Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingNaprawdę się starałeś być najlepszą możliwą wersją siebie dla tej dziewczyny – rozmawiałeś z nią godzinami, często rezygnowałeś z własnych planów aby pomóc jej w jakiejś sprawie, wykazywałeś się zrozumieniem i empatią, oboje czuliście się świetnie w swoim towarzystwie i zapewnialiście o świetlanej przyszłości…. a mimo to nic z tego nie wyszło! Dlaczego?!

 

Podryw: dlaczego ona mi to zrobiła?!

Perfect Dating

Złość, frustracja, utrata wiary w prawdziwą miłość czy też zmiana przekonań na te naprawdę negatywne na temat kobiet, to całkowicie normalna reakcja w sytuacji gdy kobieta zamiast wejść z Tobą w związek postanawia zakończyć znajomość lub też proponuje przyjaźń…. a Ty się tak starałeś!

Podwoziłeś ją wszędzie gdzie tylko chciała (oczywiście o jakimkolwiek odwzajemnieniu tego typu przysług z jej strony nie mogło być mowy), rozmawiałeś z nią godzinami poprzez wszystkie możliwe formy komunikacji (od portali społecznościowych i chatów po spotkania na żywo) nierzadko wysłuchując jej problemów i starając się doradzić najlepiej jak tylko potrafiłeś, nierzadko rezygnując z własnych planów oraz marzeń. Nie przeszkadzało Ci to jednak w najmniejszym stopniu – czułeś, że jesteście pokrewnymi duszami i przyszłość maluje się wyłącznie wspólnie, więc cieszyłeś się, że znalazłeś w końcu drugą połówkę jabłka.

W ogóle nie zważałeś na fakt, że tak naprawdę zaangażowanie występuje głównie z Twojej strony i tak naprawdę ona nigdy nie musiała niczego poświęcać w imię waszej znajomości – nawet zbytnio nie wysłuchiwała Twoich problemów….

Czy to świat jest zły i niesprawiedliwy, a kobiety są materialistkami, które nie potrafią docenić prawdziwego uczucia i oddania czy może Ty trochę pogubiłeś się w tych całych relacjach damsko – męskich….

Prawda może być bolesna, ale im szybciej ją zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie – To TY SAM sprowadziłeś na siebie ten los i tylko siebie możesz obwiniać za to, że ta relacja skończyła się w taki a nie inny sposób! Zamiast uwodzić kobietę i stopniowo budować swoją atrakcyjność w jej oczach, wyidealizowałeś ją sobie w swojej głowie i traktowałeś niczym porcelanową figurkę tracąc przy tym kontakt z rzeczywistością i choć odrobinę zdrowej oceny całej zaistniałej sytuacji.

Znalazłeś się w podobnej sytuacji i chciałbyś to zmienić? Z chęcią Ci pomożemy! Tutaj znajdziesz więcej konkretnych informacji!

Oto trzy bardzo ważne kwestie o których powinieneś pamiętać:

1.    Nie możesz być na każde zawołanie

Perfect Dating

Wiem, że dalej funkcjonuje w głowach niektórych mężczyzn mit rycerza na białym koniu, ale pomyśl – czy jeśli Twoi znajomi prosili by Cię o różne przysługi i chcieli godzinami rozmawiać o swoich problemach, to tez miałbyś do tego taki sam zapał jak w przypadku tej dziewczyny? NIE – w jej przypadku zakładasz MASKĘ i udajesz kogoś kim nie jesteś, bo wydaje Ci się, że tak trzeba.

Nie, nie trzeba. Skoro jesteś na każde jej zawołanie, to co jest w Tobie atrakcyjnego? Gdzie jest Twoje zdanie, osobowość, możliwość bycia wsparciem dla kobiety, tajemniczość czy wyjątkowość?

To dobrze, że chcesz być dla niej wsparciem i chcesz jej pomagać – ale zachowaj zdrowy rozsądek.

2.    Powiernik

Perfect Dating

Bycie wsparciem dla kobiety nie oznacza wysłuchiwania jej wszystkich problemów, a już tym bardziej głowienia się nad tym jak rozwiązać każdy z nich. Możesz jej pomóc i wysłuchać, ale również tutaj – zachowaj zdrowy rozsądek. Wiem, że z jednej strony czujesz się jako ktoś ważny w jej życiu przez to że ona ufa Ci na tyle aby zwierzać się z najtrudniejszych rzeczy w swoim życiu, ale z drugiej tracisz przez to w jej oczach jako potencjalny obiekt seksualny, a tym samym partner do związku i stworzenia długotrwałej relacji pomiędzy wami.

Zresztą dla kobiet proces komunikacji to tak naprawdę w głównej mierze wymiana emocji a nie informacji (więcej możesz przeczytać o tym w innych artykułach na naszej stronie do czego bardzo gorąco Cię zachęcam). W takim wypadku pomyśl – kiedy kobieta zwierza Ci się ze swoich problemów, to jakie emocje wiszą w powietrzu w przeważającej większości?

3.    Ona nie jest z porcelany!

Perfect Dating

Jeśli chcesz stworzyć z tą dziewczyną związek, to musisz rozwijać pomiędzy wami kontakt fizyczny! Znacie się już kilkadziesiąt dni, odbyliście kilkanaście spotkań, a Ty jej nigdy nie pocałowałeś? Istnieje spore prawdopodobieństwo, że zbliżasz się do scenariusza, który jest opisany w pierwszych akapitach tego tekstu….

Nie musisz od razu iść z nią do łóżka (a zresztą nawet nie powinieneś), ale MUSISZ wprowadzić elementy seksualności do waszej relacji jeśli macie kiedykolwiek stworzyć szczęśliwą parę! Chodzi o to aby Twój dotyk był dla niej w pełni komfortowy, więc zacznij od małych kroków – jak objęcie, przytulenie, czy chociażby przybicie piątki albo nawet podanie ręki na przywitanie… aby potem stopniowo przejść do pocałunku… i jeszcze dalej.

Nie bój się! Ona nie jest z porcelany! Dotyk sprawia jej jeszcze większą przyjemność niż Tobie… Oczywiście umiejętnie przeprowadzony.

Oto główne powody Twoich dotychczasowych niepowodzeń – przestań więc narzekać na to jakie życie jest niesprawiedliwe i kobiety złe! Zamiast tego przeanalizuj swoje błędy, wyeliminuj negatywne zachowania i zacznij w końcu cieszyć się relacjami damsko – męskimi na jakie zasługujesz!

Miej dzisiaj wspaniały dzień!

Znalazłeś się w podobnej sytuacji i chciałbyś to zmienić? Z chęcią Ci pomożemy! Tutaj znajdziesz więcej konkretnych informacji!

 

Dołącz do naszej społeczności:

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin