Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

iWiesz24
Na portalu iWiesz24.pl pojawił się ostatnimi czasy wywiad z Janem Gajosem, trenerem naszej szkoły Perfect Dating. Chcesz wiedzieć co ciekawego powiedział? Zapraszamy do lektury!
 

Wywiad dla portalu iWiesz24.pl z trenerem Perfect Dating – Janem Gajosem 

Iwiesz24 

 
Kuba: Dlaczego dzisiaj kobiety mają większe oczekiwania a mężczyźni bardzo często nie potrafią im sprostać?

Jan Gajos: Kobiety nie mają wcale większych oczekiwań niż wcześniej – dalej poszukują prawdziwego mężczyzny, który będzie się nimi w stanie zaopiekować i u którego boku będę się czuły bezpiecznie… To mężczyźni pod wpływem nagonki medialnej o równouprawnieniu i zrównaniu wszystkiego do wspólnego mianownika gdzieś się w tej naszej rzeczywistości po prostu zagubili i tak naprawdę bardzo często po prostu nie wiedzą jak powinni się zachowywać w stosunku do kobiety, która im się podoba aby ją sobą zainteresować.

Czy rzeczywiście można powiedzieć o zamianie ról, z jednej strony emancypacja kobiet z drugiej strony brak pewności siebie u mężczyzn?

Zdecydowanie tak, jak już wcześniej powiedziałem obecnie wszystko sprowadzane jest do wspólnego mianownika. Mężczyznom mówi się aby byli bardziej wyrozumiali, czuli, spokojniejsi i ustępliwi, podczas gdy kobiety zachęca się aby walczyły o swoje, były przebojowe, interesowały się polityką… niemalże chwyciły za kilof i zeszły do kopalń aby na równi z mężczyznami w pocie czoła wydobywać węgiel…. A przecież nie jest żadną tajemnicą, że od tysięcy lat mężczyznom podoba się w kobietach to co kobiece, a kobietom w mężczyznach to co męskie… Jeśli jednak obie płcie są niejako zmuszane przez media i środowiska opiniotwórcze do przejmowania swoich cech nawzajem, to w całym tym procesie ginie niestety nasza wzajemna atrakcyjność i to jakże pożądane przyciąganie.

Jak tą pewność siebie u mężczyzny obudzić?

Jest to rzecz na którą poświęcamy bardzo dużo czasu na naszych Szkoleniach Weekendowych. Przede wszystkim poprzez pokazanie mu, że bardzo wiele od niego zależy i że tak naprawdę może wziąć w życie w swoje ręce i żyć tak jak tego pragnie. Pewność siebie to tak naprawdę świadomość własnej osoby i własnych umiejętności (w tym również tych dotyczących relacji damsko – męskich) . Wystarczy tylko trochę pracy nad sobą i można osiągnąć gigantyczną pewność siebie. My wiemy jak tego dokonać i przekazujemy tą wiedzę na każdym naszym szkoleniu kolejnym kursantom.

Jak nie stać się tym „dobrym chłopakiem”, którego kobieta nie szanuje i któremu wejdzie na głowę?

Hmmm…. to w sumie bardzo proste – wystarczy przestrzegać zasad i wskazówek, które wpajamy naszym kursantom na szkoleniu   Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że kobiety lubią mężczyzn zdecydowanych, którzy potrafią wyartykułować własne zdanie. Większość „dobrych chłopców” nadmiernie komplementuje kobiety i do tego ustępuje im na każdym kroku, pytając je za każdym razem o zdanie na każdy temat, plany, pozwolenia itp. To gigantyczny błąd.

Dlaczego tak często kobiety zdradzają, partnerów godzących się na prawie wszystko spełniających zachcianki?

Ponieważ mężczyźni Ci tracą w oczach kobiet resztki swojej atrakcyjności w takiej sytuacji. Mężczyzna ma prowadzić w związku a nie być podnóżkiem czy też chodzącą portmonetką… Wbrew wyobrażeniu mężczyzn uleganie kobiecie na każdym kroku jest skutecznym zabójcą atrakcyjności… Jeśli kobieta nie czuje atrakcyjności względem swojego partnera, to zaczyna szukać tej emocji poza związkiem…
 
Jak podsycać wzajemne relacje i pożądanie w związku?

Przede wszystkim starając się o swoją partnerkę. Bardzo wielu mężczyzn po wejściu w związek zaprzestaje starań i „osiadają na laurach”, a to bardzo duży błąd. Kiedyś przeprowadziłem taką mini ankietę i przepytałem moje koleżanki jaki moment swojego związku wspominają najlepiej. Okazało się, że zdecydowanie większość z nich opisywała chwile z czasów „starań o związek”… To daje do myślenia. Ktoś mądry kiedyś powiedział – „Jeśli nie chcesz aby związek się zakończył, to zachowuj się tak jak na jego początku”.

Dlaczego będąc w związku tak często odpuszczamy zarówno z jednej jak i z drugiej strony?

Ponieważ popadamy w rutynę. Wydaje nam się, że skoro już jesteśmy razem to nie musimy się starać. Wcale nie trzeba wiele aby związek na powrót nabrał rumieńców – mały kwiatek bez okazji, ciekawa wycieczka-niespodzianka, jednorazowe wykonanie obowiązku domowego za partnera… To wszystko są bardzo miłe i skuteczne gesty. Zresztą napisaliśmy specjalną książkę 101 pomysłów na randkę w której zawarte są ciekawe inspiracje również dla ludzi będących w związkach i którą każdemu bardzo szczerze polecam.

Jakie mężczyźni popełniają najczęstsze błędy na randkach?

Oj, mógłbym wymieniać i wymieniać bardzo długo, a i  tak pewnie wszystkiego bym nie powiedział. Skupię się na tych najważniejszych – Brak kontaktu wzrokowego. Bardzo często mężczyźni uciekają wzrokiem podczas randki. Brak jakiejkolwiek fizyczności – nie mówię tutaj o seksualnym dotyku, ale wypada chociaż podać rękę na przywitanie… A potem mężczyźni się dziwią, że słyszą „zostańmy przyjaciółmi”, poruszanie tematów takich jak religia, polityka czy też przebyte choroby, spóźnianie się na randkę i moje ulubione – nadmierne komplementowanie.

Dlaczego kobiety tak często wysyłają sprzeczne sygnały?

Kobiety nie wysyłają sprzecznych sygnałów, to mężczyźni naczytawszy się masy postów z wszelakiego rodzaju for internetowych i podejrzanych książek poszukuję na siłę opisanych tam sygnałów zainteresowania aby upewnić się, że podążają właściwą ścieżką. Ja mówię inaczej – rozmawia z Tobą? Tak? To wszystkie oznaki zainteresowania jakie Ci są potrzebne aby skutecznie rozwijać tą relację. Zresztą kiedy na siłę ich szukamy u kobiety podczas rozmowy, to zaczynamy się na nich skupiać zamiast na naszej partnerce i efekty takiego spotkania z każdą minutą stają się coraz bardziej opłakane…

Czy każdy mężczyzna ma potencjał by stać się skutecznym uwodzicielem?
 
Każdy. Przez 5 lat swojej działalności w Perfect Dating przeszkoliłem sam ponad 700 osób  i widziałem już chyba wszystkie możliwe przypadki. Mogę powiedzieć tylko jedno – potrzebne jest Twoje zaangażowanie. Jeśli naprawdę tego chcesz i posłuchasz rad, które Ci dajemy na szkoleniu, to gwarantuję Ci, że w bardzo krótkim czasie staniesz się uwodzicielem, który zacznie odnosić sukcesy z kobietami.

Cały wywiad na stronie portalu iWiesz24.pl możesz zobaczyć klikając w poniższy link: http://iwiesz24.pl/wywiad-z-janem-gajosem
i

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin