Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Opinie o szkoleniach Perfect DatingW Lutym odbyło się niesamowite szkolenie Perfect Dating Weekendowe. Ośmiu kursantów przeżyło w Warszawie wspaniałą przemianę. Zobacz - co myślą o szkoleniu uwodzenia Perfect Dating,  jak wygląda kurs uwodzenia Perfect Dating w praktyce i jakie przeszli przemiany...

 

 Opinie o szkoleniu uwodzenia i relacji damsko-męskich Perfect Dating

 

Szkolenie było rewelacyjne! Kursanci spisali się na medal. Mimo różnic w doświadczenia i swobodzie kontaktu z kobietami - dali z siebie wszystko i z pewnością każdy osiągnie upragniony przez siebie poziom. 

Statystki obejmują 209 otwarć, 17 numerów telefonów i jeden pocałunek w klubie.

Szkolenie uwodzenia Perfect Dating odbyło się w wynajętym mieszkaniu. Następnie była wyprawa do Złotych Tarasów (od tego weekendu Złotych Szałasów,  Złotarów). Na końcu wszyscy znakomicie bawili się w klubie Mirage, gdzie setki kobiet miały okazję poznać ośmiu wspaniałych

Postępy

Z każdym kolejnym kursem nie opada moje zadziwienie jak wiele można zmienić w jeden weekend. Rozpiętość wiekowa - od 19 do 48 lat kursantów zupełnie nie wpływa na ich swobodę w kontaktach z kobietami. 

Opinie o szkoleniach Perfect Dating
 
Opinie o szkoleniach Perfect Dating
 

 

"Jestem zadowolony z jakości i ceny szkolenia Perfect Dating. Krzysiek to świetny coach, który umie przekazywać wiedzę, poprawiać Twoje błędy, praktyk i teoretyk w jednym dobrze znający się na temacie relacji damsko - męskich. Prywatnie jest sympatycznym, pozytywnym i otwartym facetem. Na szkolenie wybrałem się, by zrozumieć dynamiki socjalne panujące w relacjach z kobietami, mechanizmy społeczne, nauczyć się rozumieć potrzeby, komunikaty i zachowania kobiet, zrozumieć gdzie robię błędy i tym samym zwiększyć swoją efektywność w podrywaniu dziewczyn. Kierowała mną czysta ciekawość i chęć rozwoju.

Do wzięcia udziału w szkoleniu przekonała mnie strona Perfect Dating, ciekawe artykuły oraz materiały DVD których wartość techniczną i merytoryczną oceniam na 5 oraz wspaniała Księga Związków, Podrywu i Seksu, która jest zebraną w pigułce, fachową wiedzą na temat kobiet, mężczyzn, związków, uwodzenia, budowania związków etc...

Bardzo fajnym aspektem programu Perfect Dating jest nastawienie na rozwój osobowości, zrozumienie atawizmów, archetypów, dotarcie do sedna sprawy , najważnijeszych wartości i postaw atrakcyjnych dla kobiet, cały proces od podejścia, przez seks do udanego związku. Nie znajdziesz na tym szkoleniu hipnotycznych technik, nls czy psychomanipulacji. Znajdziesz natomiast nastawienie na rozwój osobisty, stworzenie najlepszej wersji siebie, silnego rdzenia, postawy alfa i na bycie naturalnym magnetycznym, silnym facetem, który postępuje ekologicznie z kobietami.

Trening był poprzedzony przyswojeniem w domu 12h materiałów oraz 2 niami opartymi na omówieniu podstaw, ćwiczeniu interakcji z zaproszonymi dziewczynami na sali, wieczorem trening w galerii handlowej i szalona imprezowa noc w jednym z warszawskich klubów. Na koniec dostajesz 21 dniowy program przemiany ( rozwój pewności siebie i otwartości- coś dla nieśmiałych i mało socjlanych facetów) + program wyznaczania i osiągania celów na różnych płaszczyznach życia.


Pozdrawiam

Tomek, 25"

Perfect Dating

 

 

Opinie o szkoleniach Perfect Dating
 
Opinie o szkoleniach Perfect Dating
 

"Jeśli nadal się zastanawiasz nad tym czy masz wystarczająco odwagi aby zapisać się na szkolenie weekendowe, to z całą pewnością mogę powiedzieć, że była to najlepsza inwestycja. Na szkoleniu Krzysiek dał z siebie 200% energii i pasji, potrafił on zmotywować do działania i pomógł pozbyć się błędnych i ograniczających przekonań w dziedzinie relacji damsko - męskich.

Nie jest to typowe szkolenie - to szkoła życia. Pozwala tak naprawdę zrozumieć, że piękna i wartościowa kobieta nie jest celem, a jedynie uzupełnieniem Twojego życia. Krzysiek skupia się na samym sednie sprawy jakim jest poczucie własnej wartości, potrafi on w najmniej spodziewanym momencie w kilku słowach dać Ci niesamowitą motywację do działania. Na własnej skórze odczułem, ze książka czy nagranie wideo nie da tego co przeżycie tego wspaniałego weekendu w gronie wartościowych ludzi.

Krzysiek ma bardzo indywidualne podejście do każdego kursanta, nikt nie był pozostawiony sam sobie nawet na chwilę. Wraz ze Zbyszkiem potrafili zmotywować, do przełamania własnych słabości, bardzo dokładnie skorygowali mowę ciała, której nie da się do końca nauczyć samemu.   Bardzo duże wrażenie robi swoboda i naturalność podejść Krzyśka do kobiet, jak również bardzo motywująca jest obecność wcześniejszych kursantów którzy przez miesiąc pracy nad sobą dokonali niesamowitych postępów.

Książka, nagrana wideo i samo szkolenie stanowią kompendium wiedzy i umiejętności w dziedzinie relacji międzyludzkich. Jeśli się odważysz na zdobycie tej wiedzy nie potrzebujesz nic więcej, reszta jest w Tobie, wystarczy pozwolić to w sobie odkryć...

Andrzej, 29 "

Perfect Dating

 

Opinie o szkoleniach Perfect Dating
 
Opinie o szkoleniach Perfect Dating
 

 

"Generalnie jeżeli chodzi o sprawy rozwoju wewnętrznego i dążenia do celów i swoich marzeń, zgadzam się z tobą w 100% . Sam czytałem trochę książek na ten temat i od dawna staram się to stosować, moim celem w życiu jest to żeby żyć szczęśliwie i aby robić to co się naprawdę lubi także myślę że tutaj bardzo podobnie myślimy, bo tylko wtedy człowiek daje z siebie wszystko bo robi to z pasją , więc rzeczy  które wykonuje nigdy go nie męczą.

Przyjechałem na to szkolenie z nastawieniem głównie na praktykę, wykonałem około 30 podejść, i zebrałem jeden numer telefonu. W klubie na samym początku podeszliśmy z kolegą na parkiecie do 4 dziewczyn i zaczęliśmy się bawić z nimi, moją uwagę przykuła jedna z nich, więc zacząłem się bawić z Marceliną :), stosując techniki z twojej książki, którą już wcześniej przeczytałem, doprowadziłem pierwszy raz do tak szybkiego pocałunku z dziewczyną, powiem ci więcej :) że już resztę tego wieczoru to bawiłem się z nią i tylko z nią- całowaliśmy się praktycznie cały czas z krótkimi przerwami. Wiem że ludzie na parkiecie gapili się na nas ale miałem to totalnie w dupie i to było piękne :)

Wystarczy tego słodzenia, ale jestem jak najbardziej zadowolony i polecam szkolenie- zawsze warto inwestować w siebie w każdej dziedzinie, na pewno nie będzie to strata pieniędzy.

Osobiście polecam to szkolenie. Bardzo fajna atmosfera która sprawia, że pierwsze przełamanie staje się o wiele łatwiejsze niż się to wydaje. Mnóstwo pozytywnego nastawienia dostaje się za nim wyjdzie się w miasto. Do tego bardzo profesjonalnie przygotowanie teoretyczne i trening z dziewczynami sprawiają, że pierwsze podejścia do dziewczyn na ulicy nie są takie stresujące jak się wcześniej wydaje.

Szkolenie to jest bardzo rzetelnym fundamentem do rozpoczęcia prawdziwej przemiany a na samym szkoleniu robi się pierwszy olbrzymi krok do przodu. Jestem przekonany, że po tym co doświadczyłem na szkoleniu z każdym dniem, będę miał większą swobodę w kontakcie z kobietami. Dostałem to co chciałem za bardzo przyzwoite pieniądze.

Adrian, 34"

Perfect Dating

 

Opinie o szkoleniach Perfect Dating
 
Opinie o szkoleniach Perfect Dating
 
Opinie o szkoleniach Perfect Dating
 
"Parę dni temu ukończyłem szkolenie Krzysztofa Króla - "Perfect dating". Zacznę od mojej drogi na ten kurs, która była dosyć długa. Tak więc tematyka uwodzenia co jakiś czas przewijała się przez moje ręce, przeglądałem różne fora, przeczytałem "Grę" , która napisał Nail Strauss i oczywiście poszukiwałem jakiegoś kursu, który poprawiłby moje kontakty z kobietami. Od dawna wiedziałem, że nie wyglądają one tak jak powinny i pomimo iż wiedziałem ze popełniam błędy, sam nie potrafiłem wypracować schematu, który byłby odpowiedzi. Gdy pytałem moje kolezanki jaki jest ich wymarzony mężczyzna zazwyczaj słyszałem odpowiedź, że taki który ma to "coś". Chyba mniej konkretnej wypowiedzi już nie można otrzymać, która na dodatek w żadnym wypadku nie pomaga w zmianie swojej osoby.
Wreszcie pewnego dnia, kiedy byłem bardzo sfrustrowany po poznaniu kolejnej "przyjaciólki" że znowu zacząłem przegladac internet w poszukiwaniu rad i natknałem się na stronę internetową Krzysztofa. Przeczytanie  interesujacych mnie artykułów zajeło mi 4 godziny i z wypiekami wstydu (myśląc o tych wszystkich głupotach, które popełniałem będąc z kobietami w przeszłości) zapisałem się na kurs.
Prawde mówiąc byłem bardzo zestresowany przed wejściem, właściwie stojąc już przed drzwiami chciałem zawrócić, cieszę się że tego nie zrobiłem.

Na progu przywitał mnie Krzysztof - ubrany w czarną marynarkę z logo "Perfect dating" na plecach, uśmiechnięty, pewny siebie i wyluzowany koleś. Wszyscy siadają i Krzysiek nas wypytuje o wcześniejsze doświadczenia z dziewczynami i pare dodatkowych informacji o sobie. Szczerze mówiąc mi było ciężko o tym mówić, bo nie jest łatwo wyznać przed paroma osobami ze jesteś miękka cipką, ale właśnie w tej sytuacji pojawiają się cechy świetnego nauczyciela jakim jest Krzysiek. Jest wyrozumiały, cierpliwy no i każdemu okazuje szacunek. Potrafi zrozumieć problemy innych osób, nie śmieje się z Ciebie i nie nabija, traktuje Ciebie poważnie i naprawde chce Ci pomóc, a nie patrzy jak na kolejnego frajera, którego trzeba wydoić. Pewnie czytając to co tu piszę wydaje Ci się ze przesadzam, ale pisanie o Krzyśku inaczej niż w samych superlatywach byłoby kłamstwem.

Przechodząc do samego kursu  to jeżeli komuś się wydaje, że cała ta zabawa polega na tym żeby nauczyć się paru tekstów i zaliczyć laskę to jest w błędzie. Prawde mówiąc jeżeli o mnie chodzi to umiejętność podrywania kobiet nie jest jedynym celem i właśnie dlatego ten kurs jest wyjątkowy. Tutaj rozwijasz siebie, swoje pasje, wyznaczasz nowe cele, budujesz pewność siebie, niszczysz wszelkie bariery, schematy i stereotypy, które Cię ograniczają i które powodują że do tej pory nie osiągnąłeś tego czego tak naprawde pragnąłeś. Oczywiście poznajemy rzeczy, które są ważne w relacjach z kobietami: w jaki sposób chodzić, siedzieć, porozumiewać się ale to wszystko jest tylko dodatkiem do Twojej osoby, Twoich pasji, marzeń i celów.

Ważne jest też Twoje nastawienie do tego kursu nie myśl sobie, że w 2 dni przyjdzie koleś i nauczy Cię tak podrywać kobiety, że zaraz po skończeniu kursu jak popatrzysz na laskę na ulicy to zrobi się mokra i zacznie się rozbierać rzucając Ci się na szyję.

Na szkoleniu dostaniesz wiedzę jak uwodzić kobiety, czyli narzedzia. Jednak jeżeli chcesz się nauczyć podrywać dziewczyny to musisz ćwiczyć i jeszcze raz cwiczyć (na razie jestem na tym etapie jeżeli skończe kurs dopisze krótką notkę o efektach).

Jak dla mnie największą zaletą tego kursu jest to że w grupie jest łatwiej się przełamać przy podejściach do kobiet. Ja który jestem nieśmiały i przez ponad 20 lat podszedłem do obcych dziewczyn może 4 razy w jeden wieczór zrobiłem około 20 podejść. Nie ukrywam ze wiele razy zostałem spławiony, ale parę dłuższych konwersacji odbyłem z czego jedna rozmowa była naprawdę bardzo sympatyczna.

Dlatego Krzysiek jest dla mnie geniuszem i szczerze go podziwiam, choć jednocześnie szkoda mi go, bo odwołując się do fragmentu jego książki gdzie pisze że: "człowiek, który odkrył jak rozpalić ogień został spalony na stosie", to podążając tym tokiem rozumowania Krzysztof zostanie zaruchany na śmierć :)

Pozdrawiam
 
Łukasz, 21  "         
Perfect Dating
                                                                                                                                                                                                 
 
 
Opinie o szkoleniach Perfect Dating
 
Opinie o szkoleniach Perfect Dating
 
Opinie o szkoleniach Perfect Dating
 
Opinie o szkoleniach Perfect DatingOpinie o szkoleniach Perfect Dating
 
 
Opinie o szkoleniach Perfect Dating
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin