Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Kolejną edycję naszego szkolenia uwodzenia oraz relacji damsko – męskich „Mistrz Uwodzenia” przeprowadziliśmy w Krakowie. Jak wyglądało szkolenie i przede wszystkim co sądzą o nim sami jego uczestnicy? Zapraszamy do lektury!

 

 

 Perfect Dating w Krakowie – opinie po szkoleniu. Marzec 2016

 

Kolejny intensywny weekend za nami. Przez dwa dni pomagaliśmy naszym kursantom pokonać własne ograniczenia, odkryć swój potencjał i przede wszystkim  pokazać im, że uwodzenie kobiet to sztuka, którą również są w stanie opanować.

Zarówno część teoretyczna jak i część praktyczna naszego szkolenia Mistrz Uwodzenia, pomogły spojrzeć kursantom na temat relacji damsko-męskich pod zupełnie innym kątem. Oczywiście na początku było trochę strachu przed podchodzeniem do nieznajomych kobiet, ale nie minęło wiele czasu jak zaczęły pojawiać się pierwsze numeru telefonów, a przykry obowiązek coraz szybciej zaczął przeradzać się w prawdziwą zabawę, która trwała do późnych godzin nocnych.

Co o szkoleniu Mistrz Uwodzenia sądzą jego uczestnicy? Jakie są ich opinie o szkoleniu? Czy poleciliby je innym? Zapraszamy do lektury!

 

 

 

"Osobiście przyznam, że dowiedziałem się wielu nowych rzeczy na temat relacji damsko-męskich. Jednocześnie odświeżyłem sobie wiedzę, którą już posiadam. Cześć teoretyczna podobała mi się szczególnie z powodu pasji, z jaką prowadzony był wykład: widać było że przez trenera przemawia doświadczenie, a nie wykute regułki.Cześć praktyczna też była bardzo pomocna: hostessa pozwoliła na lepsze przygotowanie  się do zajęć w terenie. Na Rynku z kolei przekonałem się na własnej skórze, jak bardzo błędne były moje niektóre przekonania."

Kursant

Mistrz Uwodzenia

 

"Hi!

Niesamowity kontakt z trenerem, który daje pozytywny przykład, oraz wywiera nieziemski wpływ na ciebie opowiadając własną historię i ciekawe anegdoty ze swojego życia.  Uświadomienie ile trzeba przepracować,  żeby dojść do określonego poziomu w relacjach damsko-meskich. Szkolenie daje ci kopa do działania i zmiany swojego życia. Bez zbędnego lania wody i "picu marketingowego". No i uświadomienie potencjału jaki kryje każdy z nas. Same plusy :)

Piotr"

 

 

 

"Moja opinia

Świetne podejście trenera do uczestników. Szkolenie odbywa się w luźnej atmosferze. Nie ma tu miejsca na wyuczone reguły typu "co powiedzieć aby wskoczyła ci na ramiona". Zamiast tego trener uczy jak dostosować się do danej sytuacji, zmienia podejście do kobiet w zabawę! Przed szkoleniem podejście do kobiety powodowało we mnie stres dziś nie nastawiam się na efekty i podchodzę na luzie, dzięki czemu w ciągu 2 dni poznałem kilka wartościowych kobiet do których mam kontakt.

Pozdrawia  i polecam"

Jaro

 

Mistrz Uwodzenia

 

"Wrażenia ze szkolenia jak najbardziej pozytywne. Wiedza teoretyczna, którąjuż wcześniej znałem została potwierdzona. Ćwiczenia praktyczne znacznie polepszyły moje umiejętności. Dowiedziałem się w jaki sposób wpływać na emocje kobiet, a także poznałem właściwą technikę podchodzenia do kobiet.Praktyka na rynku pokazała w jaki sposób łatwo można poznać nowe kobiety.

Pozdrawiam"

Paweł

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin