Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

twardziel.plPoczątkiem grudnia Krzyszfof Król udzielił wywiadu dla portalu www.twardziel.pl Poniżej można przeczytać jego pełną treść, natomiast oryginalną wersję można znaleźć klikając TUTAJ

 

 Wywiad z Krzysztofem Królem dla portalu Twardziel.pl

 

 

Krzyszfof Król, kiedyś znany DJ, dziś właściciel szkoły skutecznego podrywu i autor bestsellerowych poradników, zdradził nam tajniki uwodzenia kobiet. W rozmowie z portalem twardziel.pl rozwiał też odwieczny dylemat - podryw na macho czy inteligenta…

-Sztuka skutecznego uwodzenia kobiet to kwestia wrodzonego talentu czy raczej treningu?

- Nie ma czegoś takiego, jak wrodzony talent. Niektórzy faceci potrafią odpowiednio komunikować się z kobietami, bo w dzieciństwie mieli na przykład siostry, które przyprowadzały do domu setki koleżanek i od małego uczyli się zachowań w stosunku do kobiet.

Większość z nas nie ma jednak takiego mocnego startu i ze świeczką szukać można kogoś, kto nie potrzebuje tego typu wiedzy. Każdy facet, który przeczyta te słowa z pewnością zaprzeczy, powie, że tego nie potrzebuje, ale potem, gdy podoba mu się piękna kobieta lub gdy jest w związku stwierdza, że jednak nie ma pojęcia co zrobić…

-No właśnie, a Ty swoją wiedzę opierasz na praktyce? Jesteś typem podrywacza?

-Cała moja wiedza oparta jest o doświadczenie. Wszystkie informacje, które zawarłem w swojej bestsellerowej książce: „Księga związków, podrywu i seksu” lub na stronie Perfectdating w artykułach są efektem doświadczenia oraz wieloletniego studiowania tematu relacji damsko-męskich.

Nie nazwałbym siebie podrywaczem – preferuję stałe związki i raczej nie biegam po mieście szukając kolejnej kobiety do łóżka, do odznaczenia kreski na ścianie. Potrafię się po prostu doskonale porozumiewać z kobietami i wiem, jak zdobyć tą, której pragnę.

Dobrego kierowcę poznasz po tym, że na torze radzi sobie wyśmienicie a nie po tym, że na co dzień jeździ jak jakiś oszołom.

-Czyli z każdego, nawet nieśmiałego chłopaka można zrobić Don Juana?

-Niekoniecznie Don Juana, bo przede wszystkim mało kto chce nim być. Kursanci szkoły Perfect Dating szukają przede wszystkim umiejętności radzenia sobie z kobietami, a nie setek kobiet w łóżku. Każdy facet może sprawić, aby kobiety chciały wokół niego przebywać, chciały z nim być, pragnęły go – nawet ten nieśmiały.

Z czystym sumieniem mogę podjąć się każdego przypadku – mieliśmy już na szkoleniach ludzi naprawdę bardzo nieśmiałych, bardzo młodych (18 lat), bardzo dojrzałych (74 lata), głucho-niemego, 200-kilogramowego informatyka, rozwodników i nawet jednego grabarza. To, że każdy z nich osiągnął sukces jest tylko dowodem na to, że umiejętności, które dajemy są uniwersalne, działają, że nie są zgadywanką, lecz wręcz nauką, którą każdy może zgłębić.

-Ale chyba jakieś szczególne cechy trzeba posiadać by skutecznie uwodzić?

-Podstawą jest pewność siebie, mocny charakter, który zapewni kobiecie poczucie bezpieczeństwa, pozwoli jej oddać się w ramiona mężczyzny, aby prowadził ją przez życie. Każda kobieta szuka w mężczyźnie oparcia, przewodnika, głowy przyszłej rodziny. Jeśli mężczyzna potrafi to zapewnić, to jest już w ¾ drogi.

Wtedy wystarczy jedynie - nauczyć się jak poznawać te kobiety, aby mieć szansę im to wszystko pokazać, oraz jak zachować się w związkach – aby osiągnąć 100% sukces.

Czy polscy mężczyźni gotowi są by ktoś uczył ich podrywu?

-Oczywiście, że tak. Przeszkoliliśmy już na kursach uwodzenia Perfect Dating 980 osób (za 3 tygodnie przebijemy pierwszy tysiąc). Nie wspomnę, że z kursów na DVD i książek kształciło się już kilka tysięcy kolejnych osób… Polska gotowa jest na świadome, szczęśliwe związki – wystarczy jedynie, że facet zamiast postrzegać tą wiedzę jako cios w swoją męskość i ego, otworzy się na coś, co ułatwi mu życie.

-Jacy ludzie przychodzą na twoje kursy?

-Cały przekrój społeczeństwa. Milionerzy, wykładowcy, profesorowie uczelni, pisarze, informatycy, architekci, muzycy, mechanicy samochodowi, biznesmeni, pierwszoligowi piłkarze...Mieliśmy nawet polarnika, kilku aktorów, pustelnika i kręgarza.

Dowodzi to, że nie ma tak naprawdę znaczenia, jak bardzo wykształcony jesteś, ile masz kasy, czy jesteś sławny i przystojny – każdy ma te same problemy, jeśli chodzi o kobiety.

Wspólnym mianownikiem wszystkich naszych kursantów jest to, że są to ludzie mądrzy, otwarci i chcący zmienić coś w swoim życiu. Nie twierdzą oni, że nie mają problemu i wszystko jest ok., spędzając wieczory na portalach typu redtube. Wolą zamiast tego przyznać się – ok. nie radzę sobie z tymi kobietami i czas z tym skończyć – przyjdę, wyniosę potrzebną wiedzę i praktykę i raz na zawsze posiądę tą umiejętność w swoim życiu.

- Odwieczny dylemat - podryw na inteligenta czy macho? Który jest skuteczniejszy?


-Jak jesteś tępy to ciężko będzie Ci podrywać na inteligenta. Jak jesteś mięczakiem to ciężko będzie udawać macho. Kobiety mają dziesięciokrotnie lepszą umiejętność odczytywania mowy ciała, z powodu lepszego połączenia między półkulami mózgowymi mają intuicję – dzięki tym cechom znakomicie potrafią rozpoznać udawanie.

Dlatego też nie uczymy na kursie sztuczek, manipulacji, czy udawania kogoś kim się nie jest. Uczymy, jak pokazać siebie w dobrym świetle, jak sprzedać siebie dobrze i uczciwie. Oprócz tego uczymy, jak po prostu stać się prawdziwym mężczyzną, którego pragną kobiety, a nie udawać takiego.

-Byłeś jednym z lepszych DJ w kraju, organizowałeś duże imprezy. Skąd pomysł na książki i szkolenia?

-Był to naturalny proces ewolucji w moim życiu. W mojej najnowszej książce: „Kodeks wygranych, czyli X przykazań człowieka sukcesu” (możesz wygrać ją w naszym konkursie – przyp. red) przeczytasz, że już mając 4 lata chciałem występować przed ludźmi, być muzykiem, dawać im wartość. Po całej młodości spędzonej w klubach, dyskotekach i na dużych eventach zapragnąłem czegoś więcej – nie tylko dawać ludziom wartość, lecz również pomóc w zmianie ich życia na lepsze.

Satysfakcja, którą miałem podczas świetnego seta na imprezie jest niczym, w porównaniu z satysfakcją, gdy dzwoni do mnie kursant, który dzięki mnie jest z miłością swojego życia. Gość, który dzwoni do mnie mówiąc, że dzięki mnie rzucił picie, fajki, założył firmę i ma świetną dziewczynę jest najlepszym prezentem, który mogę dostać od życia.

-Stajesz jeszcze czasem za konsolą?

-Od kilku miesięcy nie mam na to czasu. Cały czas szkolę, cały czas zbieram całą wiedzę, jaką mam w nowe materiały.
Nie odwróciłem się jednak od muzyki – ostatnio rozpocząłem nowy projekt o nazwie „Szkoła Wygranych”, czyli pierwsze na świecie Imprezy motywacyjne! Jest to połączenie muzyki, rozrywki na najwyższym poziomie, mistrzowskich setów Djskich ze szkoleniem motywacyjnym. Efektem jest niesamowite przeżycie, które sprawia, że ludzie płaczą jak bobry, krzyczą, cieszą się, bawią, ładują energią tłumu – a to wszystko ze mną przy konsoli. Połączyłem zatem swoje dwie największe pasje w jedność. Odpowiednie oświetlenie, nagłośnienie sprawia, że nie jest to już szkolenie – to przygoda, którą każdy przeżywa w sobie, która sieje w jego wnętrzu ziarna sukcesu, pozwala uwierzyć w siebie i wreszcie zacząć działać!

-Jakie masz plany na przyszłość? Może zaczniesz szkolić kobiety, by zrozumiały męską miłość do piłki nożnej i piwa?

-W najbliższym czasie planuję rozwinąć „Szkołę Wygranych” tak, aby zamiast setek ludzi, gromadziła setki tysięcy. Równolegle prowadzimy już szkolenia dla kobiet – właśnie pozwalające zrozumieć mężczyznę i uczące pewności siebie, własnej seksualności, zasad, którymi rządzą się związki.

W lutym ukaże się moja kolejna książka „101 pomysłów na randkę”, czyli od dawna wyczekiwany efekt próśb wielu osób, które szukają czegoś więcej w związku niż tylko kino, kawa i spacer.

Za kilka dni otwieram również Perfect Dating w Tajlandii, na drugim końcu świata będziemy uczyć dokładnie tych samych rzeczy (oczywiście z pewnym dostosowaniem kulturowym).

Jak widzisz zatem cały czas działamy ostro, bo potrzeba doskonalenia się rozwija się na świecie ekspotencjalnie!

-W takim razie powodzenia i dziękuję za rozmowę.

Dziękuję Ci również!rozmawiał Łukasz Pęksy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin