Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingJeden z naszych kursantów postanowił podzielić się z nami historią swojej przemiany, która zaszła w nim po uczestnictwie w naszym szkoleniu weekendowym „Mistrz Uwodzenia”. Jeśli zastanawiasz się jak zmieniło się jego życie i ile udało mu się osiągnąć dzięki zdobytej wiedzy oraz umiejętnościom, to zapraszamy do lektury.

 


Historia przemiany naszego kursanta dzięki szkoleniu Perfect Dating

Perfect Dating„Mam na imię Marek Szymański i chciałbym w tym liście przedstawić wam moją  historię przemiany, która wydarzyła się dzięki Perfect Dating. Jest ona w pełni autentyczna, co zresztą widać po zdjęciu które do niej załączyłem.


Wcześniej ciągle pytałem swoich kumpli: „jak wy to robicie że każdy z was ma dziewczynę tylko ja jestem sam?” Oni na to powtarzali „bądź sobą i to wystarczy”. Robiłem tak jak radzili, ale nic z tego nie wychodziło i w dalszym ciągu byłem sam. W końcu puściły mi nerwy, miałem dość całego tego randkowania. Skupiłem się na swojej pracy, większość czasu wolnego spędzałem w domu, sporadycznie wychodząc na piwo z kolegami. Zazdrościłem swoim kolegom, którzy chodzili na randki podczas gdy ja siedziałem samotnie w domu. Na szczęście pewnego dnia jeden z moich bliskich przyjaciół polecił mi „Perfect Dating”. Na początku myślałem, że robi sobie ze mnie żarty i próbuje mnie wkręcić w jakiś swój wymyślony kawał, więc powiedziałem mu, że skoro istnieje coś takiego, to niech mi pokaże stronę Internetową i tak zrobił!


Przeczytałem sporo materiałów, które na niej znalazłem i postanowiłem zaryzykować. Jeśli będzie coś nie tak, to odzyskam wpłaconą kasę. Zadzwoniłem do nich na podany numer. Odebrał Janek Gajos i powiedział „w czym mogę pomóc?”. Wypytałem go o wszystkie szczegóły szkolenia, potem wybrałem termin i wpłaciłem kasę. W trakcie czekania na dzień szkolenia dostałem materiały na DVD oraz wiadomość gdzie i kiedy odbędzie się całe szkolenie.


Na szkolenie poszedłem bez większego przekonania. Nie wierzyłem, że te dwa dni będą w stanie cokolwiek zmienić w moim życiu. Poznałem dwóch trenerów – Janka Gajosa oraz Grzegorza Cieślika. Po tym jak na początku szkolenia opowiedziałem im swoją historię stwierdzili, że jak najbardziej są w stanie mi pomóc, co lekko podniosło mnie na duchu. Część teoretyczna była naprawdę przekonująca, a potem była część praktyczna z hostessą w trakcie której na początku czułem się trochę niepewnie, ale potem było ok. Wyruszyliśmy na miasto. Na początku udaliśmy się pod Kolumnę Zygmunta i wtedy właśnie Grzegorz pomógł mi się przełamać i pokonać mój strach przed podchodzeniem do nieznajomych kobiet. Podszedłem do jednej dziewczyny, potem drugiej, trzeciej itd. Z każdym kolejnym razem było mi coraz łatwiej i osiągałem coraz lepsze wyniku. Co najważniejsze – trener cały czas mnie nadzorował i korygował moje wszystkie błędy a także motywował do dalszego działania. Praktyka w klubie była już dla mnie czystą zabawą, która jednocześnie utwierdziła mnie w przekonaniu, że ja też mogę być atrakcyjny dla kobiet.


Drugi dzień szkolenia stanowił kontynuację teorii. Na początku było podsumowanie wczorajszej praktyki, a następnie przeszliśmy do tematyki pewności siebie oraz seksualności gdzie dowiedziałem się sporo o Tantrze Białego Tygrysa. Potem Janek rozdał nam plan 21 dniowy, wytłumaczył na czym polega, powiedział w jaki sposób możemy w dalszym ciągu się rozwijać oraz korzystać z Perfect Dating i życzył wszystkim powodzenia na nowej drodze życia. Czułem się wspaniale!


Wykonałem sumiennie cały plan i efekty jaki uzyskałem były oszałamiające! Wszystko w moim życiu zaczęło się w końcu układać tak jak tego pragnąłem i w końcu umawiałem się na randki tak jak moi koledzy. Dzięki wiedzy ze szkolenia szło mi naprawdę nieźle! Postanowiłem powtórzyć szkolenie aby pochwalić się swoimi postępami i pokazać, że można się zmienić dzięki tej wiedzy przede wszystkim nowym uczestnikom.


Po zakończeniu powtórki szkolenia postanowiłem założyć sobie konto na jednym z portali randkowych aby również tam spróbować swojego szczęścia. Poznałem kilka dziewczyn, ale żadna nie przypadła mi jakoś bardziej do gustu aż w końcu 03.04.2015r. napisałem do Moniki, której profil od razu wpadł mi w oko. Nie było łatwo się z nią umówić, ale w końcu mi się udało i 25.04. w sobotę spotkaliśmy się po raz pierwszy. Monika jak mnie zobaczyła, to myślała, że jestem typem faceta, który co tydzień ma nową dziewczynę, ale na szczęście bardzo szybko udało mi się zmienić jej pierwsze wrażenie na mój temat i obecnie jesteśmy szczęśliwą parą od ponad dwóch miesięcy. Jestem bardzo szczęśliwy, że mój kolega polecił mi Perfect Dating, bo dzięki wiedzy oraz umiejętnościom zdobytym na szkoleniu udało mi się poznać miłość mojego życia! Bez nich pewnie dalej byłbym samotnym kolesiem, który zapija swoje smutki przy piwie. Życzę wszystkim, którzy mają ten sam problem co ja miałem wcześniej aby dotarli do tego samego miejsca w życiu co ja, a nawet dalej! Serdeczne pozdrowienia dla Janka Gajosa oraz Grzegorza Cieślika. Gdyby nie wy, to ja nie byłbym teraz taki szczęśliwy.


Wasz były kursant,
Marek Szymański ze Skierniewic

mistrz uwodzenia

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin