Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Earl Nightingale jako dziecko „ery ciemnoty” był głodny wiedzy. Będąc małym chłopcem przesiadywał w Bibliotece w Long Beach w Californi szukając odpowiedzi na nurtujące go pytanie “Jak człowiek, zaczynając od zera, może osiągnąć cele, które są dla niego ważne i jednocześnie przynieść jakąś korzyść innym???” Uparcie szukał odpowiedzi, a naturalna ciekawość sprawiła że w ciągu kilku lat stał się największym i jednym z pierwszych na świece ekspertem w dziedzinie rozwoju osobistego i  osiągania sukcesu.

Bob Proctor jest powszechnie uznawany za jednego z największych mówców w dziedzinie osiągania sukcesu finansowego. Uczy ludzi, jak zrozumieć i uzewnętrznić ich ukryte zdolności, aby mogli osiągnąć więcej, mieć więcej i być szczęśliwszym każdego dnia. Jego nauczanie jest oparte na książce Napoleona Hill’a „Myśl i bogać się!” i wielu innych pracach tego typu.

T. Harv Eker - Od zera do milionera w 2,5 roku !!! Stosując zasady, których uczy, T. Harv Eker stał się milionerem w 2,5 roku! Połączył unikalne umiejętności i spryt, który wykształcił w dzieciństwie aby stworzyć nową markę. T. Harv Eker jest założycielem i prezesem Peak Potentials Training, najszybciej rozwijającej się organizacji rozwoju osobistego w Ameryce Północnej.

 

Anthony Robbins (Anthony J.Mahavick) urodził się 29 lutego 1960 roku. Jest autorem książek o tematyce samorozwoju i doskonalenia własnej osobowości jak również profesjonalnym mówcą od ponad 30 lat. Stał się sławny dzięki swoim książkom „Unlimited Power: The New Science Of Personal Achievement” oraz „Awaken The Giant Within”.

W. Mitchell jest zgarniającym wiele nagród mówcą, który prowadzi swoją publiczność w nowe, niezbadane obszary, zachęcając ich do brania odpowiedzialności za swoje życie i uczy siły niezbędnej do kierowania swoim życiem według własnego uznania. Jedno z głównych mott Mitchella brzmi : „Nie liczy się co ci się przydarzy. Liczy się to co z tym zrobisz”.
 

Więcej artykułów…

Strona 1 z 2

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin