Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Eska Rock o podrywaniuTrener uwodzenia szkoły podrywania Perfect Dating Krzysztof Król opowiada o kursach w Radiu Eska Rock - zobacz

 

 

 

Audycja o kursach uwodzenia w Radio Eska Rock

 

Eska rock o podrywaniu kobiet

 

Krzysztof Król opowiada o kursach uwodzenia Perfect Dating - posłuchaj sporej audycji z 19.04.2011 w radiu Eska Rock:

 
 
            

Posłuchaj koniecznie!

                         

 

 


Interesujące podejście Pani prowadzącej, cytując:

„chodzą sobie i wybierają – tą poderwie tą nie, no co to jest?…” – rozumiem zatem, że fakt posiadania przez mężczyznę wyboru jest czymś złym i zdecydowanie Pani w studiu woli sytuację, w której mężczyźni nie mają wyboru i skazani są tylko na tą kobietę, która ich wybierze…

Dalej ciekawy mail słuchaczki – determinujący, że jeśli facet jej się nie podoba – to kursy nic nie zmienią. Otóż bzdura – akurat mężczyźni mają ten plus, że mogą wykształcić sobie charakter, który jest znaczącym czynnikiem, decydującym o atrakcyjności.

Dla słuchaczki – „chemia” jest tym, co przyciąga ludzi. Niestety dla większości kobiet atrakcyjność jest czarną magią i nigdy nie potrafią one określić co się kryje za pojęciami „chemia”, „to coś” itp. – na szczęście my to wiemy i skutecznie uczymy „tego czegoś” na kursie.

Podryw na długopis w dalszej części – nie jest z naszych kursów. Zdecydowanie uczymy, aby nie zadawać pytań, tylko raczej wydawać polecenia. Kiedy pytasz o coś kobiety, automatycznie sugerujesz, że to ona powinna podjąć decyzję – kobiety tego bardzo nie lubią, wolą być prowadzone przez mężczyznę.

Pana redaktora w dalszej części odsyłam do wikipedii odnośnie kursów umiejętności miękkich – oj niewiedza, niewiedza :)
 
Jeśli chcesz zapisać się na kurs - zobacz Kurs uwodzenia w Krakowie.
 


 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin