Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

strachprzedpodejsciemdokobietyStrach przed podejściem to problem, przez który większość mężczyzn nigdy nie poznaje obcych kobiet w klubie, na ulicy, w centrach handlowych czy każdym innym  miejscu. Skąd on się bierze? Jak go pokonać? Jeśli chcesz się dowiedzieć przeczytaj dalszą część artykułu.

 

 

Jak pokonać strach przed podejściem do kobiet?

 

Są cztery powody, dla których boimy się podejść do kobiety. Pierwszy i najbardziej trywialny to zakorzenione w nas słowa: „nie rozmawiaj z obcymi”, które od małego wpajali nam rodzice. Drugim jest nasze genetyczne uwarunkowanie. Od kilkudziesięciu tysięcy lat człowiek jest praktycznie taki sam, ma taki sam mózg i jest tak samo przystosowany ewolucyjnie do życia. Wtedy jednak ludzie żyli w plemionach. Pomyśl ile kobiet mógł mieć do dyspozycji wtedy mężczyzna, kobiet które nie są za młode ani za stare, które nie są chore albo zdeformowane… Było ich kilka. Nie mógł iść do innego plemienia, gdyż zostałby zabity. Jeśli więc spróbował kontaktu z jedną i nie udało mu się to wszystkie inne natychmiast o tym się dowiedziały i prawdopodobnie był on skazany na brak seksu do końca życia. Chcąc podejść do dziewczyny boisz się zatem, że inne dowiedzą się, że zrobiłeś coś głupiego i będą się z Ciebie śmiać i nigdy nie znajdziesz już sobie partnerki.

strachprzedpodejsciemdokobiety

 

Trzecim powodem jest strach przed odrzuceniem. Boisz się, że gdy dziewczyna Cię odrzuci, spławi – Twoje poczucie własnej wartości się znacznie obniży. Nawet jeśli, kiedyś tego spróbowałeś i dziewczyna raz Cię odrzuciła, Twoje automatyczne mechanizmy obronne nie pozwolą Ci popełnić tego błędu jeszcze raz. Ostatnim powodem, dla którego się boisz się podejść do obcej dziewczyny jest nieznajomość miejsca, w którym jesteś i relacji między ludźmi, którzy są w pobliżu. Boisz się, że gdzieś niedaleko może być jej chłopak, który będzie jej bronił.

 

Oczywiście domyślasz się, że każdy z tych powodów będziemy starać się ominąć. Jak dowiesz się w jednym z następnych rozdziałów, o podejściu do dziewczyny decydują dwie rzeczy – strach przed bólem z powodu porażki, i poczucie potencjalnej przyjemności, którą może Ci dostarczyć poznanie tej dziewczyny. Jeśli poczucie tej przyjemności jest silniejsze od bólu to podejdziesz do niej. Pierwszym z ćwiczeń będzie skojarzenie odpowiednich stanów w Tobie z podejściem do dziewczyny, będzie ono wyglądać następująco.

Składa się ono z dwóch części. W pierwszej masz uzmysłowić sobie cały ból, który odczuwasz, gdy nie podchodzisz do dziewczyn. Będziesz musiał wyzwolić w sobie ogromny ból. Staraj się aby najmocniej jak tylko możesz poczuć to wszystko, o co Cię będę prosił. Im mocniej to poczujesz, tym lepsze rezultaty tutaj osiągniemy. Czytaj spokojnie, powoli i przeżywaj wszystko to co zobaczysz. Na początek usiądź wygodnie w miejscu, gdzie nikt Ci nie przeszkadza. Skup się maksymalnie na tym, co teraz każę Ci robić. Weź kilkanaście powolnych, głębokich wdechów i wydechów. Skup się na powietrzu, które powoli przepływa przez Twój nos i wydychane jest ustami, jak opływa delikatnie Twoje wargi… Teraz przypomnij sobie sytuację w Twojej przeszłości, gdy nie podszedłeś do dziewczyny. Przypomnij sobie co wtedy czułeś. Jak bardzo czułeś tą stratę. Przypomnij sobie jaka ona była wspaniała, a Ty nigdy nie miałeś okazji poznać jej bliżej, chociaż tak bardzo tego chciałeś. Przypomnij sobie ile wtedy straciłeś, jak bardzo byłeś zły na siebie. Przypomnij sobie jeszcze kilka takich sytuacji. Jak niesamowicie źle Ci było ze sobą po tym. Jak bardzo żałowałeś, że nie podszedłeś, że nie spróbowałeś ich poznać. Teraz wyobraź sobie swoje życie za pięć lat.

 

strachprzedpodejsciemdokobiety
 
 Jeśli zainteresowała Cię tematyka podrywu, nie zwlekaj i zaopatrz się w książę Krzysztofa Króla "Księga podrywu, związków i seksu"!  

Wyobraź sobie, że przez pięć długich lat nie zmieniłeś niczego w sobie, nie podchodziłeś do dziewczyn, które tak bardzo Ci się podobały. Ile Cię to kosztowało finansowo, emocjonalnie. Ile związków nie stworzyłeś przez to. Jak bardzo czułeś się samotny. Poczuj ten ból, poczuj go w całym swoim Ciele. Wyobraź sobie swoją twarz w swojej łazience za pięć lat, patrzysz w lustro i co widzisz. Wyglądasz lepiej czy gorzej? Młodziej czy starzej? Jesteś bardziej nieszczęśliwy? Co sobie powiesz? Pięć zmarnowanych lat! Pięć lat Twojego życia, które mogły być tak wspaniałe, a zostały zmarnowane. Co myślisz, patrząc w lustro… pomyśl pięć lat!

Teraz idź dalej, wyobraź sobie siebie za dziesięć lat. Wyobraź sobie jak stoisz przy lustrze i patrzysz na swoją twarz za równą dekadę? Jak wyglądasz? Jak się czujesz? Nie podszedłeś do dziewczyn, które Ci się podobały przez dziesięć lat! Ile związków zmarnowałeś? Ile najlepszego czasu w życiu Cię ominęło? Wyglądasz młodziej czy starzej? Czujesz się samotny? Poczuj tą samotność, ten ból, poczuj to wszystko całym sobą! Zobacz ile pięknych kobiet mogłeś mieć! Zobacz jak bardzo Ci tego brakuje. Nie podszedłeś przez dziesięć lat do kobiety, która Ci się podoba!

 

A teraz zobacz siebie za dwadzieścia lat! Zobacz jak wygląda Twoje życie! Znalazłeś kogoś? Czy dalej jesteś samotny? Czujesz się starzej? Poczuj ten ból! Poczuj zniechęcenie! Zobacz swoją twarz w lustrze za dwadzieścia lat! Zobacz, że przez całe życie nie podszedłeś do kobiety, która Ci się tak strasznie podobała! Poczuj tą stratę, poczuj tą samotność, poczuj ten ogromny wewnętrzny ból. Poczuj jak pokrywa całe Twoje ciało, jak przechodzi w zniechęcenie. Dwadzieścia lat straty. Wyobraź sobie sytuacje, gdy czujesz się tak strasznie samotnie, że przez całe życie nie poznałeś wymarzonej kobiety…

 

strachprzedpodejsciemdokobiety

 

Teraz wstań energicznie. Wyobraź sobie, że to wszystko się nie zdarzyło. Wstań, podskocz kilka razy, wyprostuj swoją głowę, oddychaj głęboko. Naciesz się tym, że to wszystko się nie wydarzyło. Weź najbliższą kartkę i napisz na niej dzisiejszą datę i tekst: „Od dzisiaj podchodzę do każdej dziewczyny, która mi się podoba!”. Uśmiechnij się. Właśnie podjąłeś najważniejszą decyzję swojego życia. Teraz z uśmiechem na twarzy weź znowu kilka głębokich wdechów i wyobraź sobie swoją twarz za pięć lat, gdy podchodziłeś do każdej dziewczyny, która Ci się podobała. Wyobraź sobie, swój uśmiech. Jesteś dumny z siebie? Jak wyglądasz lepiej, czy gorzej? Jak wygląda Twoje życie teraz. Ile pieniędzy zaoszczędziłeś. Wyobraź sobie te wszystkie szczęśliwe związki, które miałeś. Wyobraź sobie te piękne chwile, które spędziłeś z tymi wspaniałymi kobietami. Jak bardzo się cieszysz? Zobacz Twarz tych kobiet! Zobacz jacy jesteście szczęśliwi!

Zobacz teraz swoją twarz za dziesięć lat. Dziesięć lat przez które podszedłeś do każdej dziewczyny, która Ci się podobała. Wyobraź sobie ślub z najpiękniejszą kobietą na ziemi. Wyobraź sobie jaka ona jest wspaniała. Jaki dumny jesteś z siebie. Wyobraź sobie jak w noc poślubną patrzysz na swoją twarz w lustrze. Jak bardzo się cieszysz? Jak bardzo cieszysz się z dzisiejszego dnia, w którym podjąłeś tą decyzję! Zobacz swój uśmiech! Zobacz, że jesteś najszczęśliwszy na świecie. Ile energii masz do życia!

.

20

 

Teraz wyobraź sobie siebie za dwadzieścia lat! Dwadzieścia lat szczęścia. Zobacz, że od kilku lat jesteś już z tą wspaniałą kobietą. Poczuj to szczęście, że znalazłeś w końcu kobietę swojego życia. Zobacz jak wspaniałe jest Twoje życie. Ile natchnienia miałeś dzięki temu. Pomyśl, że wybrałeś ją spośród setek pięknych kobiet, do których podszedłeś. Zobacz, że masz teraz wszystko. Naciesz się tym. Wstań, krzyknij JEST ZAJEBIŚCIE! Kocham moje życie. Kocham to, że podchodzę do każdej dziewczyny, która mi się podoba! Jestem szczęśliwy!

I jak się teraz czujesz? Oczywiście wiem, że wspaniale. Ale wspaniale to dopiero się będziesz czuł, gdy przeżyjesz to wszystko co w drugiej części. Wykonaj to ćwiczenie przynajmniej kilka razy. Zobaczysz jak dziwnie się poczujesz, gdy zobaczysz piękną kobietę. Po prostu Twój organizm sam Cię do niej pociągnie.

Kolejnym elementem, który pomoże Ci w podejściu jest Twoje nastawienie do tego, co myśli dziewczyna. Gdybym Ci powiedział, że potrafię przewidzieć przyszłość i widziałem, że za 3 dni ta dziewczyna leży z Tobą w łóżku, zauroczona po uszy, to jaką pewność siebie miałbyś w momencie podejścia? A gdybym Ci powiedział, ze potrafię widzieć to, co zdarzyło się w przeszłości i widziałem, że ta dziewczyna masturbowała się przez dwie godziny myśląc o Tobie, fantazjując o seksie z Tobą. Ten podstępny, erotyczny uśmiech który będziesz miał na Twarzy rozbroi każdą dziewczynę. Masz więc zawsze pamiętać o tym, że już wiesz co będzie i wiesz co ona robiła.

 

 

e5845e53c9

 

Jak pokonać ostatni strach?

Bardzo prosto. Po prostu poznaj dobrze miejsce, w którym będziesz planował podrywanie dziewczyn. Wpadnij tam kilka razy, powiedz „cześć” obsłudze za każdym razem. Zobaczysz, że dużo swobodniej będziesz się tam czuł. Jeśli chodzi o mężczyzn, którzy są z dziewczyną – w 80% jeśli jest to klub, to ten facet nie jest jej chłopakiem. Prawdopodobnie to jej brat, kolega ze studiów, albo przyjaciel. Nigdy nie słyszałem o przypadku, żeby jakiś gość podbił któregokolwiek z naszych uczniów.

Co zrobić, gdy dziewczyna brutalnie Cię spławi, mówiąc na przykład „spierdalaj”. Oczywiście odejść bez żadnej riposty z uśmiechem na twarzy – przecież chyba nie chcesz mieć nic wspólnego z taką pustą laską bez klasy - prawda?

Pamiętaj – na początku Twoje otwarcia będą bardzo mało skuteczne, nie będziesz jeszcze spójny z tym co mówisz i będziesz popełniał masę błędów. Potrzebujesz jednak tych porażek. Każdy sukces, wymaga treningu i każdy sukces wymaga określonej ilości porażek. Jeśli powiem Ci, że aby mieć sukces z kobietami, musisz przeżyć pięćset porażek, to jak będziesz się zachowywał, gdy dziewczyna Cię spławi? Pomyślisz: „Świetnie, jeszcze tylko 278 i będę w tym nie do pokonania!”. Takie masz mieć podejście.

Traktuj porażki tylko jak informację zwrotną, aby nauczyć się to robić jeszcze lepiej. Masz poznać masę dziewczyn, więc ta konkretna nie ma znaczenia, nauczyła Cię tylko, czego nie robić – masz już wiedzę, żeby wiedzieć co zrobiłeś źle. Zacznij traktować emocje związane z podejściem nie jako strach, ale jako adrenalinę, która dodaje Ci energii. Poczuj się zamiast tego podekscytowany, że poznasz wspaniałą dziewczynę. Być może to ta piękna kobieta będzie tą Twoją żoną za dziesięć lat, którą widziałeś w swoich marzeniach. Jeśli połączysz te wszystkie emocje razem, to Twoje podejście, będzie tak pełne energii, zafascynowania i spójności, że prawie każda dziewczyna będzie chciała Cię poznać. Wykorzystaj te emocje, wspaniałe emocje które dała Ci natura, aby chronić Twoje życie na swoją korzyść. Naucz się traktować je jako coś normalnego – pamiętaj, każda próba, abyś przestał się denerwować spowoduje jeszcze większy wzrost tego zdenerwowania. Pogodzenie się z nim sprawi, że natychmiast poczujesz się zrelaksowany.

 Jeśli chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat podrywania, nie zwlekaj i zaopatrz się w książę Krzysztofa Króla "Księga podrywu, związków i seksu"

Komentarze   

+10 # Philip 2010-11-28 20:35
to jest najlepszy artykuł jaki w życiu czytałem, stary!! Dzieki wielkie za to, ze go tutaj zamieściłeś, codziennie będę go czytał aby moja motywacja nie spadła! 10/10
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Herd 2012-03-27 13:19
Wszystko pięknie i super żeby tylko to tak w rzeczywistości było to wspaniale ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # T_o_m_e_k_20 2012-04-24 16:48
Noo no ^^
Extra artykuł, w końcu podchodząc do takiej dziewczyny nie mamy nic do stracenia :)

Powodzonka Panowie;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Mirosław 2013-08-20 17:26
Super artykuł. Dokładnie, nie ma co zwlekać. Brak podejścia jest jak strzelanie sobie w stopę, potem mamy poczucie winy przez resztę dnia, że się nic z tym fantem nie zrobiło. ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin