Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

czymjestmiloscdlamezczyznyPewnie czytałaś nieraz, że mężczyznom dużo trudniej niż kobietom mówić o uczuciach. Dlatego też nie jest im łatwo przyznać się do tego, że się zakochali. Przekonaj się, czym jest miłość dla mężczyzny

 

Miłość w męskim wydaniu.

 

Słowa: "kocham cię" są proste i łatwe do wypowiedzenia dla kobiet, ale czy znaczą to samo dla obu płci? Mężczyźni rzadko wyznają swoim partnerkom, że się w nich zakochali, mimo, że są świadomi i pewni tego uczucia. Cóż, co jest nie tak z panami? Co sprawia, że tak trudno im to powiedzieć? Jakie jest znaczenie miłości w ich umysłach? Przekonajmy się ...
 

1. Mowa ciała.

Cóż, mężczyźni nie są na tyle odważni, aby powiedzieć nam, co jest w środku ich serca. Dlatego wolą zakomunikować swoje uczucia konkretnymi gestami i mową ciała. Na przykład, kiedy siedzą koło kobiety, którą kochają trzymają ją za rękę lub obejmują. Jest to również znak dla męskiej konkurencji, aby trzymała się z daleka.

czymjestdlamezczyznymilosc

2. Obawa przed ciężarem odpowiedzialności i zaangażowaniem.

Jednym z głównych powodów, dla których mężczyznom trudno powiedzieć "kocham cię" jest strach przed zaangażowaniem i braniem na siebie ciężaru odpowiedzialności za kobietę oraz przyszłego potomka. W ich umysłach wyznanie miłości jest równoznaczne z końcem uciech kawalerskiego życia.

3. Miłość bez żadnych logicznych podstaw.

Wielu mężczyzn nie potrafi znaleźć wytłumaczenia, dlaczego się zakochuje. Wydaje im się, że w ich życiu powinna się pojawić ta jedyna i to z nią powinni spędzić resztę życia. Część mężczyzn przyznaje, że to tylko kwestia wyglądu bądź osobowości danej kobiety.

czymjestdlamezczyznymilosc

 

4. Romantyczni i bardzo emocjonalni…

Wydaje się, że to tylko kobieta zdolna jest do głębokiego romantyzmu i bezwarunkowego zakochania się. Nie do końca jest to prawdą.  Zakochani mężczyźni, bowiem wykazują ogromne pokłady wrażliwości i romantyzmu, czasem dużo większe niż kobiety. Bardzo emocjonalnie podchodzą wtedy do związku i głęboko przeżywają porażkę, zdradę lub odrzucenie. Czasem otrząśnięcie się po rozpadzie związku zajmuje im kilka lat. Nie raz uczucia i emocje doprowadzają ich do szaleńczych czynów.

czymjestdlamezczyznymilosc
 

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystajz naszych szkoleń z uwodzenia dla pań!

 
Perfect Dating

 

5. Działanie zamiast słów.

Mężczyźni mimo, że nie używają słów, by okazać swoje uczucia, potrafią za to działać. Robią wszystko, by uszczęśliwić swoją wybrankę, wymyślają różne niespodzianki, obsypują prezentami czy poświęcają się dla nich np. rezygnują z pracy marzeń za granicą, bo wiedzą, że ich związek na odległość, by nie przetrwał.

6. Miłość czy pożądanie?

Faktycznie, mężczyźni często mają problemy ze stwierdzeniem, co tak naprawdę czują. To dlatego, że tak intensywnie przeżywają swoje emocje. Ich mózg zdominowany jest przez działanie testosteronu, przez co nie myślą tak jasno i klarownie, jak kobiety. Czasami zdają sobie sprawę, że się zakochali, dopiero gdy są już długo w związku z jedną kobietą.
 
czymjestdlamezczyznymilosc

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystajz naszych szkoleń z uwodzenia dla pań!

 
Perfect Dating

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin