Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Mistrz UwodzeniaW ten weekend kolejna grupa mężczyzn pojawiła się na naszym legendarnym już szkoleniu relacji damsko – męskich, Mistrz Uwodzenia. Jak oceniają te dwa dni spędzone pod okiem naszego trenera? Co zmieniło się w ich życiu dzięki szkoleniu? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia.

 

Opinie o szkoleniu Mistrz Uwodzenia – Kraków Sierpień 2015

Na szkoleniu jak zawsze było dużo pozytywnej energii i ogrom dobrej zabawy… choć na początku mogło wydawać się inaczej. Zaraz po rozpoczęciu nasi kursanci byli nieco zestresowani czekającą ich przemianą i zadaniami z tym związanymi, ale dzięki profesjonalnemu podejściu naszego trenera negatywne emocje bardzo szybko minęły.

Co sądzą sami uczestnicy o tych dwóch dniach? Jaka jest ich opinia o Perfect Dating i szkoleniu Mistrz Uwodzenia? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia oraz recenzjami naszych uczestników.

Mistrz Uwodzenia

 

 

 

”Bardzo dobre szkolenie. Świetna organizacja - mała liczba ludzi, co przekłada się na pełne merytorycznie wysoki poziom kursu. Pełne skupienie na wszystkich uczestnikach szkolenia. Same konkrety, zero lania wody. Wiedza poparta praktyką. Na każdy pytanie jakie zadałem dostałem konkretną i wyczerpującą odpowiedź. Nie było to sztywne przedstawienie prowadzone zgodnie z nakreślonym planem , zrobione tylko i wyłącznie dla zarobku. Świetna umiejętność słuchania i dostrzegania pozytywów, negatywów, błędnych przekonań i schematów. Wychodzenie poza temat szkolenia oraz bardzo głębokie zagłębianie się w poszczególne (czasem bardziej skomplikowane) kwestie dotyczące rozwoju.”

 

Mistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia

 

 

„Cześć! 

Przez ponad 2 miesiące zwlekałem z tym, żeby w końcu się ogarnąć i pojechać na szkolenie weekendowe. Wreszcie się zdecydowałem i zapisałem na nie. Dzień przed nim, czyli w piątek ogarnęły mnie wątpliwości - czy faktycznie mi to coś da, czy będzie to strata pieniędzy. I wiesz co? Nie zastanawiaj się, pakuj manatki i przyjedź. Serio, byłem tak pozytywnie zaskoczony samym szkoleniem, że chyba bym sobie nie wybaczył, gdybym nie jechał ;-)

Pozdro

PS. Laska z Bytomia się umówiła ze mną!! Dzięki stary, jesteś zajebisty! Widać, że robisz to co kochasz i robisz to z serca - i to się liczy ;-))

Wszystkiego dobrego!

Robert”

Mistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia

 

”Hej. To co przeżyłem na szkoleniu pozostanie dla mnie najważniejszym przeżyciem. Wiedza i energia jakiej dostałem w te dwa dni bije wszystkie książki i szkolenia dvd jakie widziałem.  Trener to wspaniały człowiek który rozumie jak działa umysł człowieka potrafi się nim posługiwać i zmieniać stare przekonania. Polecam bo przy nim czasu nikt nie straci. Wręcz przeciwnie. Zyskasz coś czego nie można przeliczyć na pieniądze. Perfect Dating potrafi. 

Polecam. 

Andriu”

Mistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia

 

„Hej,

Muszę powiedzieć, że szkolenie mi się podobało, fajne zmiksowanie części o działaniu umysłu i pracy nad sobą, a czysta praktyka juz przy podchodzeniu do kobiet.

W moim przypadku chodziło o to żeby zrozumieć, że się da zagadać do obcej kobiety na ulicy, i myślę, ze udało mi się to osiągnąć, a teraz będę mógł już doskonalić podejścia.

Fajne też miałeś argumentacje dotyczące tego by podchodzić na luzie, bawić się tym, i nie przejmować porażkami bo często nie mamy na to wypływu, myślę, że często tutaj faceci boją się porażki, wyśmiania etc i to sprawia ze odpuszczają, a dopóki nie podejdziesz to się nie dowiesz co ona myśli.   

Plus na pewno Twoja osoba, expresyjna, potrafisz przekonać mową, ale też to wspólne podejście na rynku do dwóch lasek było fajne. Jeśli mogę coś zasugerować, to mnie bardzo by się podobało gdybyś raz podszedł tylko ze mną wspólnie zagadać, to już takie stwierdzenie po fakcie :)  

Minus, jedynie to że było za gorąco i ciężko było wysiedzieć na szkoleniu, a potem zmęczenie odbierało energię do podejść.”   

Mistrz Uwodzenia

 

 Mistrz Uwodzenia

"Szkolenie uwazam za naprawde warte uczestnictwa. Zarowno podejscie jaki i wiedza prowadzacego kurs jest naprawde na bardzo wysokim poziomie. Cale szkolenie spelnilo moje oczekiwania z nawiazka gdybym mial jeszcze raz wybierac nie zawacham sie.

Dowiedziałem się wielu wartosciowych rzeczy ktore juz wplywaja pozytywnie na moje zycie a w miedzyczasie naprawde dobrze sie bawiłem.

Igor "

 

Mistrz Uwodzenia

Mistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin