Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingNauka uwodzenia to proces, który wymaga odpowiedniego zaangażowania z Twojej strony i przede wszystkim właściwego podejścia. Jeśli szukasz tanich i nieskutecznych technik manipulacyjnych, to możesz śmiało zamknąć naszą stronę i poszukać innej szkoły uwodzenia – u nas tego nie znajdziesz. Jeśli natomiast chciałbyś się dowiedzieć jak ważne w procesie nauki uwodzenia jest wyrobienie w sobie odpowiednich przyzwyczajeń, to zapraszam Cię do lektury naszego nowego artykułu!

 


Jak nauczyć się uwodzenia? Wyrób w sobie odpowiednie przyzwyczajenia!

Perfect Dating


Kiedy chcesz nauczyć się jakiejkolwiek nowej umiejętności, to Twój mózg potrzebuje odpowiedniej ilości czasu aby ją przyswoić i tym samym opanować do odpowiedniego poziomu, który umożliwi Ci używanie jej w płynny sposób. Jest to dla większości z nas całkowicie normalne i wręcz oczywiste w przypadku nauki jazdy na nartach/snowboardzie, rowerem czy też samochodem, ale gdy chodzi o uwodzenie, to wydaje nam się, że cały proces wygląda całkowicie inaczej.


Zanim trafiłem na szkolenie Perfect Dating, to wydawało mi się, że przeczytanie kilku amerykańskich materiałów (polskich w tamtym czasie praktycznie jeszcze nie było) całkowicie mi wystarczy i już wkrótce będę się otaczał kobietami, które dotychczas gościły jedynie na tapecie pulpitu mojego komputera.


Jak zapewne słusznie się domyślasz nic takiego się nie stało i w dalszym ciągu nie byłem w stanie podejść do nieznajomej kobiety i poprowadzić z nią rozmowy na satysfakcjonującym mnie i ją poziomie. Po prostu uważałem, że jestem fajniejszy.


Dzisiaj wiem już, ze nauka uwodzenia kobiet i relacji damsko – męskich to PROCES, a nie WYDARZENIE. Wymaga on od Ciebie sporego nakładu zaangażowania i samodyscypliny. Sporym ułatwieniem jest uczestnictwo w naszym szkoleniu weekendowym „Mistrz Uwodzenia” gdzie przez dwa dni uczymy Cię wszystkiego czego potrzebujesz i dajemy Ci dalsze wskazówki jak postępować aby w dalszym ciągu systematycznie rozwijać swoje umiejętności, ale oczywiście tego typu event nie jest dla nikogo obowiązkowy.


Potrzebujesz pomocy w nauce uwodzenia oraz relacji damsko – męskich, ale nie lubisz pracować w grupie i zależy Ci na indywidualnym podejściu? TUTAJ znajdziesz to czego szukasz!


Jeśli chcesz nauczyć się uwodzić kobiety samodzielnie, to jak najbardziej możesz tego dokonać. Musisz tylko pamiętać o trzech bardzo ważnych nawykach,