Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

zaangazownanieipowaznezwiazkiCzy mężczyźni boją się zobowiązujących związków i głębokiego zaangażowania? Dowiedź się więcej o tym, jak mężczyźni postrzegają kwestie tzw. „poważnych związków”...

 

Mężczyźni i zaangażowanie?

 

Kiedy starasz się rozmawiać ze swoim mężczyzną o zaangażowaniu i waszym związku, zapewne stara się uniknąć dyskusji na ten temat. Co sprawia, że mężczyźni nie chcą uczestniczyć w tego typu rozmowach? Oto nasze odpowiedź na to pytanie:

1. Koszmarna wizja „zaangażowania”.

Mężczyźni boją się usłyszeć słowo "zaangażowanie", bo jest ono równoznaczne z ograniczeniem się do jednej dziewczyny, podczas gdy świat jest pełen słodkich kobietek. Cóż, brzmi to dla nich jak koszmar, zwłaszcza gdy nie wyszaleli się jeszcze i nie są na to gotowi.

 

zaangazowanieipowaznezwiazki

 

2. Miłość nie jest najważniejsza.

Czy uważasz, że mężczyźni biorą najczęściej ślub z powodu miłości? Jeśli tak, to jesteś w dużym błędzie! Jeżeli facet decyduje się wziąć ślub, to głównie z dwóch powodów:  chce mieć zapewniony komfort życia i równowagę, oraz psychiczne wsparcie i regularny seks.

3. Znudzenie kawalerskim życiem.

Mężczyźni są gotowi wziąć ślub, kiedy dotrze do ich umysłów, że życie kawalerskie nie jest tak interesujące jak wcześniej. Według badania przeprowadzonego przez Jana Malloy, kiedy mężczyzna dojrzewa do decyzji o ożenku, zwykle traci zainteresowanie i chęć do odwiedzenia knajp, klubów lub ulubionych barów.

zaangazowanieipowaznezwiazki
 

Chcesz wiedzieć, co jeszcze kręci mężczyzn? Zapisz się na nasze wyjątkowe szkolenie uwodzenia dla kobiet! 

Perfect Dating

 

4. Mało istotne daty.

Czy on zapomniał o jednej z waszych rocznic? Nie bądź podejrzliwa i nie wmawiaj sobie, że ma inną kobietę. Mężczyźni mogą skupiać się tylko na jednej rzeczy, więc kiedy będzie zajęty pracą na dwie zmiany, by utrzymać was i spłacać kredyty, będzie zapomnieć o wielu rzeczach.

5. Odmienne priorytety.

Mężczyźni różnią się od kobiet w postrzeganiu związku. Kobiety często wysuwają na pierwszy plan same relacje z partnerem i zbyt wiele uwagi poświęcają na to, co dzieje się w codziennym życiu. Dla mężczyzn najważniejszy za to jest cel związku, jego ostateczny kształt.

6. Sprzeczność działań i opinii.

Tak, sprzeczność postaw i opinii jest jedną z najbardziej charakterystycznych męskich cech. Jeśli twój facet teraz mówi "tak", nie zdziw się, jeśli jutro powie "nie". Najbardziej boleśnie doświadczają tego typu zachowań kobiety, które z dnia na dzień zostają rzucone. Mimo, iż mężczyzna może wydawać się bardzo zaangażowany w związek i tkwić w nim kilka lat, nie jest powiedziane, że pewnego dnia nie zakończy go od tak.

7. Wiarygodność.

No cóż, na męskie sprzeczne zachowania nie ma lekarstwa. Ale są oni za to naprawdę godni zaufania. Zauważ, że chociaż boją się zaangażować w poważny związek, to kiedy postanowią się już ożenić, sprawiają że ich małżeństwo i dzieci są najważniejszą rzeczą w ich życiu. Bo najgorsze co może ich spotkać to utrata własnej rodziny.
 
zaangazowanieipowaznezwiazki
 

Chcesz wiedzieć, co jeszcze kręci mężczyzn? Zapisz się na nasze wyjątkowe szkolenie uwodzenia dla kobiet! 

Perfect Dating

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin