Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingLęk przed podejściem do nieznajomej kobiety, to problem któremu musi stawić czoło każdy mężczyzna stawiający swoje pierwsze kroki w świecie uwodzenia oraz relacji damsko-męskich. Jeśli też niejednokrotnie byłeś na siebie zły, ponieważ kolejny raz strach sparaliżował Twoje działanie, to jak najszybciej przeczytaj ten artykuł!

 


Trzy sprawdzone sposoby na pokonanie lęku przed podejściem

Perfect Dating


Jeśli boisz się podejść do nieznajomej kobiety, to nie masz się czym przejmować – to uczucie, które towarzyszy zdecydowanej większość z nas, choć bardzo niewielu ma odwagę aby się do tego przyznać. Zamiast tego wymyślają niestworzone historie o swoich mitycznych podrywach, a tak naprawdę po raz kolejny koło ich komputera leży paczka chusteczek…


Twoje nastawienie w trakcie podchodzenia do kobiety ma bardzo duże znaczenie – jeśli będziesz zestresowany do granic możliwości, a Twój wzrok jakimś dziwnym cudem będzie przyklejony do Twoich butów, to ani najlepszy tekst na podryw ani tym bardziej super stylizacja nie uratują Cię przed nadchodzącą porażką.


W jaki sposób w takim razie opanować swój lęk przed podejściem? Poprzez odpowiednie wpłynięcie na swój stan emocjonalny! Dzisiaj chciałbym podzielić się z Tobą trzema skutecznymi technikami, które pomogą Ci nad nim zapanować i tym samym ułatwią Ci cały proces uwodzenia. Oto one:


1.    Zmień próg oczekiwań

p


Pomyśl – gdyby chodziło o podejście do najpiękniejszej kobiety na naszej planecie (oczywiście według Twojego subiektywnego zdania), a Twoim jedynym celem byłoby zapytanie jej w dowolnie wybrany przez siebie sposób (nawet ten kurtuazyjnie-błagalny) o bieżącą godzinę, po czym oddaliłbyś się w sobie tylko znanym kierunku, to żadnego lęku przed podejściem by nie było, prawda?


Podobnie sytuacja miałaby się gdybyś miał za zadanie podejść w miejscu publicznym do swojej koleżanki lub żeńskiego członka rodziny – również praktycznie zero stresu. Dlaczego więc w takim razie gdy widzisz ładną dziewczyną i chcesz z nią porozmawiać, to zaczynasz czuć jak Twoje nogi robią się ciężki niczym z ołowiu, w ustach następuje suchość i czujesz postępujący paraliż całego ciała?


Ze względu na własne oczekiwania! Z góry zakładasz, że musi Ci wyjść z tą dziewczyną, że musisz wziąć od niej numer i koniecznie umówić się na następne spotkanie albo najlepiej od razu zaraz iść gdzieś w przytulne miejsce uprawiać dziki i niczym nieskrępowany seks stulecie. Nie znasz jej, nie wiesz kim jest ani co sobą reprezentuje, a już na starcie nakładasz na siebie brzemię tak ogromnych oczekiwań, że kompletnie paraliżują one Twoje działania…. Moja rada – nastaw się na samym początku, że samo podejście to sukces! Nie oczekujesz od siebie nic więcej tylko to aby podejść.


Wszystko ponadto będzie miłą niespodzianką i wielką niewiadomą. Zresztą taka jest prawda – dopóki nie zamienisz z tą dziewczyną choćby kilku słów, to nie będziesz tak naprawdę wiedział kim ona jest i co tak naprawdę sobą reprezentuje.


2.    Telefon do przyjaciela

Perfect Dating


Jeśli chcesz skutecznie podchodzić do nieznajomych kobiet, to warto wprowadzić się w odpowiednio pozytywny stan emocjonalny, a możesz to uczynić właśnie m.in. poprzez telefon do swojego najlepszego przyjaciela. Dlaczego? Ponieważ jeśli jest Twoim najlepszym przyjacielem, to z pewnością łączy was historia wielu wspaniałych przygód i wystarczy chwila rozmowy z nim aby Twój humor zdecydowanie się poprawił.


Połączenia telefoniczne w dzisiejszych czasach wcale nie kosztują już majątku, więc śmiało możesz zadzwonić i porozmawiać nawet kilkanaście minut o „wszystkim i niczym” aby tylko lepiej się czuć. Ta pozytywna energia będzie od Ciebie wyczuwalna i z pewnością zwiększy jakość i skuteczność Twojego podchodzenia do nieznajomych kobiet.


3.    Wsparcie

Perfect Dating


Nikt nie mówi, że powinieneś ćwiczyć podchodzenie do nieznajomych kobiet w samotności. Kolega, który również tak jak Ty będzie się walczył z własnymi lękami oraz ograniczeniami stanowi świetne wsparcie oraz motywator do dalszego działania.

Możecie wspólnie analizować własne podejścia, dyskutować na temat błędów, a przede wszystkim skutecznie zachęcać się do wytrwałego ćwiczenia. Bardzo często w trakcie części praktycznej naszego szkolenia, która odbywa się na mieście kursanci po pokonaniu pierwszego lęku oraz szoku związanego z podchodzeniem do nieznajomych kobiet zaczynają  działać jak drużyna i wtedy ich efekty stają się prawdziwą synergią!


Niezależnie od wszystkiego nie poddawaj się! Możesz przełamać swój lęk i znaleźć wymarzoną partnerkę dla siebie – musisz tylko być wytrwałym w dążeniu do celu!


Nie potrafisz samodzielnie pokonać lęku przed podejściem? TUTAJ znajdziesz sprawdzone sposoby jak temu zaradzić! l

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin