Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Wrażenia ze szkolenia Perfect DatingW Styczniu  odbyło się szkolenie uwodzenia w Warszawie. Jedna z najfajniejszych ekip kursantów po prostu przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Dodając fakt, że nawet jeden kursant przyleciał specjalnie z Norwegii, otrzymamy rewelacyjne szkolenie! Przeczytaj opinie o szkoleniu Perfect Dating naszych uczniów i zobacz fotorelację.

 

 

Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating


Opinie Perfect Dating Szkolenie Weekendowe

22-23 Stycznia  Warszawa

Fotorelacja ze szkolenia

Statystyki ze szkolenia - w sumie 180 podejść do dziewczyn, 13 zebranych numerów i moc dobrej zabawy..

Zapisz się na nasze Szkolenie uwodzenia!   

Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
"Idąc na szkolenie zapnij pasy i mocno wczep się w fotel bo dawka przekazanych informacji jest silniejsza od bomby atomowej i ważniejsza od odkryć Einsteina. Tylko na tym szkoleniu można poznać ogromny sekret, który naprawdę każdy chce znać, myśląc poważnie o związkach i dawaniu szczęścia swojej wybrance by stała się niewolnicą z wyboru. Poznałem cały proces podejścia rozmowy i poznania dziewczyny w kompletny i całościowy sposób włącznie z praktyką, która jest kluczowym elementem do sukcesu. Pomoc kobiet uczestniczących i wskazówki Krzyśka sprawiają że nieosiągalne jest w zasięgu reki. Wielokrotne podejścia ćwiczebne w miłej i przyjacielskiej atmosferze dają dużo komfort i zabawy, a zdobyte w ten sposób umiejętności są dalej rozwijane w rzeczywistym świecie. Krzysztof pomaga nawiązać nowe znajomości i zdobyć numer telefonu, instruuje i koryguje błędy. Kończąc weekendową przygodę nie zostaje się samemu. Jest podany na tacy plan rozwoju by osiągnięcia na trwałe stały się częścią nowej ciekawszej osobowości. Cała ta rewelacyjna wiedza w równie rewelacyjne cenie, to niesamowite że trafiłem na informacje o tym wydarzeniu bo czuję się świetnie i nie wyobrażam sobie że miałbym się nie znaleźć w grupie uczestników .

Bond"
Perfect Dating
 
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
"Hey Krzystof!

I will write in english as its late and i need to get a lot done before i go to bed. I write about 20 times faster in english ;)

First I would like to thank you for a very inspiring course. You are really good at what you are doing!

Today i actually made dates with three of the girls i opened during your weekend, including the russian dancer ;) What is both scary and exiting in the same time is that i have a lot of anxiety in me right now because off the way i am pushing myself. It almost feels like some kind of physical abstinence reaction. I think that as long as i push and make myself comfortable with opening girls and making dates very intensively for the next 3 weeks it will wear of.

My head is still filled with limiting believes, but i am committed to "fake it till i make it" the coming 20 days. I have succesfully done the exercises yesterday and today. Ever since i was small i have always felt that girls dont really like me and that i have to in some way "manipulate" them in order to like me. This is the key limiting belief that i have to get rid of. If you have any advice on this, please share them with me.


Michael, Kursant z Norwegii, 25"
Perfect DatingWrażenia ze szkolenia Perfect Dating
"Zdecydowanie najciekawszy weekend w moim życiu. Na początku trochę teorii w luźnej atmosferze, poznanie uczestników szkolenia, ich doświadczenia i oczekiwań. Po paru godzinach odrobina praktyki z zaproszonymi dziewczynami, co otworzyło mi oczy na to, że teoria i wyuczone teksty to nie wszystko. Mimo że dziewczyny starały się pomóc i zmotywować, co chwila blokowałem się i gubiłem wątek. Ale nie było przeproś, Krzysztof nie dawał mi spokoju dopóki nie wykonałem podejścia i nie rozpocząłem rozmowy.


Przyznam, że na część praktyczną wyszedłem delikatnie przerażony. Następnie w drodze do galerii padł mi samochód więc na miejsce dotarłem w strasznie kiepskim nastroju, zdołowany i wkurwiony. Na szczęście nie miałem czasu żeby o tym myśleć bo zaraz się zaczęło. Krzysztof i Toho wskazywali laski i po prostu się podchodziło, od razu. Na początku przerażenie, momentalnie zapomniałem nauczonych przed szkoleniem formułek na otwarcie, musiałem improwizować co po chwili okazało się nie takie trudne.


Po kilku podejściach strach osłabł, zacząłem zwracać więcej uwagi na mowę ciała co spowodowało, że laski lepiej na mnie reagowały mimo, że moje otwieracze pozostawiały wiele do życzenia. Coraz dłuższe rozmowy i nagle udało się zdobyć numer. Pierwszy raz w życiu udało mi się podejśc do nieznajomej kobiety w galerii i po 3 minutach rozmowy dostałem numer!!! NIe wiem ile czasu tam byliśmy  ale wykonałem tam ok 20 podeść do nieznajomych dziewczyn - nie wszystkie udane, ale i tak jestem zajebiscie zadowolony! Po galerii praktyka w klubie i kolejne podejścia z pełnym wsparciem Krzysztofa i poprzednich jego kursantów, którzy nie mieli żadnego problemu z kobietami - świetnie mnie to zmotywowało.


Następnego dnia odbyło się podsumowanie wieczoru, omówienie błędów i oczywiście pochwała, na którą, wydaje mi się, w pełni zasłużyliśmy. Po zakończeniu szkolenia, znów do galerii na wykonanie 1 zadania z planu 21 dniowej poprawy. Dziś po wykonaniu 2 zadania czuje już zmianę w moim nastawieniu, niesamowitą energię i jakby pewność, że moje życie uległo zajebistej poprawie. Dzięki

Robert, 28"

Perfect Dating

 

Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Chcesz również przeżyć podobne momenty? Zapisz się już dziś na Szkolenie Uwodzenia!   
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin