Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

kobiety

  One nie mają wstydu! Zwierzają się, ze wszystkiego! Jak dobry jesteś w łóżku, ile masz centymetrów! Wiesz, że porównują Cię do swojego EX?! Zastanawiałeś się kiedyś o czym rozmawia za Twoimi plecami, ze swoimi koleżankami?

Koniecznie przeczytaj ten artykuł! Zapraszam do lektury:

  

 

Co Twoje kobieta, mówi o Tobie swoim znajomym?

 

 

kobiety

 

 

Jesteście już w związku jakiś czas lub dopiero zaczynasz się z nią spotykać. Zdajesz sobie sprawę że kobiety naprawdę dużo rozmawiają, ale co tak właściwie ona mówi o Tobie swoim znajomym? Prawdopodobnie nigdy, nie dowiedziałbyś się tego sam, pozwól że wykonam tą pracę za Ciebie. Za chwilę rozwiążę dla Ciebie kolejne kobiece tajemnice...

To co przeczytasz poniżej może Cię zaskoczy. Pewnie wydaje Ci się, że kobiety rozmawiają tylko o tym jaki jesteś miły, przystojny i opiekuńczy prawda? Niestety tutaj Cię zawiodę, badania pokazują, że częściej poruszają temat Twojego statusu i tego jakie życie możesz jej zapewnić. Często jest to pole rywalizacji i powód do dumy, udowadnianie swojej wartości i porównywanie do innych. Podejmują też, znacznie "ciekawsze" tematy:

 

 

 1. Nie mają wstydu !

 

 

Oprócz Twojego statusu, często rozmawiają o Twoim potencjale w łóżku. Tak dobrze przeczytałeś, jest to jeden z ulubionych tematów. Kwestie poruszane to m.in możliwości swojego mężczyzny, to ile razy doprowadziłeś ją do orgazmu, jaki masz rozmiar i czy potrafisz o nią zadbać . Często wymieniają się uwagami na temat techniki, czasem jest to reklama, a czasem wręcz przeciwnie, narzekanie.

Kolejnym tematem, jest to czy postrzegają Cię jako materiał na męża i partnera na całe życie. Podkreślają silne i słabe strony tego Twojego charakteru. Tutaj nie ma litości, mówią o najdrobniejszych Twoich wadach. Z zasady otwierają się tak bardzo jak koleżanki z którymi rozmawiają. Uwierz mi, przy dobrym winie potrafią poruszyć najbardziej bolesne tajemnice.

Często kobiety rozmawiają ze swoimi znajomymi o obawach na Twój temat i waszego związku. Jeśli jest to początek to bardzo często pytają o rady, czy powinny i kiedy napisać wiadomość, czy zadzwonić? Czy mnie lubi, czy mu się podobam? Na wiele pytań znają odpowiedź, wolą usłyszeć potwierdzenie swoich przypuszczeń. To ile wysiłku wkładasz w związek jest kolejnym istotnym elementem rozmów, nawet to czy od początku się starałeś. Jeśli tak było, nie masz się czego obawiać.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej, o kobietach i ich sekretach? KLIKNIJ TUTAJ

 

2. Jest lepszy, niż mój ex!

 
kobiety

 

Bardzo często zdarza się porównywanie Cię w rozmowach porównywany do jej ex. I to nie tylko jeśli chodzi o Twoje zachowanie, ulubione seriale czy sport jaki uprawiasz. Przede wszystkim porównują Twoje umiejętności w łóżku, Twoje przyzwyczajenia i to jak zachowujesz się na przykład po seksie.

Często poruszane są tematy Twojej rodziny i znajomych oraz to jaki jest Twój stosunek do nich. Opowiada o tym czy ich akceptuje czy nie. Dodatkowo kobiety uważają, że relacje jakie tworzysz z rodziną i jakość Twoich przyjaźni i kontaktów ze znajomymi, bezpośrednio odwzorowuje to jaki masz charakter i jakim facetem tak naprawdę jesteś.  

 

 Chcesz dowiedzieć się więcej, o kobietach i ich sekretach? KLIKNIJ TUTAJ

 

3. Rozmiar ma znaczenie

 kobiety

 

Nawet jeśli, Ty o tym jeszcze, nie myślisz ona prawdopodobnie, już omówiła ze swoimi znajomymi plany na przyszłość, a także to, czy jest gotowa na kolejny krok w waszym związku. Porusza na pewno kwestie wspólnego zamieszkania, małżeństwa czy dzieci.

Już wcześniej o tym wspomniałem, kobiety często rozmawiają o rozmiarze Twojego sprzętu i Twoich umiejętnościach, rozmiar jednak ma znaczenie, przynajmniej w rozmowach. Z reguły porównują do ex lub jeśli któraś z koleżanek, żali się na rozmiar swojego partnera. Prawda jest taka, że im lepszy jesteś w łóżku tym mniejsze ma znaczenie w praktyce, to jak wyposażyła Cię natura, ale to kwestia na inne spotkanie.

Warto dbać o swoją kobietę, często będzie chwalić Twoje wszystkie, miłe uczynki, a także miejsca do których ją zabrałeś, miłe słowa które od Ciebie usłyszała czy drobne przyjemności, które jej zaserwowałeś. Jak sprawić by kobieta mówiła o Tobie tylko miłe rzeczy i była z Tobą bardzo szczęśliwa, a także więcej o tym co Twoja kobieta, mówi o Tobie swoim znajomym dowiesz się z innych artykułów i materiałów, które dla Ciebie przygotowaliśmy.  Warto być lepszym facetem.

 

Autor: Marcin Boro

 

Chcesz dowiedzieć się więcej, o kobietach i ich sekretach? KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze   

+2 # ekhem 2016-07-11 11:31
na pewno nie!! nie wyobrazam sobie prowadzic z moimi kolezankami tego typu dialogow ani nie chcialabym sluchac ich lozkowych zwierzen. mamy ciekawsze tematy a opinie na temat moich partnerow zostawiam dla siebie. wielka bzdura!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin