Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

jakzdobycdziewczyneZdobycie dziewczyny to dla wielu mężczyzn jedno z prawdziwych wyzwań. Nawet dla wprawionego i doświadczonego w podrywie faceta. Ale nie przejmuj się, z naszym poradnikiem nie będzie to dla Ciebie nigdy więcej problemem! Nie trać chwili czasu. Zapoznaj się z naszym artykułem! 

Jak zdobyć dziewczynę?

 

Krok 1:

Na początku, powinieneś zrozumieć, że to, co działa w podrywie, niekoniecznie jest skuteczne, jeśli chcesz zdobyć dziewczynę na stałe. Ogólnie powinieneś przyjąć postawę bardziej empatyczną. Nie możesz być “palantem” i nie mówię również, że powinieneś zamienić się w cipkę i robić wszystko, o co tylko poprosi Cię dziewczyna. Wręcz odwrotnie, powinieneś stać się mężczyzną, który robi rzeczy, jakich ona od Ciebie oczekuje. Dzielić z nią uczucia, otworzyć się przed nią emocjonalnie i spędzać z nią więcej czasu. W tym czasie powinieneś sprawić, aby poczuła się wyjątkowo, nie tylko w towarzystwie czy na wycieczce rowerowej ale także w łóżku. Neill Strauss stwierdził kiedyś: “Jeśli chcesz, by laska była twoją dziewczyną, upewnij się że dostarczysz jej wiele orgazmów. Jeśli tego nie zrobisz, spodziewaj się że zostawi cię w najbliższym czasie.”
 
 
jakzdobycdziewczyne

 

Krok 2:

 

Kolejnym krokiem jest adaptowanie dziewczyny do swojego życia. Jeśli spotykasz się z kobietą 3 lub 4 razy w tygodniu, spodziewaj się, że ona będzie od Ciebie wymagać czegoś więcej niż tylko szybkiego numerka. To jest Twoja działka, dajesz jej wyraźny sygnał, że chcesz z nią być, więc nie opowiadaj potem wszystkim na około, że to ona klei się do Ciebie. Gdy spotykasz się z nią w towarzystwie swojej rodziny i przyjaciół, zabierasz ją na imprezy okolicznościowe to automatycznie dajesz jej do zrozumienia, że chcesz z nią być.

dziew2
 
Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat pragnień kobiet i budowania prawdziwych, szczerych i długotrwałych związków? Jeśli tak sięgnij po bestseller ostatnich miesięcy: Księgę związków, podrywu i seksu autorstwa Krzysztofa Króla
 

Krok 3:

 

Po trzecie, nie możesz dać jej do zrozumienia, że teraz jest dla Ciebie ważniejsza niż wcześniej. Jeśli chcesz ją mieć, musisz traktować ją tak jak kobieta powinna być traktowana publicznie. Nie ma nic złego w tym, że będziesz szczery. Wręcz przeciwnie, jest to zachowanie w stylu alfa. Spróbuj coś takiego: powiedz jej z dużym uśmiechem na ustach: „Myślę, że jesteś świetna. Jeśli dobrze to rozegrasz, zostaniesz moją dziewczyną” (oczywiście są i tacy, którzy ujmą to w ten sposób: „Biorę Cię pod uwagę… nie spieprz tego.” Wytwarzając takie interakcje zauważysz, że dziewczyna będzie bardziej otwarta i skłonna do rozmowy o jej uczuciach w stosunku do Ciebie.

Podsumowanie:

 
Na koniec tej części kilka uwag: bądź neutralnie nastawiony do całej sytuacji, nie możesz się do niej łasić jak głodny kot. To bardzo nieatrakcyjne zachowanie ze strony mężczyzny, które bierze się z braku wiedzy i z zazdrości. Niech sama okazuje to, że jest Twoją dziewczyną. Zaufaj mi, jeśli umiesz sprawić, że zacznie się zachowywać w sposób dla niej niestandardowy to będzie pragnęła być Twoją kobietą. Spotykaj się tak z nią, przez co najmniej kilka miesięcy i zawsze bądź nieprzewidywalny. Działaj według tych reguł, aż do momentu, kiedy będziesz gotowy na związek z nią.
 
jakzdobycdziewczyne
 
Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat pragnień kobiet i budowania prawdziwych, szczerych i długotrwałych związków? Jeśli tak sięgnij po bestseller ostatnich miesięcy: Księgę związków, podrywu i seksu autorstwa Krzysztofa Króla!

Dołącz do naszej społeczności:

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin