Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Trenerzy Perfect Dating w Mieście KobietPortal Miasto Kobiet, w związku z organizowanymi przez Perfect Dating szkoleniami dla kobiet, postanowił nawiązać bliższą współpracę. Od niedawna trenerzy Perfect Dating mają przyjemność radzić i pomagać czytelniczkom Miasta Kobiet.

Pierwszy artykuł, który ukazał się na www.miastokobiet.pl, traktuje o trudnym związku. A właściwie o jeszcze trudniejszym jego zakończeniu. Trenerzy udzielają rad jak zakończyć toksyczny związek, a także jak nie doprowadzić do rozpadu związku udanego. Miłej lektury!

 

JAK POZBYĆ SIĘ FACETA – 5 NIEZAWODNYCH SPOSOBÓW!

Czasem niewygodny związek zaczyna uwierać. Koniec, zwłaszcza długotrwałej relacji, zawsze jest sprawą trudną. Gdy zwyczajne „odchodzę” nie wystarczy, musimy uciec się do podstępu. Mamy dla Was 5 niezawodnych porad, jak szybko pozbyć się niechcianego mężczyzny! Dla szczęśliwie zakochanych, niech to będzie przestroga – czego nie robić, żeby naszych relacji nie dopadł kryzys.

1. Zapewne zdarzyło Ci się kiedyś zakochać w mężczyźnie tak bardzo, że w każdej chwili, gdy nie było go przy Tobie, bałaś się o to z kim jest i co się z nim dzieje, a co najgorsze, cały czas go sprawdzałaś. By być szczęśliwym z drugą osobą, musimy bardziej skupić się na zaufaniu niż na zazdrości. Mężczyzn to nie kręci – tym samym pokazuje to, że zdobył Cię na dobre, a wiesz, że to nie jest dla Ciebie korzystne. Postaw na wzajemne zaufanie, a słowo zazdrość wykreśl ze swojego słownika na zawsze. Będziesz w życiu szczęśliwsza, gwarantuję.

2. Jeśli chcesz, aby mężczyzna się do Ciebie zraził, zacznij go porównywać ze swoimi byłymi i opowiadaj o tym w czym byli lepsi. Aby być szczęśliwym w związku trzeba zapomnieć o przeszłości. To co było, jest nieistotne, liczy się teraźniejszość. Jeśli czasami masz okazje powspominać swojego ex – nie mów o tym przy Twoim obecnym lub przyszłym mężczyźnie. To go na pewno do Ciebie zachęci!

3. Przyjaźń u mężczyzn to relacja zdecydowanie silniejsza niż u kobiet. Dlatego też jeden za drugiego jest gotów skoczyć w ogień. Gdy zaczniesz oczerniać swojego Księcia przed jego najlepszym przyjacielem, nie wróży to nic dobrego. Książe na pewno się dowie, a dobry kumpel poradzi, że nie ma co się z Tobą zadawać, skoro obgadujesz go za plecami, zamiast mówić mu coś wprost. Również gdyby nie pasowali Ci znajomi Twojego wybranka, nie staraj się ich rozdzielić. To nie wróży dobrze.

4. Doskonale rozumiemy, że troszczycie się o nas, gdy prowadzimy samochód, ale za wszelką cenę unikajcie wtedy krytyki z naszej strony. Podobnie jest z majsterkowaniem, naprawianiem różnych sprzętów i … z wielkością penisa. Są pewne męskie rzeczy, które po prostu nawet gdy Ci nie pasują lepiej przemilczeć. Bądź cały czas szczera, ale niektóre opinie zachowaj tylko dla siebie, szczególnie te, po których męskie ego może ucierpieć najbardziej. To mocno potrafi osłabić faceta, a chyba nie chcesz aby Twój Książe był słabeuszem?

5. Znacie się chwilę, a Ty zaczynasz snuć plany o Waszej wspólnej przyszłości. Mówisz o tym, jakby było fajnie jakbyście wzięli ślub, zamieszkali razem, mieli gromadkę dzieci i to już. Gdy będziesz zbyt nachalna, facet nie dość, że ucieknie, to jeszcze zmieni numer telefonu. Absolutnie nigdy nie dopuszczaj do takich sytuacji. Komplementowanie mężczyzny za wszystko co robi, za to, jak cudownie oddycha, wierz mi na słowo, również nie przynosi wymiernych efektów. Sam fakt, że się z Tobą spotyka, że znalazł Cię w tłumie pośród setek tysięcy innych kobiet, jest wystarczający, byś mogła stwierdzić, że jest Tobą zainteresowany. Mówienie o miłości, o tym jak bardzo jesteś nim zafascynowana, jaki jest przystojny i jak dobrze, że Ci się trafił, to frazy, których użycie przed zaręczynami może spowodować komunikat: „abonent tymczasowo niedostępny” i powiem więcej, okaże się, że nie tylko tymczasowo...

Artykuł specjalnie dla portalu Miasto Kobiet przygotowali trenerzy Szkoły Uwodzenia Perfect Dating www.perfectdating.pl

Z pełną wersją artykułu możecie zapoznać się tutaj.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin