Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Recenzja „Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn” - Portal Ohnet.pl

Proces czytania książki „Księga związków, podrywu i seksu” jest jak spełnienie jednego z marzeń każdego mężczyzny. Zagłębiając się w kolejny karty księgi odczuwasz wrażenie, jakbyś spotkał Hitch`a pod postacią Willa Smith`a i mógł zadać mu jakiekolwiek pytanie na temat kobiet, wiedząc że odpowie Ci dokładnie tak, jak jest.

Czytając tę książkę miałem wrażenie, że degustuję wytrawne wino. Wertując kolejne karty książki zagłębiałem się coraz bardziej w sposób komunikacji z kobietami. Książka zaczyna się niegroźnie – od podrywania, seksualności, podstaw uwodzenia. Z czasem jednak, schodzisz z autorem coraz głębiej do króliczej nory i poznajesz największe tajemnice kobiet. Od połowy mniej więcej zaczyna się szalony rollercoaster, prowadzący do głębokich zmian w sposobie myślenia i patrzenia na życie.

Zacznę jednak od początku - rozpoczynam krok pierwszy – degustacja wzrokowa. Spis treści brzmi dumnie. Przeglądając kolejne podpunkty masz wrażenie, że kielich jest wypełniony po brzegi i musisz czym prędzej zacząć go smakować, aby nadmiar wiedzy nie wylał Ci się na kolana.

Klarowność całkowita – poradnik podzielony jest na sensowne rozdziały i podrozdziały. Pierwsze wertowanie książki wskazuje na majstersztyk edytorski – nawet, gdy chcesz tylko zaglądnąć do książki, poczytać fragment, możesz po prostu znaleźć temat w spisie i bez czytania całości znajdziesz odpowiedź na interesujące Cię pytanie.

Kolor zdecydowanie czerwony z brunatnymi odblaskami, oznacza dojrzałość wiedzy i co za tym idzie autora. Fragmenty: „Wierność jest tą wartością, która odróżnia prawdziwych mężczyzn od frajerów. Facet, który zdradza swoją kobietę, jest maksymalnym frajerem!”, „Masz być wobec nich szczery, masz być dżentelmenem, a zobaczysz, że każda kobieta to doceni.” aż nie pasują mi do księgi podrywu dla mężczyzn. Widać, że autor zdecydowanie wykracza poza obraz wiecznego playboya, który w wieku czterdziestu lat pasjonuje się zdobywaniem osiemnastolatek.

Degustacja zapachowa. Na tzw. „pierwszy nos” idzie obszerna część księgi dotycząca podrywu. Niezliczone techniki, przykładowe teksty i oczywiście solidne porady, jak sobie radzić w setkach sytuacji. Autor wyraźnie zaznacza, żebym nie używał tych tekstów, gdyż kobieta może już je znać. Nic dziwnego, skoro księga po dwóch tygodniach sprzedaży znalazła się w pierwszej piątce bestsellerów, a pewnie nie tylko mężczyźni ją czytają… Na szczęście wszystko mam dokładnie wyjaśnione, mogę więc budować swoje teksty – to ważne, testując 21-dniowy trening rozmawiania z obcymi kobietami zauważam, że największym problemem jest „co powiedzieć”… warto więc mieć swoje teksty chociaż na pierwsze 30 sekund rozmowy. Szczerze mówiąc książka nie pozwala się od niej oderwać. Ująłbym to słowem „nakręca” do działania. Cały czas z poradami przeplatają się historie autora i innych znanych ludzi, które działają na wyobraźnię, jak pistolet przy skroni mówiący – wstań teraz i zrób to!

Czytam dalej. „Drugi nos” objawia przede mną rewolucję w tym, co widać. Przeczytałem więc jak urządzić swoje mieszkanie, jak się ubrać i jak się poruszać przy kobietach. Kolejne zaskoczenie – w księdze zawarte są nawet zasady „savoir-vivre”… „Trzeci nos” przeprowadza mnie przez szeroko rozumianą seksualność. Prawdziwa szkoła dla odważnych: fantazje seksualne, wytryski kobiece, seks analny i autorski sposób minety nazwany „tornado”. Czas zrewidować pojęcie otwartości w łóżku…

Degustacja smakowa. W przypadku win – bierzemy do ust wystarczającą ilość, jednocześnie wciągając powietrze, aby magiczny napój został dotleniony. Przeżuwamy je językiem starając się zidentyfikować zawartość cukrów, kwasów i garbników. Daje to ogólny stopień zrównoważenia wina, czyli harmonii. Tak też jest w ostatniej części książki. Ostatnie sto stron to podróż przez całe moje życie. Przemielenie wszystkiego, co dotychczas uważałem za normalne i budowanie od nowa hierarchii wartości. Zgadza się to z deklaracjami autora, że chce ze mnie zrobić mężczyznę naturalnie przyciągającego kobiety swoją osobowością. Jeśli więc wcześniej nim nie byłem, to czas pozmieniać kilka rzeczy. No i zaczyna się głębokość dziewiątego kręgu piekła Dantego. W zgrabną logiczną całość tworzą mi się w głowie odpowiedzi – dlaczego nie miałem odwagi? dlaczego byłem zazdrosny? dlaczego nie spełniłem swoich marzeń z dzieciństwa? Mocna rzecz… Sukces z kobietami kryjący się tak naprawdę w moim życiu i w decyzjach, które podejmuje.

Wino należy do najbardziej złożonych i kompleksowych smaków, jakich można doświadczyć w życiu. Taka też jest „Księga związków…”. Czyta się ją w napięciu, w oczekiwaniu na następny akapit, gdyby nie doba to dałoby się od deski do deski. Nie da się jednak, gdyż czyta się ją wolno. Jest właśnie jak to wino, niesamowicie złożona i skondensowana. Aż dziwne, że autor zawarł tyle wiedzy na 330 stronach. Każdy fragment dostarcza kolejnego „Eureka”, które trzeba przemyśleć…

Cóż więc mógłbym dodać na koniec. Jak w przypadku najlepszych win – tak i tutaj mój smak jest odczuciem bardzo subiektywnym – dla mnie przepyszna jest „Księga”. A jaka będzie dla Ciebie? Przeczytaj… któż może wiedzieć jak szybko przyda Ci się jedna ze wskazówek pana Króla.


Zbigniew Trześniawski

Recenzja pochodzi z: www.OHNET.pl

Grzegorsz Dąbrowski: Rozpoczynasz właśnie serię szkoleń weekendowych. Czy jest to zapowiedź stałego tourne po Polsce?

Krzysztof Król: „Rozpoczynasz” to złe słowo – szkolenia prowadzę już od dobrych kilku lat – po części masz jednak rację, obecnie zdecydowanie intensyfikujemy terminarz kursów. Powodem jest totalny sukces „Księgi związków…”  mojego autorstwa. Wiele osób, czytając książkę, doceniło nasz sposób przekazywania wiedzy i zdecydowało się na intensywną zmianę, jaką niewątpliwie jest uczestnictwo w szkoleniu weekendowym.

G.D.: Musze przyznać że byłem zaskoczony widząc w rozpisce miast Rzeszów. Dotychczas królowały Warszawa, Kraków i Sopot. Czy jest to odkrywanie nowego rejonu, dotychczas niemal nie dotkniętego szkoleniami z rozwoju osobistego?

K.K.: Wiele osób z Lublina i Rzeszowa, które obecnie wprowadziliśmy do planu tournee musiało dojeżdżać do byłej i obecnej stolicy. Bardziej optymalnym rozwiązaniem jest po prostu nasz przejazd do miejsc, gdzie są ludzie chętnie, aby wycisnąć maksymalną energię ze swojego życia.

G.D.:
Piszesz że szkolenia opierają się o twoje najnowsze systemy Perfect Plan TM oraz Perfect Life TM. Mógłbyś powiedzieć kilka słów na ten temat?

K.K.: Perfect Plan TM i Perfect Life TM są programami, które opracowywałem przez ostatnie 6 lat. Perfect Plan TM jest to system planowania życia tak, aby osiągnąć swoje najskrytsze marzenia. Niezależnie od poziomu, z którego startuje kursant – ma on szansę uczynić ze swojego życia istny majstersztyk. Uczymy nie tylko najnowszych metod planowania, osiągania celów, lecz również naszego autorskiego modelu spełniania marzeń. Brzmi to nieco górnolotnie, jednak już od jakiegoś czasu jest to element szkoleń weekendowych i znakomicie sprawdza się w praktyce. Kursanci dzięki niemu w niewiarygodnym tempie zmieniają całe swoje życie – z przyjemnością śledzę ich indywidualne poczynania i wiem, że nie ma dla nich żadnych ograniczeń.  Perfect Life TM jest to wyjątkowe połączenie zaawansowanej motywacji z psychologią i filozofią. Jego celem jest przede wszystkim wyrobienie w kursancie ogólnej świadomości powodów jego zachowań, funkcjonowania umysłu ludzkiego. Jeśli porównamy mózg do hardware, umysł do software to Perfect Life TM będzie systemem operacyjnym dla tego duetu. Aby prawidłowo korzystać ze swojego umysłu i życia – musimy posiadać solidną platformę, która potrafi to obsłużyć. Perfect Life TM eliminuje odkładanie na później działań, motywuje do wykonywania Perfect Planu, uczy komunikacji z innymi, wyrabia nieugiętą pewność siebie, przekazuje filozofię życiową ludzi sukcesu i nastraja na odpowiednie podejście do porażek. Razem z Perfect Dating jest to niesamowity system trzech gałęzi naszej działalności, który potrafi uczynić każdego faceta prawdziwym mężczyzną.

G.D.: Po szkoleniu przygotowałeś 21 dniowy plan dalszego rozwoju dla uczestników. Dotyczy on różnych sfer życia, nie tylko relacji z kobietami. Co znajduje się w tym planie, czy są to ćwiczenia, techniki czy może coś innego?

K.K.: Owszem, zestaw ten jest nieodłączną częścią szkolenia. Oczywiście doskonale zdaję sobie sprawę, że w ciągu jednego weekendu nie zmieni się całego życia. Dla mnie priorytetem jest, aby w kursancie zaistniała znacząca zmiana, aby naprawdę zmienił coś w sobie, a do tego trzeba czasu. Indywidualnie każdy kursant jest dla mnie ważny, owszem odpowiedzialność za zmianę spoczywa na nim, jednak ja zawsze chcę zrobić dosłownie wszystko, aby jemu się udało. Dlatego też po tym energetycznym kopnięciu, które dostaje podczas weekendu, musi on przez kolejne 21 dni stosować się do zestawu interakcji z kobietami – codziennie poświęcić trochę czasu na doskonalenie się w tej dziedzinie. Są to specjalnie dobrane ćwiczenia, aby płynnie nauczyć się doskonałego obycia z płcią piękną. Dodatkowo podczas tworzenia Perfect Planu TM, on sam tworzy dla siebie również szczegółowy plan na najbliższe 21 dni. To daje nam pewność, że szkolenie faktycznie będzie mieć diametralny wpływ na jego decyzje i działania.

G.D.:
Twoja książka „Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn” bardzo szybko stała się w Polsce bestsellerem. Obecnie jest ona jednak niedostępna w wydawnictwie. Czy to chwilowy brak, czy planujesz drugie, rozszerzone wydanie?

K.K.:
Tak, książka sprzedała się na pniu. Pierwszy nakład jest już praktycznie wyczerpany – można ją dostać u nas na stronie www.perfectdating.pl, oraz w kilku ostatnich księgarniach i Empikach. Oczywiście czekamy cały czas na dodruk, jednak zająć to może jeszcze kilka tygodni. Nawet znakomite wydawnictwo Sensus było zaskoczone tak wyśmienitą sprzedażą. Polski sukces książki skierował mnie na ekspansję działania i trwają prace nad wydaniem „Księgi” w Stanach Zjednoczonych.

G.D.: Ostatnio pojawiła się informacja że piszesz swoją druga książkę. Czy będzie to kontynuacja pierwszej, czy zamierzasz pójść tematycznie w innym kierunku?

K.K.:
Jestem przekonany, że każdy, kto przeczytał pierwszą książkę sięgnie również po moje drugie dzieło. Nie chcę na razie zdradzać szczegółów. Mogę tylko powiedzieć, że książka będzie zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet i znów poważnie zatrzęsie polskim rynkiem samodoskonalenia.

G.D.: Czego możemy spodziewać się po Twojej drugiej książce?

K.K.:
Konkretów – bez owijania w bawełnę. Z pewnością prostego, przyjaznego dla każdego języka. No i długo, długo po przeczytaniu – wrażenia, że te wydane 3 dychy z groszami dostarczyły wiedzy wartej miliony…

G.D.: Pozdrawiam.

K.K.: Do zobaczenia!

Wywiad przeprowadził Grzegorz Dąbrowski – ukazał się on na portalu www.nlponline.pl Serwis NLPonline powstał w czerwcu 2010 roku. Pomysł na serwis narodził się na przełomie listopada i grudnia 2009. Główną ideą, jaka prześwietla portalowi NLPonline jest zgromadzenie i publiczne udostępnienie wiadomości z zakresu NLP, hipnozy, uwodzenia i szeroko rozumianego rozwoju osobistego.

 

 

 

 

 

 Jest jedyne pytanie, na które nie znam odpowiedzi — czego chcą kobiety?

 Zygmunt Freud, po trzydziestu latach studiowania ludzkiej psychiki

 

 No właśnie, a czy Ty wyobrażasz sobie, że może istnieć tylko jedna książka, w której znajdziesz odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania dotyczące kobiet? Zapytasz:

 1. Zerwała ze mną dziewczyna – jak sprawić, aby do mnie wróciła?
 2. Jak poderwać każdą dziewczynę, którą zobaczę na ulicy?
 3. Jak zapewnić kobiecie tak dobry seks, że zacznie opowiadać o mnie wszystkim koleżankom?
 4. Jak sprawić, aby dziewczyna, którą kocham, zawsze chciała być ze mną?
 5. Jak radzić sobie z KAŻDYM problemem w związku?
 6. W jaki sposób mogę podnieść swoją samoocenę?
 7. Jak zdobyć odwagę, aby z każdą kobietą rozmawiać jak ze starym kumplem?
 8. Jakim człowiekiem mam być, aby dziewczyny same na mnie leciały?
 9. Jak się ubrać? Jak urządzić mieszkanie? Jak zaplanować randki?
 10. i właśnie tutaj znajdziesz odpowiedzi.
Masz właśnie szansę zdobyć pierwszą wydaną na świecie, tak wypełnioną wiedzą KSIĘGĘ, w której zebrana jest wiedza stu książek, tysięcy godzin doświadczenia i dziesiątek szkoleń na temat relacji z kobietami. Czy chcesz mieć na swojej półce księgę, która będzie dla Ciebie w każdej chwili jak kumpel Don Juan mieszkający w pokoju obok, którego pytasz o poradę, gdy wychodzisz na randkę? …a dodatkowo on ma zawsze rację?


Kobiety. Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, dlaczego kiedy Ty starasz się, kupujesz prezenty, prawisz komplementy, robisz dla nich wszystko, one olewają Cię jeszcze bardziej? Dlaczego kłóciliście się z dziewczyną lub dlaczego ona Cię rzuciła? Dlaczego jesteś zazdrosny? Dlaczego niektórzy mają piękne, wspaniałe kobiety, a niektórzy nie? Jeśli Twoje relacje z płcią piękną przypominają kłębek wełny, którym właśnie skończył bawić się kot, a popełniane błędy mają 100% szans na powtórkę — dobrze trafiłeś! Ta wielka księga zawiera odpowiedzi na WSZYSTKIE Twoje pytania w kwestii kobiet i jest jak rozmowa z dobrym kumplem. Takim najfajniejszym gościem w mieście, za którym piszczą dziewczyny i któremu chce się z jakichś powodów z Tobą gadać. Z tą różnicą, że Autorowi NAPRAWDĘ chce się z Tobą gadać.

 
Kilkadziesiąt dni — tyle potrzebujesz, by przejść z Autorem teoretyczny i praktyczny trening obcowania z płcią piękną. Tylko tyle czasu, by dotrzeć do takiej jakości w Twoim randkowym i partnerskim życiu, o jakiej dziś tylko marzysz. Biorąc tę książkę do ręki, właśnie zacząłeś tę zmianę — zmianę w mężczyznę, który zaprojektował swoje życie tak, aby być szczęśliwym człowiekiem!

Relacje damsko-męskie od A do Z, z dłuższym przystankiem w punkcie G

 • Wszystko, co powinien był powiedzieć Ci ojciec.
 • Coś, czego o kobietach nie powiedziała Ci matka.
 • Ich śliczne główki, czyli psychologia kobiet.
 • Niezbędne kroki, które musisz wykonać, by poderwać dziewczynę …również bez wypowiedzenia choćby jednego słowa.
 • Tworzenie więzi i węzłów (dla zaawansowanych).
 • Robótki ręczne i cała sfera erotyczna.
 • Jak zapewnić orgazm KAŻDEJ kobiecie, zawsze i wszędzie.
 • Coś, co pozwoli Ci zdobyć 90% kobiet — nie kasa ani wygląd.
 • Tworzenie związku, pokonywanie problemów i całe to "życie długo i szczęśliwie"!

Na koniec powiem Ci, że jest to PIERWSZA na świecie książka, którą możesz pokazać kobietom bez cienia skrępowania. Nie znajdziesz w niej manipulacji, hipnozy, oszukiwania i głupich technik dla mięczaków, którym po prostu brakuje przysłowiowych "jaj", aby być prawdziwym mężczyzną. Znajdziesz natomiast sprawdzone na całym świecie zasady, porady, przykłady i odpowiedzi na pytania, które mogą zrodzić się w Twojej głowie. Jest to zatem jedyna na świecie księga, ucząca jak stać się mężczyzną, który swoją osobą NATURALNIE przyciąga kobiety! UNIKAT!

Natychmiast zobacz spis treści — uważaj na SZOK!

Ps: Na zdjęciach Krzysztof Król, autor książki, w towarzystwie pięknych kobiet...

 

Kup już teraz swoją księgę!!!

KLIKNIJ

 

 

 

 

 

 

SPIS TREŚCI

Rozdział 1. Wstęp (9)


Rozdział 2. Model Perfect Dating (15)

2.1. Otwarcie (19)
2.1.1. Strach przed podejściem (19)
2.1.2. Podejście bezpośrednie (24)
2.1.3. Podejście pośrednie (26)
2.1.4. Miejsca, gdzie możesz poznawać kobiety (32)
2.1.5. Zaawansowany trening otwierania (33)
2.2. Gra (40)
2.2.1. Budowanie wartości (43)
2.2.2. Negi (45)
2.2.3. Przejście do podejścia bezpośredniego (50)
2.3. Zdobycie numeru telefonu (51)
2.4. Pocałunek (53)
2.5. Spotkanie (57)
2.5.1. Natychmiastowa zmiana miejsca (57)
2.5.2. Umówienie spotkania (57)
2.5.3. Pierwsze spotkanie (60)
2.5.4. Kolejne spotkania (64)
2.6. Seks (68)
2.6.1. Strach przed seksem (68)
2.6.2. Podstawowe zasady (71)
2.7. Co dalej? (73)


Rozdział 3. Mowa ciała (77)

3.1. Twoja mowa ciała (79)
3.2. Mowa ciała w interakcjach (83)
3.3. Niezbędne zagrywki (86)


Rozdział 4. Więź, czyli o czym i jak rozmawiać (89)

4.1. Tematy do rozmowy (91)
4.2. Jak mówić (93)
4.3. Przykłady ciekawych rozmów (97)
4.4. Odgrywanie roli (102)
4.5. Czytanie na zimno (104)
4.6. Czytanie na ciepło (109)
4.7. Twoje historie (111)
4.8. Poczucie humoru (116)


Rozdział 5. Kluby, kawiarnie i bary (121)

5.1. Teoria setów (121)
5.2. Inni mężczyźni w klubach (124)
5.3. Teorie społeczne stworzone w praktyce (126)
5.4. Przykład pełnej rozmowy (127)


Rozdział 6. Fałszywe przekonania (131)

6.1. Pieniądze i wygląd (131)
6.2. Podrywanie (132)
6.3. Seks (133)
6.4. Pocałunki (134)
6.5. Staranie się (134)
6.6. Najładniejsze kobiety (135)


Rozdział 7. Psychologia kobiet (137)

7.1. Co jest atrakcyjne dla kobiet (137)
7.1.1. Twoje życie (140)
7.1.2. Twoje wartości (141)
7.1.3. Twoi znajomi (143)
7.1.4. Twój wizerunek (144)
7.2. Co nie jest atrakcyjne dla kobiet (146)
7.3. Podejście do seksu i pocałunków (151)
7.4. Oznaki zainteresowania ze strony dziewczyny (152)
7.5. Testy (155)
7.6. Dziewczyna ma partnera? (159)


Rozdział 8. Fizyczność (161)

8.1. Pierwszy dotyk (162)
8.2. Scenariusz kontaktu fizycznego (164)
8.3. Pocałunki (166)
8.4. Petting (169)
8.4.1. Masaż (170)
8.4.2. Robótki ręczne (171)
8.4.3. Seks oralny (174)
8.5. Seks (177)
8.5.1. Budowa narządów płciowych kobiety (181)
8.5.2. Strefy erogenne (181)
8.5.3. Orgazm (183)
8.5.4. Wytrysk kobiecy (185)
8.5.5. Seks analny (189)
8.5.6. Fantazje seksualne (190)
8.5.7. Nauka o wielokątach (193)
8.5.8. Antykoncepcja (196)


Rozdział 9. Twój wygląd zewnętrzny (199)

9.1. Skala Twojego wyglądu (199)
9.2. Ubranie (203)
9.3. Twoje ciało (206)
9.4. Twój dom (207)


Rozdział 10. Twoje życie (211)

10.1. Plan na całe życie (212)
10.2. Modelowanie wzorów (219)
10.3. Negatywne myśli (222)
10.4. Pozytywne myślenie (230)
10.5. Motywacja do działania (237)
10.6. Radzenie sobie z problemami (243)
10.7. Zmiana przyzwyczajeń (245)
10.8. Zasady savoir-vivre'u (248)


Rozdział 11. Pewność siebie (251)

11.1. Głęboka pewność siebie (252)
11.2. Żyjemy w dwóch światach (253)
11.3. Budowanie ramy (257)
11.4. Obiektywna ocena świata (266)
11.5. Twoje decyzje (268)


Rozdział 12. Związki (281)

12.1. Rodzaje związków (283)
12.2. Współzależność (287)
12.3. Zazdrość (292)
12.4. Rozwiązywanie problemów (294)
12.4.1. Problemy związane z seksem (299)
12.4.2. Brak czasu (301)
12.4.3. Ona Cię zdradziła (302)
12.4.4. Ty ją zdradziłeś (302)
12.5. Miłe chwile (303)
12.6. Jak sprawić, aby wróciła do Ciebie kobieta (304)


Rozdział 13. Poznawanie kobiet przez Internet (311)

13.1. Portale i zasady ich działania (311)
13.2. Twój opis (312)
13.3. Twoje zdjęcia (316)
13.4. Jej profil (317)
13.5. Pisanie wiadomości (319)
13.6. Przykłady rozmów (322)

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin