Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Spotykacie się, już dłuższy czas, może mieszkacie razem od kilku miesięcy. Coraz częściej zastanawiasz się czy to ta jedyna i powinieneś się oświadczyć, pozwól że Ci pomogę, jeśli sam nie znalazłeś odpowiedzi myślę, że dobrze trafiłeś. Jeśli Twoja kobieta ma przynajmniej, trzy czwarte tych cech możesz ustalać datę ślubu. Zapraszam do lektury. 

  

Po czym poznać, że poznałeś idealną kobietę na całe życie 

Przede wszystkim kobieta z którą chcesz spędzić życie powinna być miła. Tak to wydaje się proste ale taka jest prawda, zapomnij o jędzach zołzach i wrednych kobietach ostatnio modne są poradniki dla dziewczyn z serii dlaczego faceci kochają zołzy. Uwierz mi kobieta na całe życie to nie zołza, mogą Cię pociągać trudne kobiety, ale związek z jędzą to raczej tylko przygoda mająca uświadomić Ci czego tak naprawdę szukasz u kobiet. 

 

Śpiesz się powoli  

 

 

Twoja kobieta nie powinna Cię poganiać, jeśli chodzi o deklarację kiedy się oświadczysz i weźmiesz ślub. Ultimatum i terminy to sposoby na inne dziedziny życia, nie tak to działa, wiele małżeństw rozpadło się z pośpiechu. Jeśli jedynym powodem zawarcia małżeństwa jest strach przed jej utratą to nie jest właściwa decyzja. 

Jest dla Ciebie powodem dla którego jesteś lepszym człowiekiem i wydobywa z Ciebie najlepsze cechy. Tak to jedna z najważniejszych cech dobrej partnerki. Jeśli jest z Tobą,  wpiera Cię na Twojej ścieżce rozwoju i chce dla Ciebie jak najlepiej to będziesz z nią szczęśliwy. Ważne również by wspierała Cię w dążeniu do osiągnięcia Twoich celów, ponadto sama posiada cele do których dąży. 

 Jak zdobyć świetną dziewczynę... Darmowy webinar ostatnie miejsca. Zapisz się dziś!

 

Pieniądze i emocje 

Jest stabilna emocjonalnie. Mam tutaj na myśli, że jest przewidywalna emocjonalnie, zachowuje się w miarę zgodnie z oczekiwaniami. Szalona kobieta, która zachowuje się jak wariatka może być ciekawa tylko jako materiał na krótki związek, jeśli miałeś z taką doświadczenie to wiesz o czym mówię.

Jeśli nie to sprawdź, w dłuższej perspektywie jest tylko frustracja i złe emocje. Pogódźmy się z tym, nie zawsze osiągniemy tyle ile byśmy chcieli, czasem trwa to dłużej niż zakładamy, a czasem możemy nigdy nie osiągnąć statusu naszych marzeń. Musisz być pewien, że kobieta Twojego życia nie zostawi Cię jeśli nie będziesz zarabiał sześciocyfrowych sum, nie kupisz jej domu na wzgórzu. Wiesz do czego zmierzam, chcesz kobietę która będzie szczęśliwa nawet jeśli nie będziesz zarabiał milionów. 

   Jak zdobyć świetną dziewczynę... Darmowy webinar ostatnie miejsca. Zapisz się dziś!

  Bez dobrego seksu, nie ma udanego związku 

kobiety

Dla mnie jedną z najważniejszych dziedzin w związku jest odpowiednie dopasowanie seksualne. Mam na myśli, to czy dobrze wam ze sobą w łóżku i nie macie zbyt dużych różnic w temperamencie. Jeśli ona chce kochać się zbyt często (to o dziwo może tez być frustrujące, powodując u Ciebie spadek samooceny) lub rzadziej niż tego oczekujesz, to prędzej czy później pojawią się bardzo poważne konsekwencje. Włącznie z możliwymi zdradami. Jeśli jesteś singlem każdy seks jest dobry, w związku długotrwałym tylko doskonały seks jest dobry. Może przesadziłem, ale musicie naprawdę dbać o tą sferę. 

Chcesz kobietę, która w czasie kłótni nie rzuca do Ciebie talerzami, i nie płacze zawsze gdy się kłócicie? Życie będzie pełne sytuacji w których różnicie się zdaniem, kłótnie powinny być rzeczowe i prowadzić do rzeczowych rozwiązań. Kobieta z którą spędzisz życie powinna także dbać o siebie, swoje zdrowie i uprawiać jakiś sport. Piękno szybko przemija, ale z odpowiednim podejściem nieco można zwolnić upływ czasu. Nie wymagaj od niej medalu olimpijskiego ale tak jak Ty dbasz o zdrowie powinna i ona. Powinniście mieć wspólne zainteresowania i gust to nie prawda, że przeciwieństwa się przyciągają. 

  Jak zdobyć świetną dziewczynę... Darmowy webinar ostatnie miejsca. Zapisz się dziś!

Inteligentniejsza od ciebie 

kobiety

Powinna być co najmniej tak samo inteligentna jak Ty i podkreślam, że rozróżniamy wiele typów inteligencji, najważniejsze aby się uzupełniać i nie nudzić się wspólnie rozmawiając. Może jestem staroświecki ale powinna umieć gotować, zresztą Ty też, nie musi być mistrzynią, ale rosołek w niedziele jest zawsze mile widziany. Następna rzecz która niejako wiąże się też z gotowaniem to jej umiejętność opiekowania się Tobą kiedy jesteś chory, jeśli unika Cie podczas choroby to niezbyt dobrze o niej świadczy. 

Akceptuje Twoje wyjście z kolegami, oczywiście raz na czas bez przesady, powinna Ci ufać i dawać nieco przestrzeni. Jeśli z drugiej strony ciągle sama myśli o imprezowaniu, co weekend upija się w klubie to znaczy, że jeszcze nie jest gotowa na ustatkowanie, jej imprezowe dni powinny być już historią.  

Nie jesteś idealny 

kobiety

Potrafi Ci wybaczać jak coś spieprzysz od czasu do czasu, tak, tak nie jesteśmy idealni i nie można tego od nas oczekiwać. Kobieta z którą chcesz spędzić życie powinna w dodatku tolerować Twoje słabości, ale też wspierać Cię w dążeniu do ich pokonania. Na koniec ważna cecha, poczucie humoru. Nie ma nic lepszego niż partnerka mająca do siebie dystans i potrafiąca Cię rozśmieszyć. 

 Myślę, że mniej więcej przybliżyłem Ci to czego powinieneś szukać u swojej kobiety na resztę życia, to tylko ułamek wiedzy jaką posiądziesz inwestując czas w wiedzę na temat relacji damsko-męskich zapraszam do dalszej lektury. 

  Jak zdobyć świetną dziewczynę... Darmowy webinar ostatnie miejsca. Zapisz się dziś!

 

Autor Marcin Boro 

 

Komentarze   

+9 # Bartek 2016-03-05 20:00
Bardzo dobrze napisane, zgadzam się ze wszystkim
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin