Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

zdradaCzy są sposoby na to by przyłapać, ją na kłamstwie, zdradzie lub ukrywaniu czegoś? Niestety większość z nas kłamie dosyć często, ale są to drobne kłamstwa nie wyrządzające nikomu krzywdy. Wyjaśnię Ci jak poznać, po jej sygnałach ciała i zachowaniu, czy masz do czynienia z poważniejszym kłamstwem.

 

Jak poznać, że zostałeś okłamany lub zdradzony

zdrada

 

 Ponad sześćdziesiąt procent ludzi kłamie przynajmniej raz na dziesięć minut, z reguły faceci kłamią by podkoloryzować swoje cechy bądź osiągnięcia, kobiety by ktoś poczuł się lepiej. Są to przykłady drobnych kłamstewek. Jednak z każdym kłamstwem drobnym lub ogromnym wiążą się pewne zachowania, które nie łatwo ukryć.

Nerwowe ruchy ciała, poszerzone źrenice, odwrócenie spojrzenia, zmiana postawy mogą być zwodnicze i nie do końca świadczyć o kłamstwie, jednak zwracając dokładnie uwagę na można przypuszczać, że prawdopodobnie próbuje nas okłamać

 Jak sprawić by nie zdradziła, poznać jeśli to zrobi?  Jak stać się lepszym facetem? KLIKNIJ TUTAJ

 

1. Wszyscy jesteśmy kłamcami

 zdrada

 

Na początku musisz rozróżnić czy przypadkiem nie wpadasz w paranoje.  To może być jedynie Twoje wrażanie, jeśli byłeś wielokrotnie okłamywany lub zdradzany w poprzednich związkach, możliwe, że z przekory jej nie ufasz i na każdym kroku doszukujesz się nieczystych intencji. To bardzo niebezpieczne, Twój brak zaufania i ciągłe podejrzenia, strach przed kłamstwem, niskie poczucie swojej wartości może zniszczyć wasz związek. Jeśli jednak jesteś pewien i już to gdzieś przerabiałeś jest duża szansa, że coś może być na rzeczy, jeśli intuicja Ci podpowiada że coś jest nie tak musisz być bardziej pewien i sprawdzić następne sygnały.

 

2. Zachowuje się naprawdę dziwnie

 zdrada

Jeśli reaguje paranoicznie gdy chcesz od niej zadzwonić lub napisać maila na jej komputerze to może znaczyć, że ma coś do ukrycia. Jeśli zrobi Ci awanturę, że przeglądasz telefon a tego nie robisz to bardzo podejrzane. Powinniście sobie ufać i nie przeglądać prywatnych rzeczy, wiadomości, facbooka, ale jeśli ktoś do niej dzwoni po nocy a ona nie odbiera i nie oddzwania lepiej to sprawdzić, bo cos na pewno jest nie tak.

Jeśli coś Cię martwi i pytasz ją o to, ona odwraca wzrok lub ucieka przed kontaktem wzrokowym, często jest to oznaka wstydu lub strachu. Jeśli jest niewinna powinna być zdziwiona i zaskoczona a ta reakcja jest zupełnie inna. Jeśli znasz ją już dobrze,  to wiesz jakie ma przyzwyczajenia i jakie ruchy. Na przykład kręcenie włosów, przewracanie telefonu lub inne triki, jednak jeżeli zauważysz jej nowe nerwowe zachowanie i dziwne ruchy tam gdzie ich nie było przedtem możliwe, że znalazłeś coś co powinieneś sprawdzić.

W przypadku gdy nie jest tak otwarta w stosunku do Ciebie, jak kiedyś i czujesz że nie jest tak jak normalnie, możesz podejrzewać, że coś ukrywa. Jeśli zmieniło się jej zachowania w łóżku, unika czułości lub nie czerpie z seksu takiej satysfakcji jak kiedyś to podobnie powinna zapalić się czerwona lampka.

  Jak sprawić by nie zdradziła, poznać jeśli to zrobi?  Jak stać się lepszym facetem? KLIKNIJ TUTAJ

 

3. Jak rozpoznać, że Cię zdradziła

zdrada

 

Poniżej opiszę jeszcze możliwe wskaźniki, że kobieta Cię zdradza. Mimo wszystko statystyki mówią, że zdrada jest częstym zjawiskiem. Zauważyłeś odważną zmianę w jej wyglądzie? Możliwe, że nie stroi się dla Ciebie, jeśli idzie na spotkanie z koleżankami i ma mocny makijaż lub zbyt krótką sukienkę to może oznaczać jedno. Jeśli ostatnio zakupiła nową seksowną bieliznę i niekoniecznie zakłada dla Ciebie również powinieneś uważać. Ma mniejszą ochotę na seks z Tobą lub w ogóle nie ma ochoty. Możliwe że uprawia go z inną osobą. Jest ciągle bardzo zajęta, zakochana kobieta poruszy góry by spotkać się z Tobą na kolacji i zmieni swój plan dnia. Jeśli nie ma ciągle czasu powinieneś jej się baczniej przyglądać.  

  Jak sprawić by nie zdradziła, poznać jeśli to zrobi?  Jak stać się lepszym facetem? KLIKNIJ TUTAJ

 

To tylko kilka z wielu wskaźników, świadczących o możliwym kłamstwie lub zdradach. Chcesz poznać wszystkie sekrety i tajemnice, ustrzec się bolesnego rozczarowania i pozbyć się niewłaściwej kobiety ze swego życia, zastąpić ją lepszą pod każdym względem. Wystarczy wziąć udział w naszym szkoleniu.

 

Autor Marcin Boro

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin