Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Wrażenia ze szkolenia Perfect DatingSzkolenie Perfect Dating to znakomite doświadczenie, teoria + praktyka. Zdobywasz wiedzę i umiejętności potrzebne, aby znakomicie radzić sobie z kobietami. Zobacz, co o szkoleniu sądzą kursanci i obejrzyj fotorelację.

 

Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating

 

Wrażenia ze szkolenia weekendowego Perfect Dating

16-17 Października   Kraków

Fotorelacja ze szkolenia

Oczywiście twarzy kursantów nie ujawniamy - pełna dyskrecja i anonimowość na szkoleniu.

 

Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 

"Cześć,

Chciałbym się z Tobą podzielić moimi spostrzeżeniami odnośnie Twojego szkolenia.

Szczerze mówiąc byłem niemalże przekonany, że ten trening będzie wyglądał tak, że najpierw będzie wyłożona teoria 'z automatu', bez większej refleksji, tylko fakty połączone z 'nakręcaniem' ludzi na uwodzenie i wyrzucanie strachu z głowy. Byłem też prawie całkowicie pewien, że całość skupi się wyłącznie na tym co powiedzieć kobiecie, jak się poruszać, jak rozmawiać itp. bo taka jest ogólna opinia o szkoleniach.
 
Fajnym zaskoczeniem była dla mnie praktyka na sali wykładowej, bo, mimo że było to dla mnie na początku niesamowicie 'sztuczne środowisko pracy', to rzeczywiście można było się przyzwyczaić do Twojej metody podchodzenia tuż przed podejściami w normalnym miejscu i przyznam, że było to dobre ćwiczenie. Ale to co najbardziej mnie urzekło w Twoim podejściu to to, że nie skupiłeś się tylko na samym uwodzeniu. Oczywiste jest, że facet który ma sukcesy na polu uwodzenia i samorozwoju wie, że ciekawy lifestyle, ułożone życie, umiejętność opowiadania o sobie są wręcz kluczową sprawą, ale do tej pory nie spotkałem kogoś kto by uczył innych podejścia do życia, pieniędzy, jak zarabiać pieniądze, jak zmienić siebie żeby być atrakcyjnym a nie - jak wywoływać sztuczną atrakcyjność i macać po cyckach zahipnotyzowaną laskę w kącie kawiarni. Nareszcie ktoś, kto powiedział - dbaj o swoje zdrowie, dbaj o swoje finanse, nigdy nie zdradzaj, bądź spójny - bądź dobrym człowiekiem. Takie podejście zdobyło moje serce, bo niewielu ludzi w ogóle to rozumie, a co dopiero tego naucza ;) Nawet fakt że szkolenie się przeciągnęło (a zwykle lubię jak coś jest od-do na takich spotkaniach) wpłynął na Twoją korzyść bo pokazałeś, że nie jest tak że kończy Ci się materiał i do widzenia, dzięki chłopaki, cześć, tylko po prostu byłeś w stanie odpowiadać na pytania i na bieżąco kreować tekst treningu odpowiadający temu co każdy chciał osiągnąć i chciał wiedzieć.
 
Rafał"
 
Perfect Dating
 

 

 
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
"Szkolenia z Krzyśkiem nie są codziennymi sztucznie prowadzonymi zajęciami. Jego doskonała umiejętność przeplatania własnych przeżyć, ćwiczeń i pewnej dawki teorii daje bardzo dobre efekty. Generalnie nie czuję się komfortowo w obecności jakiegokolwiek trenera. Mam świadomość, że prawie każda jego wypowiedź jest zaplanowana, a jej zadaniem jest wywołanie wywołanie starannie wyreżyserowanego efektu. Cóż, taka rola trenera - ale nie lubię, kiedy ktoś kolokwialnie mówiąc "grzebie mi w głowie". Co zatem mnie zdziwiło, szkolenia wspominam bardzo dobrze poparte dużym zasobem wiedzy (głównie) praktycznej. Szkolenie poszerzyło moją wiedzę na temat "komunikacji interpersonalnej z płcią przeciwną" :), ale i nie tylko. Polecam udział w programie szkoleniowym perfectdating wszystkim, którzy pragną wykuć swoją pewność siebie i iść w sobie znanym kierunku przez życie w zgodzie ze swoimi wartościami.
 
Łukasz"
Perfect Dating
 
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Chciałbyś przeżyć podobną przygodę, która odmieni całkowicie Twoje życie? Zapisz się już dziś na nasze szkolenie!  
 
"Szkolenie miało trochę inną formę niż się spodziewałem, zanim tam dotarłem.
Przede wszystkim, miłe zaskoczenie- na parę dni przed szkoleniem, dostałem materiały w formie wykładów na DVD.  Można powiedzieć, że sucha wiedza, ale pozwoliło mi to wstępnie zrozumieć temat uwodzenia już przed samym rozpoczęciem szkolenia.  Zdecydowanie zaoszczędziło to czasu na wykładanie teorii, którą każdy z kursantów mógł sobie wcześniej przyswoić.

Ale zmierzając do samego szkolenia- pierwsze parę godzin - przypomnienie najważniejszych elementów zawartych na DVD- powtórzenie w skrócie materiałów z płyt w formie dyskusji. Powtórka, a po powtórce zaskoczenie- praktyka, podczas której każdy miał możliwość potrenowania poprzez schematy, które ćwiczyliśmy na zaproszonych przez trenera dziewczynach. To właśnie ta część dała mi możliwość spróbowania swoich sił w „żywej” rozmowie z dziewczynami. Każdy wykonywał „podejście” a trener korygował wszelkie popełniane przez nas błędy.  W ciekawej atmosferze uczyliśmy się tego, co potem mieliśmy stosować w klubach. Taka forma szkolenia dała mi cenne wskazówki, jak wygląda proces uwodzenia oraz jakie błędy popełniam. 

W międzyczasie każdy pracował nad swoją mową ciała i postawą, co jak się okazuje, ma ogromne znaczenie.

Po 10 godzinach dużej dawki wiedzy i praktyki, wyjście na imprezę. Spotkanie na rynku, dwie godziny wstępnej rozgrzewki, kiedy każdy z kursantów podchodzi do spotkanych dziewczyn i wykonuje polecenia trenera. Godzina 22, przejście do klubu. Próbowałem swoich sił rozmawiając z jedną, dwiema czy trzema kobietami.  Polecenie trenera, brak czasu na zastanowienie, i za chwilę rozmawiasz z grupką kobiet. Z różnymi efektami, ale nie zapominałem, że jestem na szkoleniu i dopiero się uczę. Miłe zaskoczenie- kobiety chcą i czekają na to, żeby je otwierać.

Drugi dzień, już z samego rana spotkanie, omówienie sytuacji z nocy poprzedniej i kolejne dawki wykładów.  Sama forma wykładów z drugiego dnia miała tematykę dużo szerszą niż wiedza na temat samego uwodzenia. Bardzo dużo informacji na temat samorozwoju, mobilizacji i dążenia do osiągnięcia pewnych celów w życiu. Jednym słowem- budowanie pewności siebie, co jak się  okazuje, jest najważniejszym elementem w całym procesie uwodzenia.

I na sam koniec powtórka z rozrywki ;) powtórka podejść i sposobu przeprowadzania rozmowy z dziewczynami zaproszonymi na szkolenie. Z jedną małą różnicą- każdy z nas mógł zaobserwować różnicę w swobodzie rozmowy i samego podejścia do całego tematu  innych kursantów.

Na zakończenie, każdy z nas dostał wiele materiałów, tych  uwodzeniu, ale również o samorozwoju i pracy nad sobą.

Podsumowując,  duży kopniak energii do podjęcia działania, spojrzenie z innej perspektywy na cały proces uwodzenia oraz wielki szacun dla trenerów, którzy wkładają w to wiele swojej energii.
Jak się okazuje, co uświadomili mi trenerzy, to nie wyuczone teksty, a przede wszystkim pozytywna energia i ciekawe podejście do życia jest kluczem do sukcesu.
 
Andrzej"
Perfect Dating
 
 
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Chciałbyś przeżyć podobną przygodę, która odmieni całkowicie Twoje życie? Zapisz się już dziś na nasze szkolenie!  
 
"O szkoleniu dowiedziałem się przez przypadek, szukając innych szkoleń. Lecz problem tkwił w kosztach. Były szkolenia od 2000 zł, a tu nagle oferta, która swoją niską ceną przebijała wszystko. Pierwsza myśl, iż to szkolenie będzie prowadzone przez początkującego trenera. Przed wyjazdem udało mi się przeczytać książkę i przejrzeć płyty, które dostaliśmy wcześniej, żeby nauczyć się wiedzy teoretycznej. Wyjechałem razem z moim najlepszym kumplem.

Pierwszy dzień zaczął się całkowicie inaczej niż planowaliśmy. "Dobra wchodzimy" pierwsze nasze słowa. W środku przywitała nas bardzo piękna dziewczyna, jak się później okazało była dziewczyną Krzyśka. Co nam dało do zrozumienia, że nie jest jak większość 'trenerów' pozorujących prawdziwe umiejętności. Osoby, które spotkałem to byli sami zajebiści faceci. Wiedzieli, że mogą być jeszcze lepsi i to naprawdę robią. Szkolenie zaczęło się od zadania nam pytań, które miały nam pomóc w tym szkoleniu. Potem kilka godzin teorii na zasadzie ciągłej rozmowy z nami. Krzysiek wszystko nam przekazywał do głowy w tak interesujący sposób, że słuchaliśmy jakbyśmy byli w jakimś transie. Do naszej głowy włożył tyle tajemnych informacji, że czuliśmy się jak prawdziwi mężczyźni, którzy są dla kobiet najlepszym wyborem. Po tym genialnym doświadczeniu, przyszły naprawdę fajne dziewczyny, z którymi świetnie się bawiliśmy podchodząc do nich i ćwiczyć wiedzę, którą nabyliśmy. Krzysiek ostro nas poprawiał, żebyśmy już za kilka godzin czuli się naprawdę pewnie na praktykach w mieście.
 
Jak poszliśmy do miasta, było dosyć późno, lecz pełni pozytywnego nastawienia zaczęliśmy chodzić. Naszym trener był Szymon. Pokazywał nam dziewczyny, do których mieliśmy podchodzić i robiliśmy to świetnie się bawiąc. Byłem gotowy do dalszej praktyki, wtedy poszliśmy na imprezę. Tam dla mnie zaczął się ostry trening. Podchodziłem do wszystkich dziewczyn. Brzydkie, ładne z każdymi porozmawiałem i zdobywałem doświadczenie w tym, jak i ogromnego powera. Mogliśmy też porozmawiać ze Szymonem i zapytać się go o rady, które naprawdę pomagały. Poznałem też kilku innych ludzi, którzy mi pomogli dając ciągle jakieś wskazówki.
 
Po kilku godzinach zabawy i kilku godzinach spania nastał nowy dzień szkolenia. Tym razem było to szkolenie o nas. Wskazywaliśmy sobie cele i odkrywaliśmy w sobie zajebiste rzeczy.Mogliśmy marzyć i tworzyć naszą drogę ku naszym pragnieniom. Mieliśmy też szybkie podejście, żebyśmy nawzajem mogli zobaczyć jak się zmieniliśmy. Po szkoleniu wiek kim naprawdę jestem i co mogę osiągnąć w życiu.
Podsumowując to był najlepsze szkolenie, na luzie zmieniające nas na lepsze. Jeśli masz po raz ostatni jakieś wątpliwości to je wyrzuć i jedź. Naprawdę warto.
 
Radek"
Perfect Dating
 
 
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
"Szkolenie okazało się bardziej wartościowe niż podejrzewałem, a wiedza wyniesiona z tego spotkania była warta przejechania prawie 400 km i każdej ceny! Atmosfera panująca podczas ćwiczeń okazała się niezwykle luźna, co pozwalało na perfekcyjne zrozumienie teorii tak aby później w najlepszym wydaniu przełożyć ją na praktyke. To co najbardziej utkwiło mi w pamięci to tak praktyczny sposób przekazywania wiedzy! Jestem 3 dni po szkoleniu, a emocje nadal nie opadły! Nie tylko ja odczuwam zmianę, ale także moje otoczenie i to jest dla mnie motywujące do dalszych działań w kierunku poznawania relacji damsko - męskich! Moja nauka nie zakończyła się zaraz po wyjściu z sali szkoleniowej ponieważ Krzysiek przygotował mi świetny plan rozwoju! Dziękuję
 
Arkadiusz"
Perfect Dating
 
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating 
 
Chciałbyś przeżyć podobną przygodę, która odmieni całkowicie Twoje życie? Zapisz się już dziś na nasze szkolenie!  

Komentarze   

0 # MarioMM 2010-10-20 10:36
Jestem ciekaw gdzie prowadzicie szkolenie ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin