Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingSzczęśliwy związek to marzenie każdego człowieka. Jak to się dzieje, że będąc szczęśliwym zapominamy się, zmieniamy  przyzwyczajenia i często ku naszemu zaskoczeniu przybieramy na wadze. Dzięki mnie poznasz te mechanizmy, które kierują zmianami i zwrócisz na nie uwagę zanim będzie za późno. Zapraszam do lektury.

 

Dlaczego tyjemy będąc w związku?

 Perfect Dating

Wieloletnie badania potwierdziły, że jeśli jeden z partnerów stał się otyły to jego lub jej partner miał ponad 80 procent większe ryzyko na otyłość. Badania dotyczyły par w wieku 45-65 lat i trwały 25 lat. Zaobserwowano też odwrotny trend, więc są powody do optymizmu. To tylko jedne badania ale jakie są jeszcze powody, tycia w związku?

 Powód dla którego tyjemy, to zmiana przyzwyczajeń, często zaczynając nowy związek chcemy spędzać ze sobą jak najwięcej czasu ciesząc się swoją obecnością, poznając się, rozmawiając. Nie ma  w tym nic złego, jednak bardzo często rezygnujemy z siłowni lub sportu zwyczajnie z braku czasu. Niektóre związki mogą być niezwykle absorbujące zwłaszcza na początku.

 Na co uważać, by nie popsuć związku, jak sprawić by zawsze Cię kochała KLIKNIJ BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ...

 

1. Najtrudniejsze są początki… dla naszej wagi

 Perfect Dating

 

Początki związku są naprawdę bardzo przyjemne, dużo seksu i czułości, masa hormonów usypiających naszą czujność, zwalczających stres. Często zapominamy o całym świecie tak jesteśmy szczęśliwi. Po seksie nigdy nie chce nam się jeszcze wyskoczyć na siłownie czy pobiegać, najchętniej ucinamy sobie drzemkę lub zjadamy coś smacznego, by podtrzymać wspaniały nastrój. Dodatkowo aby uzupełnić zapasy energetyczne zamawiamy jedzenie lub gotujemy coś wysokokalorycznego, rzadko mamy ochotę na sałatkę. Częściej na coś sytego i lampkę wina do kolacji. To normalne i jak najbardziej polecam korzystać z życia ale radzę trzymać się zdrowych zwyczajów zanim będzie za późno.

Może się okazać, że Ty przytyjesz, a ona będzie nadal szczupła, sam miałem taką sytuację. Kilka dodatkowych kilogramów jakimś cudem pojawiło się na wadze, nawet nie wiedziałem kiedy to się stało. Może okazać się, że dziewczyna straci zainteresowanie Tobą jeśli zmienisz się Twoja waga zbyt drastycznie.

 

2. Już nie musisz jej imponować?

 Perfect Dating

Ewolucja działa niestety na naszą niekorzyść tym razem. Jeśli nie jesteśmy w związku mamy silną potrzebę rywalizacji z innymi „samcami” ćwiczymy by zaimponować kobietom, mamy o wiele większą motywację, która pochodzi z naszego pierwotnego mózgu. Podświadomie zapędza nas na siłownie lub zaprasza do biegania.

Kolejny etap który nie jest korzystny, to przyzwyczajenie do partnerki. Nie musimy już imponować, czujemy się komfortowo z mniejszym bicepsem niż na pierwszych randkach. Ona mówi Ci, że kocha Cię takiego jaki jesteś i stąd już tylko krok do dodatkowych kilogramów. Zamiast na siłownię udajesz się na kanapę i oglądacie ulubiony serial zajadając się przysmakami. Raz na czas można usiąść przed telewizorem, ale nie codziennie, stworzenie takiej rutyny jest łatwe, a potem ciężko pozbyć się nawyku leniwego spędzania popołudnia.

 

 Na co uważać, by nie popsuć związku, jak sprawić by zawsze Cię kochała KLIKNIJ BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ...

 

3. Przyzwyczajenia są zaraźliwe

 Perfect Dating

 

Druga połówka ma na Ciebie niesamowicie duży wpływ, jej nawyki są bardzo zaraźliwe zarówno te zdrowe i niezdrowe. Jeśli ona uwielbia wieczorami zaglądnąć do pobliskiego Fast fooda lub uwielbia Colę, jest duża szansa, że podzieli się z Tobą nawykiem. Podobnie jeśli ona jada i gotuje zdrowo, jest prawie pewne, że sam zaczniesz jadać zdrowiej i nauczysz się rozróżniać mikroelementy i puste kalorie.

Jeśli związek jest poważny i kochacie się to dostrzegacie coś więcej niż waszą cielesność. Miłość jest ponad fizyczność, kochasz ją pomimo, a nie za coś. Kochasz pomimo kilku kilogramów ekstra, nie przeszkadza Ci to. Problem jednak może stać się poważny i ok. jeśli są to dwa kilogramy, a nie dziesięć czy dwadzieścia. Miłość może mieć swoje granice, niestety powyżej pewnej wagi możesz nie być fizycznie akceptowany. Nie wpadnij w niezdrową spiralę.

Jak świadomie prowadzić zdrowy i szczęśliwy związek dowiesz się z innych moich publikacji na naszej stronie, zapraszam również na prywatne konsultacje i szkolenia.

 Na co uważać, by nie popsuć związku, jak sprawić by zawsze Cię kochała KLIKNIJ BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ...

 

Autor Marcin Boro 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin