Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

relacja z kursu warszawaRewelacyjne szkolenie - jak poderwać kobietę w Warszawie. Kolejnych siedmiu mężczyzn miało odwagę zmienić swoje życie o 180 stopni i nauczyć się doskonałej komunikacji z kobietami - zobacz jak to wyglądało w praktyce...

 

 Szkolenie - jak poderwać kobietę i stworzyć szczęśliwy związek

Lipiec   Warszawa

Fotorelacja i recenzje kursantów

Szkolenie to było doskonałe - statystyki pokazały, że średnio każdy kursant podszedł do 40 dziewczyn i zebrał po 5 numerów telefonów. Wspaniałe przemiany można było zobaczyć z każdą sekundą szkolenia - przeczytaj poniżej, co o szkoleniu sądzą sami adepci i czym prędzej zapisz się na kurs. 

 

 

 

relacja z kursu warszawa lipiec 2011
 
relacja z kursu warszawa lipiec 2011
 
relacja z kursu warszawa lipiec 2011
 
"Na szkolenie udałem się z przeświadczeniem, że będe miał do czynienia z grupą mężczyzn która nigdy nie rozmawiała z żadną kobietą. Jakież było moje zdziwienie, kiedy podczas pierwszych minut spotkania każdy z nich okazał się fantastyczną i energiczną osobą.

Podczas kilku godzin, które wydawały się zaledwie kilkoma minutami (tak, właśnie tak szybko wszystkim nam zleciał czas), poświęconych słuchaniu słów Krzysztofa dowiedzieliśmy się wszyscy bardzo istotnych informacji nt. umysłu. Był to pierwszy krok, który niedługo później spowodował szok w członkach szkolenia i wyruszyliśmy....po przemianę.

Praktyka w galerii umożliwiła wszystkim z nas odrzucenie granic, zbudowanych przez społeczeńswo. Granic, które ograniczało nasze szczęście. Po zrzuceniu ograniczeń, po kilkudziesięciu rozmowach z nieznajomymi kobietami, nastał moment na sprawdzenie się w miejscu tańca i swawoli- przepełnionym uśmiechniętymi kobietami klubie w centrum Warszawy.

To co się działo dalej przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Każdy z członków szkolenia stał się magnesem na kobiety, każdy z nas przyciągał ich wzrok. Wiedzieliśmy już jak mamy postępować i co robić, aby osiągnąć nasze szczere i nieskrywane cele. Noc stała się magiczna. Magia trwała i trwała....

...i nadal trwa. Pomimo, że szkolenie sie zakończyło to nadal widzę, że istnieje kilka elementów nad którymi muszę sam popracować.

Warto było !
 
Wojtek"
Perfect Dating
 
 
relacja z kursu warszawa lipiec 2011
 
relacja z kursu warszawa lipiec 2011
 
relacja z kursu warszawa lipiec 2011
 
relacja z kursu warszawa lipiec 2011
 
relacja z kursu warszawa lipiec 2011
 
 
relacja z kursu warszawa lipiec 2011
 
relacja z kursu warszawa lipiec 2011
  
 
relacja z kursu warszawa lipiec 2011
 
 
relacja z kursu warszawa lipiec 2011
 
relacja z kursu warszawa lipiec 2011
 
relacja z kursu warszawa lipiec 2011
 
relacja z kursu warszawa lipiec 2011
 
 
 
 
 
relacja z kursu warszawa lipiec 2011
 
 
 
 
 
 
 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin