Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Radiowa Szkoła Uwodzenia w Radiu OpoleTakiego szkolenia jeszcze nie było. Wyjątkowy projekt zrealizowany przez radio Opole z udziałem Perfect Dating. Nie martw się jeśli ominęła Cię audycja bo o to w kilku częściach umieścimy ją całą na naszej stronie. Zapraszam do słuchania.

 

 Radiowa Szkoła Uwodzenia w Radiu Opole część 3

Tym razem poszliśmy na całość! We współpracy z radiem Opole stworzyliśmy niezwykłą serię audycji, w których trenerzy Janek Gajos oraz Wojtek Dudek przedstawiali swoją wizję uwodzenia, dawali rady niedoszłym podrywaczom oraz obalali mity dotyczące uwodzenia. 12 codziennych audycji zostało podzielonych na 2 części (tak jak nasze szkolenia weekendowe) - teorię i praktykę. Niewątpliwie najwięcej emocji wśród słuchaczy wzbudziła część praktyczna, podczas której dziennikarz radia Opole, pod patronatem naszych trenerów - ruszył do działania i podrywał kobiety w galerii! Zapraszam do wysłuchania audycji z kolejnych 2 dni: 

 
 
            

Posłuchaj koniecznie!

                         

 

 
 
 
            

Posłuchaj koniecznie!

                         

 

 
 
 
            

Posłuchaj koniecznie!

                         

 

 
 
 
            

Posłuchaj koniecznie!

                         

 

 
 
 Chcesz ruszyć śladami wesołego dziennikarza? Zapisz się na szkolenie weekendowe lub odwiedź nasz sklep internetowy.
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin