Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingPierwsza randka zazwyczaj bywa bardzo stresująca – chcesz wypaść jak najlepiej przed dziewczyną, która Ci się podoba dlatego obmyślasz niesamowite scenariusze aby tylko jej zaimponować i tym samym skłonić do spotkania się z Tobą na kolejnych randkach…. Czy jednak aby na pewno jest to właściwe nastawienie? Jak skutecznie poprowadzić pierwszą randkę? Zapraszamy do lektury!

 


Jak skutecznie poprowadzić pierwszą randkę?

Perfect Dating


Pamiętam jak sam kiedyś miałem spocone ręce i drżący głos przed każdą pierwszą randką na którą się udawałem. W głowie miałem przygotowane milion różnych scenariuszy, a i tak o wszystkich zapominałem jak tylko przywitałem się z dziewczyną z którą danego dnia byłem umówiony (nie żebym tych pierwszych randek jakoś straszliwie dużo w tamtych czasach odbywał). Wstyd się przyznać, ale bardzo rzadko udawało mi się umówić na kolejne spotkanie, ponieważ zazwyczaj po pierwszym spotkaniu zostałem uraczony zestawem pięknych wymówek albo odbijałem się od poczty głosowej (to były czasy gdy portale społecznościowe dopiero raczkowały).


Dzisiaj na szczęście tamte czasy są już tylko mglistym wspomnieniem, które wywołuje jedynie cień uśmiechu na mojej twarzy. Mam wiedzę i umiejętności, które sprawiają, że każda randka jest dla mnie naprawdę przyjemnym doświadczeniem i w tym artykule chciałbym się jej odrobiną z Tobą podzielić. Zainteresowany?


1.    Pierwsza randka to tylko… pierwsza randka

Perfect Dating


Problemem większość facetów jest to, że zbyt wysoko ustawiają sobie poprzeczkę na pierwszej randce i potem trudno im sprostać własnym standardom, które ustanowili. Jeśli przyzwyczajasz dziewczynę to niesamowitych fajerwerków od pierwszych chwil waszej znajomości, to nie dziw się potem, że jej wymagania mogą być całkiem wygórowane wobec Ciebie.
Pierwsza randka tak naprawdę służy waszej wzajemnej weryfikacji – poznaliście się, okazaliście wzajemne zainteresowanie i chęć lepszego poznania, a teraz czas sprawdzić czy wasza relacja ma przyszłość. Zamiast więc wymyślać kosmiczne plany na zaimponowanie jej (te możesz zachować na nieco dalsze etapy waszej znajomości) skup się na tym aby z nią porozmawiać i lepiej ją poznać.


Jeśli zaczniesz podchodzić do tematu w ten sposób, to nie dość, że obniżysz poziom stresu, który negatywnie wpływał na jakość Twojego flirtu, to dodatkowo nie będziesz musiał planować godzinami spotkania.


Nie wiesz jak i o czym rozmawiać z kobietami na pierwszej randce? KLIKNIJ TUTAJ po kompletny przewodnik, który przepełniony jest konkretną wiedzą na ten temat!


2.    Bądź zdecydowany

Perfect Dating


Brak fajerwerków na pierwszej randce wcale nie oznacza pełnej dowolności w przebiegu spotkania. Musisz mieć jakiś plan, ponieważ nie ma nic gorszego niż powiedzenie do swojej randki „to gdzie chciałabyś dzisiaj pójść?” Na większość kobiet działa to mniej więcej tak jak czerwona płachta na byka…


Skoro chcesz ją lepiej poznać, to pasuje wybrać miejsce gdzie będziecie mogli spokojnie porozmawiać (droga restauracja odpada już na wstępie, ponieważ jest to temat do bólu oblatany, a poza tym przecież chyba nie chcesz jej imponować przede wszystkim swoimi pieniędzmi, prawda?) Dobrze byłoby aby było to miejsce, które znasz i w którym czujesz się komfortowo, ponieważ nerwowe rozglądanie się na wszystkie strony lub przeglądanie godzinami karty napojów celu wybrania czegokolwiek nie będzie działać na Twoją korzyść….


3.    Rozmowa… Ale jak?

Perfect Dating


No i dochodzimy do kwestii najważniejszej – rozmowa z kobietą. Tutaj jest klucz do Twojego sukcesu i umówienia się na kolejne spotkanie. Musisz zrozumieć, że zwłaszcza na początku ciężar rozmowy leży właśnie po Twojej stronie, więc zadawanie kolejno następujących po sobie pytań raczej nie zachęci Twojej rozmówczyni do bardziej wylewnych wypowiedzi.
Zresztą dziewczyna też może być zestresowana waszym spotkaniem i to na tyle, że będzie odpowiadać krótko i zwięźle na każde Twoje pytanie…. Oprócz tego niezręczna cisza zdecydowanie nie pomoże Ci w zbudowaniu odpowiedniego poczucia komfortu pomiędzy wami….


Naucz się rozmawiać z kobietami na poziomie emocjonalnym i płynnie przeskakiwać pomiędzy tematami (możesz sobie kilka przygotować zawczasu jeśli nie masz jeszcze w sobie odpowiedniej dozy kreatywności), a zobaczysz, że jakość i skuteczność Twoich spotkań z kobietami znacząco wzrośnie!


Nie wiesz jak i o czym rozmawiać z kobietami na pierwszej randce? KLIKNIJ TUTAJ po kompletny przewodnik, który przepełniony jest konkretną wiedzą na ten temat!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin