Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

zachowanieniszczacezwiazekCzęsto kobiety będąc długo w związku nabierają przykrych nawyków i zachowań, które rujnują relacje z partnerem. Przeczytaj i sprawdź, czy przypadkiem nie należysz do grona tych kobiet i co powinnaś zmienić w swoim postępowaniu, by żyć w zdrowym związku.

 

5 zachowań, które niszczy związek.

Kłótnie i ciche dni zdarzają się w każdym związku. Ale co, jeśli stają się stałym elementem waszego codziennego życia? Żadnych uścisków i czułości, nawet krótkich pocałunków na dzień dobry... Coś złego stało się z twoim związkiem? Może sama się do tego przyczyniłaś? Istnieje 5 podstawowych zachowań, które mogą zniszczyć miłość. Sprawdź czy żadne z nich nie charakteryzuje przypadkiem ciebie!

zachowaniektoreniszczyzwiazek

 

1. Bycie policjantem.

Jeśli zawsze czytasz, gdy masz tylko okazję wszystkie sms-y z telefonu komórkowego swojego chłopaka i sprawdzasz listę jego kontaktów, wiedz, że postępujesz nikczemnie i nie ma usprawiedliwia dla twoich czynów. Jeśli wydzwaniasz ciągle i pytasz "co teraz porabiasz?" lub „a z kim jesteś?” oznacza, że masz chyba zbyt dużo wolnego czasu i pora znaleźć sobie jakieś hobby. Próba kontrolowania życia swojego partnera i ciągłe sprawdzanie go jest toksycznym zachowaniem. Nie zdajesz sobie sprawy nawet, ale wprowadzasz w ten sposób terror do życia swojego partnera. On czuje się przez ciebie osaczony! Każdy potrzebuje prywatności, zwłaszcza mężczyźni. Lepiej naucz się ufać swojemu partnerowi i zajmij się sobą, bo nadmiar czasu powoduje, że bawisz się w śledczego i rozmyślasz nad swoimi urojonymi obawami. Poza tym, zastanów się nad jedną rzeczą. Skoro nie masz do niego żadnego zaufania i ciągle go o coś podejrzewasz, to po co z nim w ogóle jesteś?
 
zachowaniektoreniszczyzwiazek

 

2. Porównywanie.

Kiedy z nim się kłócisz, wypominasz mu wszystkie jego złe postawy i cechy, a następnie porównujesz go ze swoimi byłymi chłopakami, chłopakami przyjaciółki, siostry czy znajomymi. Zapominasz, że z jakiś powodów rozstałaś się ze swoimi byłymi partnerami!To znaczy, że nie byli tacy idealni! Porównywanie swojego chłopaka do kogokolwiek i wyśmianie jego słabości nie zmieni jego zachowania. Powinnaś podejść do niego w indywidualny sposób, wziąć pod uwagę jego charakter, temperament i doświadczenie, jakie miał w poprzednich związkach.

3. Zbytnia wylewność.

Każda człowiek ma swoje grono najbliższych osób, którym zwierza się ze swoich problemów i intymnych spraw. Jest to naturalne i nie ma w tym nic złego. Kłopot pojawia się wtedy, gdy zwierzasz się tym osobom ze wszystkich spraw i detali waszego wspólnego życia. Jak Ty byś się czuła, gdyby twój partner zdradzał twoje intymne sekrety swoim kumplom? Zastanów się nad tym i zachowaj część rzeczy wyłącznie dla siebie.

 Wasz związek przeżywa kryzys, potrzebujesz porady? Skorzystaj z naszych porad indywidualnych!

Perfect Dating

 

4. Kłótnie z powodu błahych powodów.

Czasami zastanów się czy warto rozpoczynać kłótnie o zostawione talerze w zlewie czy nie wyrzucenie śmieci. Sama też nie jesteś idealna i zdarza ci się nie przestrzegać reguł, którym sama hołdujesz. Zdaj sobie sprawę z tego, że ludzie to nie maszyny i nie da się ich zaprogramować. Naucz się wyrozumiałości w stosunku do swojego partnera.

zachowaniektoreniszczyzwiazek

 

5. Odrzucanie przeprosin.

Jeśli nigdy nie przyjmujesz przeprosin za to co zrobił lub powiedział twój partner, wiedz że jest to zachowanie najbardziej niesprzyjające twojej miłości. Czasami jest trudno wybaczyć  i zapomnieć o pewnych błędach, ale tego właśnie wymaga wspólne życie. Chowanie urazy, dąsanie się zaszkodzi nie tylko twojemu związkowi, ale także zdrowiu. Jeśli partner skrzywdził cię bardzo zastanów się, czy będziesz potrafiła dalej z nim żyć. Może lepszym rozwiązaniem jest rozstanie.

 

 
zachowaniektoreniszczyzwiazek
 

 Wasz związek przeżywa kryzys, potrzebujesz porady? Skorzystaj z naszych porad indywidualnych!

Perfect Dating
 

Dołącz do naszej społeczności:

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

 

Komentarze   

+2 # Amanda 2015-09-19 13:19
A może napisalibyście coś na temat mężczyzn?
Nie tylko kobiety popełniaja błędy w związku...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin