Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingJak co miesiąc nasi trenerzy odwiedzili stolicę aby przeszkolić kolejnych mężczyzn, którzy postanowili zmienić swoje  życie i relacje z kobietami. Czy im się udało? Czy patrzą teraz na kobiety inaczej? Zobacz relację ze szkolenia i przekonaj się sam!

 

 

 Perfect Dating w Warszawie – opinie po szkoleniu. Styczeń 2016

 

Kolejny intensywny weekend za nami. Przez dwa dni pomagaliśmy naszym kursantom pokonać własne ograniczenia, odkryć swój potencjał i przede wszystkim  pokazać im, że uwodzenie kobiet to sztuka, którą również są w stanie opanować.

Zarówno część teoretyczna jak i część praktyczna naszego szkolenia Mistrz Uwodzenia, pomogły spojrzeć kursantom na temat relacji damsko-męskich pod zupełnie innym kątem. Oczywiście na początku było trochę strachu przed podchodzeniem do nieznajomych kobiet, ale nie minęło wiele czasu jak zaczęły pojawiać się pierwsze numeru telefonów, a przykry obowiązek coraz szybciej zaczął przeradzać się w prawdziwą zabawę, która trwała do późnych godzin nocnych.

Co o szkoleniu Mistrz Uwodzenia sądzą jego uczestnicy? Jakie są ich opinie o szkoleniu? Czy poleciliby je innym? Zapraszamy do lektury!

Perfect Dating

 

„Hej, jestem bardzo zadowolony ze szkolenia Perfect Dating. Trener- pełen profesjonalizm, dużo cennej teorii i praktycznych uwag, zabawa przy podejściach, więc będę traktował to wszystko z większym luzem. Zobaczyłem, że najważniejsza jest praktyka, więc już cieszę się na mój program 21- dniowy:-) 

Pozdrawiam!

RA

 

Mistrz Uwodzenia

Perfect Dating

 

 

”Szczerze polecam szkolenie prowadzone przez Perfect Dating. Trener wykazał pełne zaangażowanie zarówno w przekazywaniu wiedzy merytorycznej jak i w motywowaniu do wykorzystania tej wiedzy w praktyce. Dzięki szkoleniowi uświadomiłem sobie parę kwestii dotyczących relacji damsko - męskich, które moim zdaniem są kluczowe w budowaniu wartościowych więzi międzyludzkich. 

Tantra Man

Mistrz Uwodzenia

Perfect Dating

 

”Dużo wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Widać zaangażowanie trenera w to co robi. Ciekawe doświadczenie i z pewnością będę ten temat kontynuował, bo zmiany jakie przeszedłem w te dwa dni są już głęboko odczuwalne. Wracając do domu ze szkolenia czułem się całkiem inaczej niż gdy jechał na szkolenie. Pełen energii i motywacji do działania. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

ARO”

Mistrz Uwodzenia

 Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin