Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

jakrozmawaiczmezczyzna?Wiele dziewczyn narzeka, że ich partner jest nieczuły i nie potrafi z nimi rozmawiać. Nie mieści im się w głowie,  jak to możliwe, że facet mimo, że twierdzi, że kocha, na ich opowieści reaguje tylko zdawkowymi mruknięciami lub nie odzywa się wcale… W czym tkwi problem? Jak w takim razie rozmawiać z mężczyzną?

Jak rozmawiać z mężczyzną?

Milczenie vs gadanie.

Mężczyźni milczą często na pewne tematy, kobiety odbierają to za brak zaufania lub wypalenie się uczuć. Panie natomiast maja niesamowita potrzebę wygada się ze swoich problemów, na co mężczyźni nie reagują, bo wiedzą, że partnerka i tak nie posłucha ich rad. W rzeczy samej, kobiety  posiadają często rozwiązania swoich problemów i wiedzą, jak postąpić, a mimo to muszą o tym porozmawiać. Te dwa zachowania są zupełnie sprzeczne, co prowadzi do konfliktu w komunikacji. Dlatego jeśli kobiecie zależy na tym, by dobrze porozumiewać się z partnerem powinna zastosować się do kilku rad.

rozmowazfacetem

Inicjatywa w rozpoczęciu rozmowy.

Po pierwsze kobieta nie powinna czekać, aż mężczyzna zacznie mówić pierwszy. Sama powinna zacząć rozmowę, nawet jeśli wydaje jej się, że jej partner jest nieobecny. Powinna wtedy docenić go, jako osobę słuchającą. Gdy mężczyzna poczuje, że jest wartościowym partnerem w rozmowie, sam zacznie się odzywać, choć nie będzie tego robił tego na początku specjalnie chętnie.
Mężczyźni nie odczuwają potrzeby, by uzewnętrzniać się, nie są też skłonni, by mówić o czymś bez konkretnej przyczyny. Sama wymiana wrażeń na jakiś temat często nie jest wystarczającym powodem dla nich, by otwierać buzię. Kobieta nie może się tym zrazić i robić wymówki, że facet jej nie słucha. Powinna dalej kontynuować swoją wypowiedź, ale w takie sposób, by jej chłopak nie odczuwał żadnej presji z jej strony. Presją taką może wywrzeć już z pozoru niewinnie brzmiąca sugestia, w stylu: „A ty co mi powiesz na ten temat”? Z czasem on sam zacznie uczestniczyć w rozmowie, nawet na prozaiczny temat, na który w pierwszych chwilach nie chciało mu się mówić.
rozmowazfacetem
 

Różnica w potrzebach…

Kobiety nie zdają sobie często sprawy, że mężczyźni mają inne potrzeby jeśli chodzi o prowadzenie rozmowy z innymi ludźmi. Zdarza się, że zupełnie czują się pokrzywdzone z powodu, że partner z nimi nie rozmawia tak, jakby tego chciały lub wręcz wysuwają mylne wnioski, że skoro chłopak z nimi nie rozmawia, na pewno ich nie kocha. A jedno z drugim nie koniecznie ma coś wspólnego. 
Inną kwestią jest samo zwierzanie się i otwarcie na drugą stronę. By mężczyźni mogli faktycznie zwierzyć się kobiecie, partnerka musi spełnić ich podstawowe potrzeby. Muszą czuć się w pełni akceptowani i doceniani w przeciwnym razie nie  dopuszczą do swojego wnętrza żadnej niewiasty. Ale uwaga. Z mężczyzną jest trochę jak z osłem. Im bardziej będzie próbowało się pchać, tym bardziej będzie się zapierał. Dlatego im bardziej dziewczyna będzie nalegała na zwierzanie się tym bardziej on będzie uciekał od tego typu kwestii. Mężczyźni są bardzo wrażliwi i delikatni, nawet jeśli do tego się nie przyznają i udają zimnych drani. Dlatego też bardzo mocno chronią swoje wnętrze, boją się zranienia i odrzucenia. Kobiety chodzą zaś często z sercem, jak na dłoni. Chcą od razu dzielić się emocjami i wrażeniami.
 
rozmowazfacetem
Nie radzisz sobie w kontaktach z mężczyznami? My pomożemy Ci stać się prawdziwą kobietą, o jakiej marzą mężczyźni, zapisz się na jedno z wyjątkowych szkoleń z zakresu relacji damsko-męskich Perfect Dating.   
 
Perfect Dating
 

Nieodparta chęć mówienia

Jeśli pani odczuwa niezmożoną chęć ciągłego dzielenia się wszystkim, co ją otacza, powinna nauczyć się to kontrolować, bo dla każdego partnera jest to po pewnym czasie nużące. Nikt nie wytrzymałby z osobą, która stałaby nad nią i ciągle coś mamrotała do ucha. Każdy potrzebuje spokoju i samotności, by przemyśleć swoje sprawy. Dlatego dobrze jest, gdy każdy z partnerów, ma swoje grono znajomych i bliskich przyjaciół. Kobieta, która może się ze wszystkiego wyżalić przyjaciółkom, sama z siebie nie będzie miała ochoty się powtarzać i zwierzać się ze wszystkiego swojemu facetowi. To z pewnością polepszy ich relacje.
 
rozmowazfacetem
 

Pod gradobiciem pytań

Istnieją kobiety, które nieudolnie próbują rozmawiać z mężczyznami, przez stawianie im szeregu pytań. Wydaje im się, że pytania są czynnikiem, które budują dialog z mężczyzną. Tymczasem, na każde z pytań mężczyzna zwykle odpowiada, jednym, góra dwoma słowami. Dla większości mężczyzn, pytania w stylu „co dziś jadłeś na obiad?”, „z kim dziś rozmawiałeś?”, „jak minął ci dzień w pracy?”, niczego nowego nie wnoszą do relacji, są wręcz irytujące, i przypominają przesłuchanie z przebiegu dnia, jakie musiała większość z nich przechodzić ze strony mamusi czy też babci: „co dziś dostałeś za ocenę Wojtuś?”, „co jadłeś na obiadek Pawełku?”, „jak się dziś spisywałeś Tomec?”. Gdy chłopiec jest mały z chęcią odpowiada na takie pytania, z wiekiem jednak stają się one coraz bardziej uciążliwe. Zwłaszcza jeśli słyszy się je codziennie.
Dlatego zadawanie całej serii pytań do niczego nie prowadzi. Każdy mężczyzna będzie odpowiadał na nie półsłówkiem, aż do momentu, kiedy poirytuje się tym tak bardzo, że wyjdzie z pokoju i całkiem zostawi rozżaloną partnerkę.
rozmowazfacetem

Wyczucie i nauka słuchania...

Tak więc kobiety powinny intuicyjnie wyczuwać, czy po pierwsze ich partner ma w ogóle ochotę na rozmowę. Gdy widzimy, że nie jest w nastroju, albo, że intensywnie nad czymś myśli nie przychodźmy do niego z żalami, że przybyło nam 3 kilogramy, że nie było naszego rozmiaru sukienki na wyprzedaży i że nasz mruczek zrobił dziś kupkę poza kuwetą. Po drugie kobiety powinny uczyć mężczyzn słuchania, poprzez zwracanie na nich uwagi i chwalenie ich, jako osób, które potrafią wysłuchać drugiego człowieka. Sam fakt wdzięczności za wysłuchanie i chwalenie, powinno z jednej strony bardziej uwrażliwić mężczyznę, a z drugiej strony powinni spowodować, że będzie on postrzegał wymianę zdań z partnerką za coś przyjemnego i nieprzymuszonego, z czego wypłynie wiele płynie korzyści.
 

 

rozmowazfacetem
Nie radzisz sobie w kontaktach z mężczyznami? My pomożemy Ci stać się prawdziwą kobietą, o jakiej marzą mężczyźni, zapisz się na jedno z wyjątkowych szkoleń z zakresu relacji damsko-męskich Perfect Dating.   
 
Perfect Dating

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin