiera Twoich połączeń. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego ona nie odbiera telefonu? Zapraszamy do lektury!
 

Jak zdobyć numer dziewczyny? - Dlaczego ona nie odbiera telefonu?

Numer telefonu 

 
Jestem pewien, że bardzo wielu naszych czytelników chciałoby znać odpowiedź na to pytanie.
 
To kwestia, która bardzo często pojawia się w e-mailach, które przychodzą na nasza skrzynkę firmową dlatego postanowiłem napisać ten artykuł, które powinien rozwiać wątpliwości. Poniżej na początek dwa przykłady odnoszące się do sytuacji:
 
 
Przykład pierwszy:
 
“Poznałem dziewczynę w pracy. Zacząłem ją podrywać i mówiąc w skrócie – poprosiłem ją w piątek o numer telefonu abyśmy mogli umówić się na spotkanie poza pracą w weekend.  Zadzwoniłem do niej, nagrałem się na pocztę głosową, a nawet wysłałem jej smsa, a mimo to nie skontaktowałem się z nią. Widziałem ją w poniedziałek w pracy (siedzi niedaleko ode mnie) i nic nie powiedziała. Nie widzę powodu dla którego miała by do mnie nie oddzwonić. Skończyło się na tym, że przestałem się do niej oddzywać. Pomyślałem sobie, że nawet jeśli ją zapytam dlaczego nie odbierała ode mnie telefonów, to i tak wykręci się jakąś tanią i nieprawdziwą wymówką. Od tamtej pory nie okazuję jej  żadnego zainteresowania.
 
Paweł”
 
Przykład drugi:
 
„Jest w moim mieście taki klub, który odwiedzam praktycznie co tydzień. Pewnego razu jedna z dziewczyn wpadła mi w oko i zacząłem tańczyć wokół niej i nawet się jej to spodobało. Zapytałem ją o numer telefonu zanim poszedłem (twierdziła, że nie ma adresu e-mail). Kiedy później chciałem do niej zadzwonić, to okazało się, że dała mi nieprawdziwy numer. Widziałem ją dwa tygodnie później w tym samym klubie, ale tym razem kompletnie ją zignorowałem.
Przechodząc jednak do sedna – jak powinienem się zachować jeśli taka sytuacja kiedykolwiek się powtórzy? Zachowywać się tak jakby nic się nie stało i ignorować ją albo podejść i powiedzieć jej co myślę o jej ch…ym zachowaniu? Czasami myślę, że kobiety robią takie rzeczy aby przekonać się jak mężczyzna zachowa się jeśli spotkają się ponownie. Jak ty radziłeś sobie w takich sytuacjach?
 
Dominik”
 
Po pierwsze, dziękuję za te e-maile. Podobne sytuacje zdarzały się w moim życiu wielokrotnie i z chęcią odpowiem na te pytania.
 
 

1.Odpowiednie podejście

 

Numer telefonu

 

 

Myślę, że o wiele lepiej jest skupić się na tym aby nauczyć się UNIKAĆ takich sytuacji aniżeli zastanawiać się w jaki sposób należy się w trakcie nich zachowywać. Oczywiście opowiem Ci o tym w jaki sposób powinieneś się zachować w takich sytuacjach, ale najpierw napiszę kilka słów o tym jak sprawić aby takie sytuacje w ogóle się nie pojawiały w Twoim życiu.
 
Na początek dwie bardzo ważne kwestie, które powinieneś mieć bardzo mocno na uwadze:
 
1.)Kobiety bardzo często dają numery obcym facetom (statystycznie). Kobieta może mieć bardzo wiele powodów dla których daje swój numer telefonu poznanym mężczyznom. Może lubić  być otaczana uwagą albo nawet może jej sprawić radość spławianie kolesia.
 
2.)Kobiety oczekują, że mężczyzna do nich zadzwoni. Jeśli nawet się nie dodzwoni, to oczekują się będzie się próbował połączyć PONOWNIE.
 
Na Twoim miejscu zacząłbym myśleć o dwóch kwestiach:
 
1) Wymyślić w jaki sposób sprawić aby kobieta CHCIAŁA dać Ci PRAWDZIWY numer telefonu i sprawić aby CHCIAŁA oddzwonić mając w pamięci to co działo się na waszym pierwszym spotkaniu.
 
2.) Jeśli masz numer telefonu (a nie e-maila czy też facebooka), to warto zadzwonić przynajmniej 3 albo 4 razy zanim ostatecznie się poddasz.
 
Aby odkryć jak sprawić żeby kobiety CHCIAŁY do Ciebie oddzwonić, warto skupić się na tym abyś popracował nad polepszeniem swojego poczucia humoru, swojej osobowości, wyglądu itp. Mówiąc w skrócie – musisz nauczyć się w jaki sposób sprawić aby kobiety postrzegały Cię jako atrakcyjnego mężczyznę podczas waszego pierwszego spotkania. Jeśli tego nie zrobisz, to raczej nikłe szanse na to, że doczekasz się kiedyś momentu którym kobieta postanawia oddzwonić na Twój telefon.
 
Oczywiście nie napalaj się zbytnio na rezultaty, ponieważ kobiety po prostu bardzo często nie oddzawniają (tak samo zresztą jak mężczyźni), ale pomyśl o tym przez chwilę. 
 
Pewnie jest kilka Twoich zachowań, które sprawiają, że nowpoznana kobieta czuje się na początku trochę dziwnie i niekomfortowo (zgaduję w oparciu o zachowanie reprezentowane przez większość przedstawicieli płci męskiej).
 
Może zachowujesz się trochę zbyt nerwowo, może jesteś zbyt “miły” albo łasy na kobiece komplementy. Może nie potrafisz utrzymać kontaktu wzrokowego i sprawiasz wrażenie niezbyt pewnego siebie… Pomyśl o tym wszystkim.
 

2.Bądź wytrwały

 

Numer telefonu

 

 

Prawda jest taka, że naprawdę powinieneś spróbować się z nią połączyć 3 albo 4 razy zanim ostatecznie się poddasz! (Oczywiście tylko w sytuacjach gdy otrzymałeś od niej prawdziwy numer telefonu). Kobiety bardzo często oczekują, że mężczyźni będą próbować się z nimi połączyć, więc po prostu nie oddzwaniają. 
 
Pamiętaj, ONA JEST KOBIETĄ. To ona jest zaczepiana przez zainteresowanych nią facetów i to ona póki co postrzega Cię po prostu jako „kolejnego kolesia, który do niej dzwoni”.
 
Jeśli natomiast kobieta dała Ci fałszywy numer telefonu, to znaczy to po prostu tyle, że chciała się Ciebie pozbyć najszybciej jak to tylko możliwe.
 
Po pierwsze zastanów się nad tym jak przebiegało całe wasze spotkanie i WEŹ ODPOWIEDZIALNOŚĆ za to, że gdzieś w trakcie zawaliłeś i nie wytworzyłeś odpowiedniej więzi i fizyczności pomiędzy wami, która sprawiłaby, że kobieta chciałaby dać Ci swój prawdziwy numer telefonu. Nie rozpaczaj, tylko pomyśl w jaki sposób możesz popracować nad sobą aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości.
 
 

3.Ponowne spotkanie

 

Numer telefonu

 

 

Natomiast w kwestii odpowiedzi na pytanie „Co jeśli ją jeszcze kiedyś spotkam w swoim życiu”, to powiem Ci, że to zależy. Jeśli dalej rozważasz umówienie się z kobietą, której standardy moralne pozawalają na danie facetowi fałszywego numeru telefonu, to może warto abyś zastanowił się nad kryteriami doboru kobiet jakimi kierowałeś się do tej pory w swoim życiu.
 
Jeśli natomiast chodzi o kobiety, które nie oddzwaniają, to dam Ci jeden z moich sprawdzonych sposobów na tą sytuację. Podejdź do niej i zacznij się z niej nabijać, że nie ma wystarczających środków na koncie na to aby chociaż puścić Ci sygnał, a więc musi traktować swój telefon jako drogą biżuterię, która czasami wibruje ku jej przyjemności…  albo pewnie kiedy chciała oddzwonić, to okazało się, że nie zapłaciła rachunku za telefon i wstyd jej się do tego przyznać. W każdym razie nie ma problemu, ponieważ wiesz, że wypadki chodzą po ludziach i skoro jest taka spłukana, to nie ma problemu – zapraszasz ją do pobliskiej jadłodajni na rosół i oczywiście Ty stawiasz.
 
Pamiętaj tylko o tym aby powiedzieć to wszystko w lekki i zabawny sposób, bo przecież nie chcesz w żaden sposób jej obrazić, a tylko pokazać jej, że wcale nie przejmujesz się tym, że nie dodzwoniłeś się do niej.. ale zaczynasz z nią rozmowę i ponieważ znowu ją spotkałeś i tyle.
 
Na naszych Szkoleniach Weekendowych bardzo wiele uwagi zwracamy na to w jaki sposób nasi kursanci komunikują się niewerbalnie przy pomocy swojej mowy ciała.
 
Twój język ciała mówi o Tobie naprawdę WIELE, zwłaszcza kobietom, które w oparciu o niego podejmują bardzo wiele decyzji odnośnie Twojej osoby. Jeśli to co mówisz nie współgra z tym jak się zachowujesz, to przygotuj się na otrzymywanie naprawdę sporej dozy fałszywych numerów od poznanych kobiet.
 
Autor: Krzysztof Król
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin