Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

sposobynalepszyseksCo robić przed seksem, by miał lepszy smak? Czasami to, co dzieje się bezpośrednio przed samym stosunkiem ma na nas ogromny wpływ. Z tego artykułu dowiesz się, co może zrobić, by poprawić wasze łóżkowe życie.

 

Sposoby na lepszy seks.

Jest kilka rzeczy, które wpływają niezwykle korzystnie na życie seksualne. Kilka z nich przedstawiamy poniżej!

Masaż.

Jeśli Twój mężczyzna jest zmęczony powinnaś najpierw spróbować go rozluźnić. Dobrym początkiem jest na przykład masaż głowy lub wspólna kąpiel. Gdy przejdziesz do właściwego masażu pamiętaj, by twoje ruchy były półokrągłe, to działa dużo bardziej niż ciągłe masowanie w dół i w górę. Nie zapominaj o miejscu przy kości ogonowej, to bardzo czuły punkt. Powinnaś mieć do tego oliwkę lub balsami. Najpierw jednak musisz ją rozetrzeć w rękach, by nie stykać ciała partnera z zimny płynem. Pamiętaj, że twoje ruchy powinny być zdecydowane, bo mężczyźni mają grubszą skórę od kobiet, dlatego potrzebują mocniejszego uścisku.Taki masaż jest idealną grą wstępną. Poproś partnera, by zrewanżował ci się tym samym. 

sposobynalepszyseks

Pieszczoty.

Mężczyźni uwielbiają być pieszczeni. Każdy z nich ma przynajmniej kilka wrażliwych miejsc takich jak uszy, szyja sutki, brzuch, okolice jąder, uda. Ważnym z nich są na przykład pachy.To nie tylko ich podnieca, ale także niezwykle rozluźnia.

Małe show.

Możesz pozwolić sobie na trochę fantazji i odegrać jakieś role. Mężczyźni przepadają na seksownymi pokojówkami, pielęgniarkami czy uczennicami. Możesz także zrobić mu striptiz. Przygaś światła, włącz zmysłową muzykę i powoli pozbywaj się kolejnych części swojej garderoby. Ale pamiętaj, nie ściągaj z siebie wszystkiego. Zostaw na sobie np. pończochy lub majteczki. Coś, co on sam będzie mógł z Ciebie zdjąć.

sposobynalepszyseks

 

Nie radzisz sobie w kontaktach z mężczyznami? My pomożemy Ci stać się prawdziwą kobieta, o jakiej marzą mężczyźni, zapisz się na jedno z wyjątkowych szkoleń z zakresu relacji damsko-męskich Perfect Dating. 
 
Perfect Dating

 

Zadbaj o sypialnię.

Skóra jest tak naprawdę jednym z najwrażliwszych zmysłów. Przez nią odbieramy całą masę bodźców. Dlatego pozbądź się z sypialni okropnych prześcieradeł frotte. Wybieraj satynowe lub jedwabne pościele, byś leżąc nago z partnerem poczuła tkaninę, która delikatnie będzie smagać wasze ciała. 

Zapach.

Mężczyźni uwielbiają naturalny zapach kobiety. Specjaliści twierdzą, że najpiękniejszy jest nad ranem. Dlatego nie przesadzaj z balsamami (zwłaszcza tymi brązującymi, po których skóra śmierdzi solarium) czy perfumami.Jeśli rozprowadzisz swoje perfumy bezpośrednio na ciało twój partner całując cię będzie czuł obrzydliwy gorzki smak. Najlepiej byś spryskała perfumami ubranie i ewentualnie nadgarstki, zgięcia dłoni czy włosy.

sposobynalepszyseks

Zostaw żarty na bok.

Miło jest gdy sobie żartujecie, jeśli jednak nie chcesz burzyć namiętnej atmosfery zachowaj trochę powagi. Nie chichocz, nie naśmiewaj się i nie piszcz.

Rozpal jego zmysły

Możesz przysłonić mu oczy opaską, by nie wiedział co do końca się z nim dzieje. Możesz także przywiązać go do łóżka. Niepewność i chwilowa utrata kontroli i możliwości dotykania sobie ciebie sprawi, że jeszcze bardziej będzie cię pożądał.

Bielizna.

Seksowna bielizna działa niezwykle stymulująco erotycznie na mężczyzn. Niektórzy z nich są nawet zdania, że kobiety całkiem nagie są dużo mniej seksowne niż te w bieliźnie. Dlatego powinnaś się zaopatrzyć w kilka ładnych kompletów bielizny. Gdy ją założysz ubierz do tego koniecznie szpilki na wysokim obcasie. To działa na mężczyzn bardzo pobudzająco. Kobiecie, która nosi szpilki wygina się nienaturalnie ciało, eksponując jej zadek, co wywołuje u mężczyznach jeszcze większą chęć wejścia w nią od tyłu. A jak wiadomo pozycja "na pieska" jest jedną z najbardziej preferowanych pozycji seksualnych przez panów.

sposobynalepszyseks

 

Trochę bitej śmietany.

Jeśli Twój chłopak nie ma bujnie porośniętej klaty możesz nałożyć na niego trochę bitej śmietany, a następnie ją zlizać.Taka forma na pewno sprawi wam obydwu przyjemność.

Wzrok.

Postaraj się przezwyciężyć kompleksy i nieśmiałość, jeśli nie lubisz się kochać przy zaświeconym świetle. Albo chociaż zostaw zapaloną jedną lampkę lub świecę. Mężczyźni uwielbiają oglądać nagie kobiece ciała. Ale także uwielbiają patrzeć, jak reagujemy na ich pieszczoty. Sami także pragną byś miała ochotę pożreć ich wzrokiem.

Nie radzisz sobie w kontaktach z mężczyznami? My pomożemy Ci stać się prawdziwą kobieta, o jakiej marzą mężczyźni, zapisz się na jedno z wyjątkowych szkoleń z zakresu relacji damsko-męskich Perfect Dating. 
 
Perfect Dating

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin