Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Wrażenia ze szkolenia Perfect DatingStyczeń   był dla kilku odważnych mężczyzn znakomitym okresem na zmianę swojego życia. Postanowili oni zmierzyć się ze swoim charakterem i zapisali się na szkolenie weekendowe. W tym artykule znajdziesz fotorelację i opinie o szkoleniu Perfect Dating.

 

 

 

Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating


Opinie o szkoleniu Weekendowym Perfect Dating

15-16 Stycznia   Kraków

Fotorelacja ze szkolenia

Statystyki ze szkolenia - 3 kursantów pocałowało dziewczyny w klubie. W sumie zebrali 17 numerów telefonów, wykonali 240 podejść do dziewczyn. 

Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
"Śmiało mogę powiedzieć, że to były najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu i jedna z najlepszych przygód. To co urzekło mnie w szkoleniu u Krzyśka to nastawienie na praktykę, praktykę i jeszcze raz praktykę. Wcześniej całą teorię dostałem na DVD więc na szkoleniu poruszane i uzupełniane są tylko te najważniejsze kwestie. Praktyka na sali z zaproszonymi dziewczynami na początku była dla mnie stresująca i trochę dziwna, ale błędy korygowane przez Krzyśka i wskazówki dziewczyn sprawiły, że każde kolejne podejście dawało frajdę i motywowało przed praktyką w galerii i klubach. Tam radziłem sobie świetnie, chociaż pojawiały się wymówki, ale wtedy Krzysiek i Janek szybko reagowali wysyłając nas do kolejnych Kobiet.

„ 1,2, 3, idziesz !!! ” to hasło powtarzam sobie teraz jak zamierzam podejść do dziewczyny. Praktyka na szkoleniu dała mi przede wszystkim feedback co działa, a co nie. Widok dziewczyny, która patrzy na Ciebie maślanym wzrokiem po kolejnym negu i nie chce, żebyś odchodził jest naprawdę bezcenny. W „ Aferze ” większość czasu spędziłem z pięcioma studentkami. Mogłem wtedy popatrzeć na to czego nie należy robić, bo dosiadali się do nich co chwilę jacyś kolesie – stawiali im drinki, którymi  później te dziewczyny częstowały mnie.
Kolejny dzień to solidna praca nad Sobą, własnymi celami i rozwojem osobistym. Bardzo solidna dawka motywacji i wiary w sukces.
 
Przez te dwa dni nauczyłem się masę rzeczy na temat Kobiet, związków, seksu i wielu innych dziedzin życia, ale przede wszystkim najwięcej nauczyłem się o sobie. Uwierzyłem, że mogę, i że potrafię. Poznałem niesamowitych facetów nastawionych na rozwój siebie i osiąganie sukcesów z Kobietami. Poznałem Kobiety, które pomogły mi zrozumieć dlaczego i w jaki sposób lubią być podrywane i otworzyłem się na świat. To jest piękne !!! Dziękuję Krzyśkowi, Jankowi, Ewelinie, Eli, chłopakom z kursu i wszystkim innym, którzy mi w tym pomogli.

Tomasz"
Perfect Dating


Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating


Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Chciałbyś przeżyć podobną przygodę, która odmieni całkowicie Twoje życie? Zapisz się już dziś na szkolenie z podrywania Perfect Dating!  

"Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia jakie odbyło się w Krakowie. Bardzo dużo materiału , ogromna wiedza i doświadczenie "Króla" Krzyśka sprawia że szkolenie jest jedyne w swoim rodzaju. Krzysiek  do każdego adepta podchodzi indywidualnie  i profesjonalnie.

Widać że to nie jest tylko jego sposób na życie , lecz jego pasja i realizacja siebie samego w tym co robi  , odpowiada na pytania i koryguje błędy , motywuje,  co więcej daje dożywotnią gwarancję swojej "porady"  dla uczestników szkolenia. Według mnie właśnie dlatego to szkolenie jest najlepsze w POLSCE !!! CENA JAK NAJBARDZIEJ ADEKWATNA  !!!

Wiedza teoretyczna  przekazywana jest w sposób jasny i bardzo szczegółowy widać doświadczenie trenera. Trening praktyczny  na "sucho"  przebiega w sympatycznej i wesołej atmosferze. Przed wyjściem na "pole bitwy (GK) "  wspólna fota i do dzieła... Dużo otwarć  , świetna zabawa , trener na bieżąco korygował błędy no i ta myśl: "TO NAPRAWDĘ DZIAŁA

Polecam wszystkim którzy chcą zmienić siebie , swoje życie i relacje z kobietami... NIE NA LEPSZE TYLKO NA PERFEKCYJNE !!!  "
POZDRAWIAM !
 
Przemek"
Perfect Dating
 

Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating


Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating

"Szkolenie bardzo mi sie podobało. Zawsze warto dowiedzieć się czegoś nowego na temat relacji damsko-męskich i zmierzyć się z tym co przeszkadza w tych relacjach. A pomijając już nawet samo uwodzenie, tym co dało mi dużo do myślenia to praca nad stylem życia i wyznacznie sobie celów. Pozdrawiam i życzę sukcesów, Krzysiek.

Marek"
Perfect Dating
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Chciałbyś należeć do szczęśliwego grona naszych kursantów?! Nie zwlekaj, zapisz się już dziś na nasze wyjątkowe szkolenie, które całkowicie odmieni Twoje życie!  
 
"Kurs jak najbardziej dobrze przygotowany i zorganizowany, podobało mi sie, robisz dobra robote, Twoja osoba
 filozofia i podejscie do zycia - odniosłem wrazenie iz na wielu płaszczyznach podobie postrzegamy swiat. Szkolenie utwierdziło moje dotychczasowe przekonania i pozwiliło zobaczyc to czego wczesniej nie dostrzegalem.
 
Michał"
Perfect Dating
 
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Chciałbyś przeżyć podobną przygodę, która odmieni całkowicie Twoje życie? Zapisz się już dziś na kurs podrywania z Perfect Dating!  
 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin