Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingWiesz, że nie jest dobrze kiedy myśli o Twojej samotności towarzyszą Ci od momentu przebudzenia aż po zaśnięcie. Jak w takim razie stać się uwodzicielem? Czytaj dalej, a zdradzę Ci tajemnicę sukcesu nielicznych, którzy nie narzekają na brak kobiet w swoim życiu. Zainteresowany?

 


Jak stać się uwodzicielem? Tajemnica sukcesu nielicznych.

Perfect Dating


Nikt nie jest skazany na samotność w swoim życiu. Nie dostajemy jako noworodki, które dopiero co pojawiło się na świecie piętna od wszechświata, które definiuje nas jako istoty pozbawione szansy posmakowania prawdziwej miłości czy też po prostu zwykłej przyjemności wynikającej z obcowania płciowego z płcią przeciwną (tudzież tą samą jeśli ktoś ma takie preferencje). Dopiero później w wyniku połączenia wielu czynników zewnętrznych z naszymi naturalnymi predyspozycjami rodzi się wiele problemów natury społecznej. Nie mamy zakodowane aby „nie rozmawiać z obcymi”, „uważać przy przechodzeniu przez jezdnię”, „dziękować za pomoc”, „być miłym dla kobiet” itd.


Wyrabiamy w sobie pewnego rodzaju przekonania  i potem kierujemy się nimi w swoim życiu. Niestety czasami prowadzą nas one do samotności i życia pozbawionego elementarnych uciech wynikających z obcowania z drugim człowiekiem. Czy da się to zmienić? Oczywiście, że tak! Sam jestem tego najlepszym przykładem. W końcu przez bardzo długi okres czasu w moim życiu kobiety były dla mnie „niedostępnymi boginiami”, a każda interakcja z nimi przyprawiała mnie o szybsze bicie serca, nadmierną potliwość, plątania się języka…. i kilka innych symptomów, które nieostrożny widz może łatwo pomylić z przedawkowaniem narkotyków.


Dzisiaj tamten okres w moim życiu jest już tylko mglistym wspomnieniem, które wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Dlaczego? Ponieważ udało mi się usunąć ze swojej głowy negatywne przekonania. Jak tego dokonać? Od tego jest program „Wyzwanie90dni”, który stworzyliśmy razem z Krzyśkiem i w którym między innymi pomagamy Ci uporać się z Twoimi wewnętrznymi demonami. Dzisiaj natomiast chciałbym zwrócić uwagę na trzy przekonania, które utrudniają Ci osiągnięcie wymarzonego statusu uwodziciela/podrywacza/pua/kochanka czy jakkolwiek chcesz zdefiniować tę rolę społeczną związaną z relacjami damsko – męskimi, którą chcesz odgrywać.

Masz już dość samotności w swoim życiu? W takim razie podejmij męską decyzję i KLIKNIJ TUTAJ!


1.    Jestem beznadziejnym przypadkiem.

Perfect Dating


Gdybym dostawał złotówkę za każdym razem gdy słyszę to sformułowanie z ust jakiegoś mężczyzny albo czytam w jakimś mailu, które otrzymujemy, to istnieje spora szansa, że awansem wskoczyłbym do listy najbogatszych Polaków bez większego wysiłku z mojej strony. Gadanie takich rzeczy to B-Z-D-U-R-A! Zwłaszcza jeśli słyszą to od faceta, który ma dwadzieścia kilka lat i dopiero przeżył swój pierwszy zawód miłosny.


Zapamiętaj sobie na całe życie – NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK BEZNADZIEJNY PRZYPADEK! To co jest w Twojej głowie można zmienić. Może to zając więcej lub mniej czasu, ale odpowiednia determinacja doprowadzi Cię do miejsca w którym będziesz w stanie cieszyć się towarzystwem kobiet. Widzę to po sobie i widziałem tysiące razy na naszych szkoleniach. Są tylko przypadki, które tak mocno wierzą w smutną historię, którą sobie wmawiają, że nie ruszają się miejsca… przez lata.


Jestem beznadziejnym przypadkiem” - Powiedzenie czegoś takiego jest po prostu usprawiedliwieniem swojego braku działania, pójściem drogą na skróty i ucieczką od wzięcia odpowiedzialności za swoje życie. Jest to o wiele łatwiejsze niż stawienie czoła swoim największym lękom oraz kompleksom aby wyzbyć się kajdanów własnych ograniczeń.


2.    Kobiety są beznadziejne i nie potrafią docenić takiego kolesia jak ja

Perfect Dating


To jest dopiero cudowna wymówka, która w szczególny sposób uzasadnia Twoje obecne położenie. Kobiet są różne – są te dobre jak i te złe. Dokładnie tak samo jak w przypadku nas facetów. Mają swoje problemy, kompleksy, marzenia oraz gorsze dni. Nie jest jednak z pewnością tak, że wszystkie przedstawicielki płci pięknej zawiązały tajemny pakt, który ma na celu pozbawić Cię możliwości obcowania z nimi. Pomysł jak głupio to brzmi…


Najlepiej jest jednak ustawić się względem wszechświata, że Ty jesteś w porządku kolesiem, który po prostu urodził się w czasach całkowitej dekadencji obyczajów i dobrego smaku przez co jesteś nierozumiany i skazany na wieczną samotność (lub też okazjonalne płacenie za uciechy cielesne „profesjonalistkom”). Czy nie lepiej jest zastanowić się co takiego jest w Tobie co sprawia, że nie przyciągasz kobiet do swojego życia zamiast wmawiać sobie nędzną bajeczkę mającą usprawiedliwić Twój bezruch egzystencjalny… Jak myślisz?


Nie myśl, że jestem święty w tym temacie – też przez wiele lat swojego życia tak właśnie uważałem – że jestem wyjątkowy i mam wiele do zaoferowania temu światu, ale niestety jestem przezeń nierozumiany a kobiety to z jednej strony boginie, ale częściej bezduszne materialistki lecące wyłącznie na wygląd i kasę u facetów (wiem, że brzmi to wszystko jak paradoks, ale czy u Ciebie czasem też nie tak to właśnie wygląda?) Zamiast bajdurzyć – RUSZ DUPĘ i spojrzyj w lustro! Nie powierzchownie, ale tak głęboko w głąb siebie i przed samym sobą podejmij decyzję - kiedy w końcu przestaniesz wmawiać sobie te beznadziejne bajki!


Zegar tyka.

Masz już dość samotności w swoim życiu? W takim razie podejmij męską decyzję i KLIKNIJ TUTAJ!


3.    Los tak chciał.

Perfect Dating


Zrzucanie odpowiedzialności za jakość własnego życia na tajemny i wszechwładny los – to mój ulubiony i zarazem najsmaczniejszy grzech społeczny… Najprościej Twoje życie można przedstawić jako płynący okręt. Znajdując się na nim możesz przyjąć dwie role – pasażera lub kapitana. Jeśli wybierzesz pierwszą opcję, to faktycznie całkowicie zdajesz się na ślepy los będący falami uderzającymi w ten okręt i kierującymi go bez ładu i składu w różnych kierunkach. Jako bierny widz możesz tylko obserwować gdzie zostaniesz poniesiony nie mając przy tym najmniejszego wpływu na całą podróż. Jak myślisz – jak daleko zaprowadzi Cię takie podejście do tematu?


Możesz też wstać z wygodnego miejsca i chwycić za ster tego okrętu przywdziewając jednocześnie czapkę kapitana! Nie zawsze będzie łatwo, nie zawsze będziesz miał mapę, nie zawsze wybierzesz dobry kurs, ale ZAWSZE będziesz mógł go skorygować! W końcu jednak nauczysz się skutecznej nawigacji i dopłyniesz do miejsca o którym zawsze marzyłeś. Nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale pomyśl jaką satysfakcję poczujesz cumując w TYM konkretnym porcie.


To jak – dalej siedzisz na miejscu widza czy w końcu ruszysz dupę?!


Miej dzisiaj wspaniały dzień!


autor: Jan Gajos


 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin