Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.


Kontynuujemy bardzo istotną kwestę niebezpiecznych tematów na pierwszej randce. Jako mężczyzna powinieneś nadawać ton rozmowy i rozpoczynać tematy, rozmowa jest jak taniec w którym prowadzisz. W poprzednim artykule dowiedzieliśmy się czego unikać dzisiaj poznamy kolejne pułapki i sposoby ich unikania. 

 

  

Na co uważać, by nie wyprowadzić jej z równowagi

Zapraszam na kontynuację bardzo istotnej kwestii niebezpiecznych tematów na pierwszej randce. Jako mężczyzna powinieneś nadawać ton rozmowy i rozpoczynać tematy, rozmowa jest jak taniec w którym prowadzisz. W poprzednim artykule dowiedzieliśmy się czego unikać dzisiaj poznamy kolejne pułapki i sposoby ich unikania.

Pod żadnym pozorem nie opowiadaj o swojej niedawno przebytej operacji lub nowym leku który przepisał Ci lekarz. Każda taka opowieść może zupełnie popsuć nastrój i skutecznie  zmniejszyć apetyt Twojej towarzyszki. Wszelkie szczegóły są zabronione, jak najszybciej zmień tok rozmowy. Długie opisy Twoich dolegliwości i bólu nie są odpowiednie na tym etapie znajomości. 

Wilczy apetyt 

 

 

Jeśli jesteście na kolacji to nie komentuj jej apetytu, ilość jedzenia spożyta przez nią przy kolacji, to jej osobista sprawa. Nigdy nie wiesz czy zjadła coś dzisiaj, może nie miała czasu przed spotkaniem. Nie powinieneś też mówić jej co powinna jeść, a czego nie, na takie uwagi przyjdzie czas później. Swoją drogą kobiety, często mają o wiele większą wiedzę na temat żywienia, wymieniają się z koleżankami nowymi dietami i sposobami na świetną sylwetkę. Drobne uwagi są wskazane jeśli masz dobre poczucie humoru i nadajecie na tych samych falach, wtedy możesz zażartować z siebie pokazując, że masz dużo autoironii i dystans do siebie. Co tyczy się Ciebie powinieneś jeść jak facet, kobiety wiedzą kiedy się oszczędzasz i tylko udajesz, że mało jesz a pewnie po kolacji skoczysz na big maca. 

Dodatkowo zawsze dobrze traktuj obsługę z restauracji i zostawiaj napiwek. W nielicznych sytuacja zdarza się brak profesjonalizmu ze strony kelnerki, staraj się to obrócić w żart, ale nigdy nie bądź niemiły. Kobiety szybko wyciągają wnioski z takich zachowań, może to być dla niej sygnał ostrzegawczy, że jesteś kretynem i nie potrafisz się zachować w każdej sytuacji. Nigdy nie flirtuj z kelnerką i nie praw szowinistycznych uwag. Możesz poruszyć temat jedzenia i smaku potraw, ale raczej nie bądź zbyt krytyczny, kobiety lubia sugerować się opiniami. Nie chcesz by odniosła wrażenie, że zabrałeś ją w miejsce gdzie serwują niesmaczne potrawy i co gorsze dodatkowo nie wykazałeś się odrobiną chęci, by sprawdzić wcześniej to miejsce. 

 Jak zdobyć świetną dziewczynę... Darmowy webinar ostatnie miejsca. Zapisz się dziś!

 

Money, Money, money 

Pieniądze, pieniądze, pieniądze. Ktoś kiedyś powiedział że nie warto o nich nigdy rozmawiać  z ludźmi zarabiającymi dużo więcej lub dużo mniej od Ciebie. Jest jeszcze jedna zasada, nie rozmawiaj o nich na początku znajomości. To jak dużo czy jak mało zarabiasz zostaw dla siebie. Jeśli chcesz jej zaimponować spraw jej ciekawy prezent, wykaż się kreatywnością. Zarobki i finanse to tematy, które nawet w długich związkach potrafią rodzić wiele problemów.

Pieniądze w związku czy na początku znajomości to w wielu kulturach temat tabu. Obowiązują różne zasady i bardzo często na tym polu dochodzi do ogromnych nieporozumień. W trakcie kolacji unikaj tematu swoich zarobków, słyszałem o facetach pokazujących stan konta, tylko nieliczne kobiety na to polecą, a jeśli to taki typ pamiętaj zawsze znajdzie się ktoś kto ma więcej kasy.  

Znana wada prawie wszystkich Polaków – narzekania. Za wszelką cenę powinniśmy unikać negatywnych tematów i użalania się nad własnym losem. Narzekanie na pracę, sąsiadów, swoją ex, kolejki w urzędzie i tak dalej, potrafi skutecznie zepsuć nową znajomość. Chcesz być kojarzony z przyjemnie spędzonym czasem, pozytywną energią. Pamiętaj każdy ma problemy, bądź mężczyzną i trzymaj dla siebie te uwagi, możesz pożalić się kumplowi, ale nigdy nowo poznanej dziewczynie. 

 

 Czytałem o Tobie… 

 

Ostatnia myśl, która przychodzi mi do głowy jeśli chodzi o zakazane rozmowy, to poruszenie kwestii tego co znalazłeś na jej temat w Google, lub jeśli macie wspólnych znajomych, jakiej plotki dowiedziałeś się o niej. Nawet jeżeli ciekawość doprowadziła Cię, aż do tego nie chwal się jej. Takie zachowanie będzie jej nasuwać negatywne przypuszczenia na Twój temat, kobiety nie chcą być śledzone czy prześladowane przez stalkerów, a szukanie informacji na ich temat nosi takie znamiona.  Pełno jest takich sytuacji w życiu kobiet szczególnie atrakcyjnych kiedy np. muszą zmieniać numer telefonu bo ktoś je prześladuje i nie chce dać im spokoju.   

  Jak zdobyć świetną dziewczynę... Darmowy webinar ostatnie miejsca. Zapisz się dziś!

Jest wiele tematów których nie radze poruszać na pierwszej i kolejnych randkach. Wymieniony powyżej to tylko kilka istotnych. Jak prowadzić doskonałą rozmowę, odbyć randkę o której będzie pamiętać długo i sama będzie chciała iść na kolejną? Może chciałbyś dowiedzieć się jakie tematy poruszać by już po pierwszej randce była Twoja? Zapraszam na prywatne porady, szkolenia i publikacje przygotowane tylko w jednym celu, byś stał się lepszym facetem, osiągającym tylko sukcesy w relacjach z kobietami! 

  Jak zdobyć świetną dziewczynę... Darmowy webinar ostatnie miejsca. Zapisz się dziś!

 

Autor Marcin Boro 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin