Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Mistrz UwodzeniaW listopadzie po raz kolejny zorganizowaliśmy w Krakowie nasze rewelacyjne szkolenie weekendowe „Mistrz Uwodzenia”. Czy udało się nam pomóc zmienić życie kursantów na lepsze? Co sądzą o naszym szkoleniu jego uczestnicy? Zapraszamy do zapoznania się z relacją!

 

Opinie o szkoleniu Perfect Dating "Mistrz Uwodzenia" - Kraków

W ten weekend spotkaliśmy się z kolejną grupą mężczyzn, którzy postanowili, że nie chcą już dłużej pozostawiać przypadkowi swoich relacji z kobietami. Jak zawsze najważniejsza i kluczowa część przemiany odbywała się na części praktycznej naszego szkolenia.

Na początku było oczywiście trochę stresu wśród kursantów, ale każdemu udało się przełamać i po niedługim czasie początkowe wyzwanie przerodziło się w świetną zabawę! (a trener prowadzący szkolenie został jednogłośnie okrzyknięty „zajebistym ;) „) Drugi dzień poświęciliśmy pracy nad własnymi przekonaniami oraz prawdziwą i solidną pewnością siebie

 

Co o samym szkoleniu sądzą jego uczestniczy? Zapraszamy do zapoznania się z relacją.

Mistrz Uwodzenia

 

"Cóż mogę powiedzieć... Trener zajebisty! Widać że zna się na rzeczy i tym co robi. Jeśli uważacie że to kolejny coach, który chce was zrobić w bambuko, to się miło rozczarujecie! Dobra to tyle o trenerze, też nie może wpaść w zbyt wielki samozachwyt... Co do teorii, to nauczyłem się bardzo wiele - gdybym miał wymieniać co i w jaki sposób to pewnie zajęłoby, to jakieś 100 kartek A4 ale tak w mega skrócie, to dużo konkretnej i treściwej wiedzy która zapada w pamięci. Szczerze powiem, że gdyby nie praktyka z hostessą (super dziewczyna), to niebyłbym w stanie wyjść na rynek i zagadywać do obcych kobiet.

Wszystkie schematy myślowe na temat kobiet legły w gruzach... Praktyka na mieście dała duży zapas doświadczenia jak dla początkującego w relacjach damsko-męskich, a to dopiero początek przygody w tej dziedzinie rozwoju. Jestem miło zaskoczony z reakcji obcych kobiet! Nawet gdy słyszałem odmowę, to to nie bolało bo w głowie była myśl "to tylko zabawa, a poza tym ona mnie nigdy więcej nie spotka a nawet jeśli to co z tego...". Fajne podejście wychodziły i to na kompletnym spontanie. Nawet przy podejściach w grupie szybkie ustalenie otwieracza i jazda dalej bez zastanowienia do kobiet. 

Towarzystwo doborowe, chłopaki jesteście świetni! Naprawdę polecam ten kurs każdemu kto ma problemy z podejściami i brak mu teorii, którą banalnie przekuć w praktykę. 

Teraz czeka mnie 21 dni planu. Czuje mega stres, ale wiem, że ten stres jest wspaniały, bo wiem daje mi się do działania... I jeszcze jedno trener zajebisty! Każdy z nas widział go w akcji i pokazał jak to się robi. Zarąbiste były podejścia z nim. Pokazał nam, że każdy powinien mieć swój własny, oryginalny styl, a nie kopiować zachowania innych trenerów, mamy być oryginałami a nie nędznymi kopiami innych trenerów. Nie wiem co więcej mogę napisać... Jeśli mi nie wierzycie idźcie sami i przekonajcie się sami, bo tego nie da się dokładnie opisać słowami. 

Jeśli chcecie się rozwijać, to ten kurs jest doskonałym początkiem drogi. Nie poddam się i będę dalej się rozwijał i właśnie ten kurs mi to uświadomił, że jeśli się coś chce, to trzeba do tego dążyć i się nie poddawać. Polecam!!!!!!!!!!!

Ps. Zajebisty trener!

Ps2. Patrz wyżej :D

Pozdrawiam...

arek_niszczyciel_schematów"

 

Mistrz Uwodzenia

 

„Witam,

Szkolenie na którym byłem w ten weekend bardzo mi się spodobało i czuję, że to początek zmiany w moim życiu. Idąc na to szkolenie nie wiedziałem czy to pomoże czy zmieni coś, ale trafiłem na fajna grupę i ZAJEBISTEGO TRENERA, który pomagał nam w każdej sytuacji, tłumaczył i wyjaśniał. Pomógł mi pozbyć się strachu przed podejściem do dziewczyny i pokazał jak pokazać jej, że jestem fajnym chłopakiem i być sobą przez to. Polecam każdemu to szkolenie), bo odmieni wasze życie tak samo jak moje :)

Pozdrawiam i dzięki za wszystko,

Slawos”

 

Mistrz Uwodzenia

 

„Po szkoleniu Perfect Dating uzmysłowiłem sobie jak tak naprawdę niewiele potrzeba żeby zacząć rozmowę z dziewczyną oraz, że ważniejsze jest przekazanie emocji w odpowiedni sposób niż temat jaki poruszyłem. Dużo też dały mi ćwiczenia z hostessą, bo zobaczyłem jak ważna jest postawa przy rozmowie która ułatwia dalszy kontakt. Polecam i Pozdrawiam,

Mateusz”

 

Mistrz Uwodzenia

 

"Hej!

Dziękuję za wspaniałe szkolenie! Dzięki Perfect Dating przełamałem barierę podejścia i relacji z kobietami przez co teraz traktuję to jak zabawę :) Pokazałeś mi, że mam drzemiący w sobie potencjał i pomogłeś mi go wydostać na zewnątrz. To szkolenie było dla mnie niezwykłym doświadczeniem i mam nadzieję że jeszcze kiedyś się spotkamy ;) 

Pozdrawiam,

Damian

P.S. 1. Zajebisty trener"

 

mistrz uwodzenia

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin