Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

jakrozmawiaczdziewczynaRozmowa z kobietą może być krępująca i kłopotliwa, zwłaszcza gdy czujesz, że nie masz nic ciekawego lub ujmującego do powiedzenia. Większość mężczyzn czuje strach i niepokój, gdy chcą porozmawiać z piękną kobietą, którą właśnie zauważyli lub już poznali. To całkowicie normalna reakcja i najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić w takim momencie, to się odprężyć. Co jeszcze powinieneś widzieć w tej kwestii? Sprawdź!

 

Jak rozmawiać z kobietami?

 

Przykład złego dialogu z kobietą.

Mówisz, lecz wychodzące z Twoich ust słowa nie są specjalnie interesujące czy ujmujące, wiec zaczynasz wątpić w siebie i w swoje umiejętności konwersacyjne. Potem zaczynasz jej zadawać pytania, a ona zdaje się na nie odpowiadać z coraz mniejszym zaangażowaniem, aż w końcu odpowiada tylko „tak” lub „nie”.

Ty: Gdzie kupiłaś te okulary?
Ona: Heh? Och… u Gucci’ego (wykręca oczami starając się znaleźć swoich znajomych).
Ty: Więc…mówiłaś, że skąd jesteś?

Powodem takich kiepskich rozmów, jest strach przed kobietami, który Cię paraliżuje. Jeśli nie zmienisz swojego podejścia i nie pokonasz tego strachu, to każda dziewczyna Cię spławi i twoja rozmowa sprowadzi się do kilku słów, tak jak przykład powyżej.Taka sytuacja z reguły jest zdominowana przez niezręczną ciszę i jej palące Twoje wnętrze słowa: “Wiesz co, musze już wrócić do moich znajomych”

Nie tak powinna wyglądać rozmowa z kobietą i nie będzie tak wyglądać.

rozm2

 

Jak powinna wyglądać rozmowa?

Powinieneś zrozumieć parę rzeczy, zanim zaczniesz rozmawiać z płcią piękną. Po pierwsze w wielu okolicznościach nie jest to Twoja wina, że kobieta nie chce z Tobą rozmawiać lub coś w rozmowie nie wyjdzie. One często są w innym świecie, w kiepskim nastroju (ciota), pijane lub po prostu wredne z natury. Niech to Cię nie zatrzymuje w poszukiwaniach pięknej kobiety, z którą możesz nawiązać kontakt.

rozm6
 

Mniej awaryjny plan.

Gdy masz plan awaryjny, to tak jakbyś miał konwersacyjną mapę ze wskazówkami jak zdobyć numer, umówić się na randkę lub przenieść się wraz z nią do innego miejsca. „Niespodzianki”, które Ci się przytrafią podczas rozmowy, czyli punkty, w których nie masz ustalonego wzorca, działają na Twoją korzyść, ponieważ jesteś wtedy spontaniczny kobiety to czują. To sprawi, że twoja rozmowa będzie wyglądała naturalnie. Skup się wtedy maksymalnie i myśl o twoim głównym celu (numer, randka, etc.)

W czasie konwersacji staraj się “spoglądać z boku” na całą rozmowę i jeśli nie spodoba Ci się to, co słyszysz, szybko zmień temat. Miej zawsze coś w zanadrzu tak, aby móc kompletnie zmienić kierunek rozmowy.

rozm3
 

Przykład:

“O właśnie, to przypomniało mi...(jakakolwiek historyjka)”
“Jaki morał kryje  się za tą historią?”
“Co myślisz o...(coś wokół Ciebie, co może wydawać się dziwne lub kontrowersyjne)”

Dla poprawienia umiejętności nawijania o byle czym, spróbuj pooglądać program Curb Your Enthusiasm, w którym główny bohater Larry David zawsze ma do omówienia śmieszne lub zabawne historyjki.

Ta technika nie może Cię zawieść. Sprawia ona, że po pewnym czasie zauważysz pewne generalizacje i wzorce, które pojawiają się w każdej rozmowie i zauważysz też jaki typ rozmowy kręci kobiety najbardziej.

“Eh wy śląskie dziewczyny....z tego co wiem, same z wami (poczekaj 2 sek) PROBLEMY”

 

Czego nie mówić w trakcie rozmowy z kobietą?

Jest kilka tematów, o których lepiej nie rozmawiać z kobietami. Przede wszystkim: polityka, religia, problemy społeczne (bieda, emigracja) oraz oczywiście przesadna rozmowa o seksie ze szczegółami, o których ona pewnie nie chce słyszeć. Wszystkie inne tematy wydają się być w porządku. Zakazane tematy są zakazane, przez co najmniej 5 początkowych randek.

Nigdy nie przyjmuj postawy proszącej lub nie zachowuj się nigdy tak jakbyś czegoś chciał od kobiety gdy z nią rozmawiasz. Nigdy nie pytaj o pozwolenie, gdy chcesz coś zrobić, zamiast tego bądź przywódcą i decydentem. Wyjątkiem jest, gdy kobieta Cię poprosi, że chciałaby zdecydować (wybór potrawy w restauracji etc.) Trzeba to trochę poćwiczyć by skalibrować odpowiedni poziom tej postawy.

Nie powinieneś też zbyt często dotykać kobiety – to ona powinna Ciebie dotykać (wiadomo co wtedy robisz), wiadomo, nie bądź też zbyt niedotykalski. To działa też w drugą stronę – czasami połóż rękę na jej plecach, czy dotknij jej dłoń.

rozm5
 
 

Postawa bezpośrednie i pośrednia.

Postawa bezpośrednia wobec dziewczyny występuje, gdy używasz bezpośredniego otwarcia i od razu mówisz o co Ci chodzi (nr telefonu, randka, sex itp) Jest to powszechnie stosowany sposób, który daje bardzo dobre rezultaty. Postawa bezpośrednia jest dobra na podryw w ciągu dnia, domówki i tym podobne.

Postawa pośrednia jest dobra, gdy chcesz poznać kogoś nowego (nie z towarzystwa), w klubie, barze itd. Zwracasz się wtedy do całego setu, ignorując tę dziewczynę, która jest Twoim celem, lub otwierasz tekstem, który nie daje jej do zrozumienia, że jesteś zainteresowany. Gdy osiągniesz odpowiedni komfort rozmowy i dostaniesz parę IOI-ów możesz przejść do następnej fazy, czyli właściwego podrywu.

rozm7

 

 

Rutyna czy natural?

Aby poderwać dziewczynę musisz wiedzieć co powiedzieć w wielu okolicznościach. Wiadomo, Twój język ciała eksponuje najwięcej informacji podświadomych podczas podrywu, ale gdy będziesz miał to już opanowane, nie będziesz przecież stał jak słup soli i czekał aż dziewczyna zagada do Ciebie. Wiedząc co powiedzieć, możesz wzbudzić w niej konkretne uczucie i podnieść swoją atrakcyjność poprzez odpowiednie rutyny czy historyjki,co prowadzi potem do osiągnięcia Twojego celu czyli do związku z dziewczyną.

Gdy jesteś naturalem dużo improwizujesz. Od rozmowy do rozmowy, zagłębiasz się coraz bardziej we właściwe tematy i szukasz podobieństw. Wymaga to dużo praktyki i cierpliwości. Z czasem oczywiście wykształcają się w tobie pewne nawyki i wzorce, które Twoja świadomość zaakceptowała jako dobre i działające na kobiety. Zauważyłem też, że jeśli żyję takim życiem jak chcę, robię rzeczy, które chcę robić i doświadczam przeżyć które chcę, pickup staje się łatwiejszy, ponieważ kobiety uwielbiają mężczyzn z pasją.

rozm1

Gra oparta na rutynach polega na zapamiętaniu pewnych wzorców, zachowań, historyjek, które potem odtwarzasz w trakcie rozmowy. Gra oparta na rutynach jest bardzo skuteczna, ponieważ te właśnie wzorce, zachowania i historyjki stworzone są po to, aby wywołać u dziewczyny konkretną reakcję, która przeradza się później w interakcję z tą dziewczyną. Kolejnym plusem jest tutaj to, że masz pewność, że się nigdzie nie pomylisz i na pewno wyrwiesz laskę, jeśli zapamiętasz dokładnie całą rutynę.

 

 

Komentarze   

+3 # Znawca 2011-02-22 21:16
Hmm niby wszystko ok ale ten artykuł ma dużo błędów. Nie chce mi się wypisywać wszystkich ale np.Przykład:

“O właśnie, to przypomniało mi...(jakakolwi ek historyjka)”
“Jaki morał kryje się za tą historią?”
“Co myślisz o...(coś wokół Ciebie, co może wydawać się dziwne lub kontrowersyjne)

jak myślisz co pomyśli kobieta :
"hmm czy on mnie w ogóle nie słucha ??" albo "Wydaje mi się czy jego formułka jest wyuczona na pamięć"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Artem 2015-12-28 17:35
najważniejsze: odpręż się i bądź sobą! wszystko będzie dobrze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin