Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

jakpocalkowacdziewczyneRzeczywiście istnieje coś takiego jak sposób całowania kobiety. Generalnie, możesz to zrobić dobrze lub źle. Jeśli spieprzysz pierwszy pocałunek z nią, to raczej nie licz na przyszły związek. To tak jak w filmie Hitch, główny bohater stwierdza tam, że kobieta po pierwszym pocałunku ocenia, czy będzie z tobą w związku czy nie. Pora więc, byś dowiedział się, jak to należy robić!

 

Jak całować kobietę?

Garść konkretów.

Gdy już pochylasz się, żeby ją pocałować, chwyć jej twarz obiema rękoma w okolicach szczęki, tak żeby Twój palec wskazujący znajdował się pod uchem, a kciuki mniej więcej w okolicach kości policzkowych. Jeśli chcesz, możesz potem przesunąć dłonie dalej w stronę tyłu głowy tak, aby kciuki znajdowały się koło uszu. Może to być dla Ciebie lub dla niej bardziej komfortowe więc koniecznie to wybadaj. Całe to ustawienie rąk ma kluczowe znaczenie, ponieważ trzymasz wtedy jej głowę w objęciach i możesz prowadzić, ustawiając ją sobie tak jak Ci się to podoba. Pomaga to również w regulowaniu siły pocałunku, szybkości zbliżania Twojej twarzy do jej i dzięki temu przy pierwszym pocałunku nie będziecie się stukać zębami itp. 

cal2

Z reguły spieszysz się, żeby pocałować dziewczynę i kiedy nadchodzi odpowiednia chwila jesteś z reguły zdenerwowany, więc nie masz w tym momencie żadnego wyczucia czasu, dystansu i siły nacisku i wtedy BUM ! Twój od dawna oczekiwany, pełny uczucia i namiętności pocałunek zamienia się w zderzenie. Nigdy nie spiesz się z pocałunkiem. Wyraźnie zaznaczaj, że chcesz to zrobić i rób to powoli – to stworzy odpowiednią atmosferę i sprawi że dziewczyna zmięknie uchwycona uściskiem Twoich dłoni.

 

cal8
 

Gdy ją całujesz, zdecydowanie przesuń jej twarz w Twoją stronę. Nigdy na odwrót! Potem spójrz jej głęboko w oczy, i gdy przyciągasz jej twarz do swojej, powoli je zamykaj tuż przed pocałunkiem. Chcę abyś dotknął jej ust swoimi ustami tak delikatnie jak to tylko możliwe. Zwróć wtedy uwagę na parę istotnych elementów. Wymaga to wiele praktyki ale jak już to opanujesz.... ona będzie Twoja !!! Oto elementy na które musisz zwrócić szczególną uwagę gdy już stykasz się z nią ustami:

  • Ile siły używa dziewczyna gdy się całujecie ?(mowa tutaj o sile docisku jej twarzy do twojej)
  • Naciska ustami twoje usta mocno czy raczej lekko? 
  • W którą stronę skierowana jest siłą jej docisku i w którym momencie naciska? 

Zauważ także ułożenie jej ust do pocałunku:

  • Jej usta wyglądają jak gęba ryby?
  • Otwiera usta bardzo szeroko?
  • Trzyma wargi blisko siebie? 
  • Zwracaj uwagę na to co ona Ci robi przy pocałunku!

 

cal6
 

Technika "słuchania".

Delikatnie ją całuj i zwracaj uwagę na to jak ona Cię całuje. Cała filozofia tkwi w tym elemencie. Nie skupiaj się na całowaniu jej, skupiaj się na tym jak ona Cię całuje i staraj się wtopić w jej styl.  Ta teoria została przeniesiona z  “Tai Chi Push Hands” zwanego „słuchaniem”. Jest to technika, która poprzez element obserwacji sensorycznej, pozwala na wyczuwanie i interpretację subtelnych zmian odczuwalnych na ustach i skórze a także zmian w napięciu mięśniowym – w tym przypadku poprzez usta.

Przedstawiony sposób poprzez „słuchanie” i powielanie powoduje uzyskanie idealnego pocałunku!

Jak to działa?

dziewczyna ma już swój sposób całowania i jego elementy. Poprzez zwrócenie uwagi  na to jak ona całuje, wiesz jak ją pocałować odwzorowując te elementy pocałunku. Odpalasz wtedy w jej głowie mechanizm, który mówi jej że całujesz dokładnie tak jak ona tego chce, uruchamiając także emocje związane z idealnym dla niej pocałunkiem. Powoduje to wytworzenie u niej w głowie informacji że może przejść z Tobą do następnej fazy związku ;). W hipnozie nazywa się to „dopasowanie i prowadzenie” Możesz to jeszcze lekko „dosłodzić”…

cal5

 Narzuć swój styl!

Gdy już  dopasujesz się do jej modelu całowania i robisz to skutecznie, zacznij lekko prowadzić, czyli powoli zaczynaj wtapiać w pocałunek trochę Twojego stylu całowania. Całowanie dziewczyny jej sposobem pogłębia poczucie więzi między wami. Zwracać uwagę na to, jak ona odpowiada swoimi ustami na twoje prowadzenie. Myśl wtedy kategoriami: Chcę jej dać jak największą przyjemność z pocałunku i jednocześnie ciągle badać jej „odpowiedzi” na moje stymulacje. Da Ci to możliwość zbadania, czy lekko narzucany przez Ciebie styl całowania podoba się jej i czy możesz podążać dalej tą drogą. Jeśli przy twojej stymulacji jej ust ona znowu zaczyna prowadzić, to jest to znak, że Twój narzucony styl podążył w złą stronę i musisz zacząć wszystko od początku. Zetknięcie ust -> “słuchanie” -> dopasowanie -> powolne narzucenie swojego stylu -> przejęcie kontroli nad sposobem całowania.

 

cal11

Oto lista 10 sygnałów wysyłanych przez kobietę, gdy całujesz ją nieumiejętnie:

10. Pocałowała Cię raz z języczkiem, a potem już nigdy tego nie zrobiła
Widocznie za bardzo wciskałeś jej swój język do ust. Zrobiłeś to zbyt nachalnie i wystraszyłeś ją tym. Pamiętasz zasadę ze szkolenia Davida Deangelo? Dwa kroki w przód, jeden w tył.

9. Gdy chcesz ją pocałować, robi Ci wymówki
Mówi wtedy: „Muszę wcześnie rano wstać” albo „Muszę nakarmić kota”. Powinieneś wtedy zastanowić się nad tym związkiem, zrobiłeś chyba coś nie tak, jak powinieneś. Jeśli dziewczyna nie chce się z Tobą regularnie całować, to znaczy że nie umiesz się dobrze całować.

8. Jest zmęczona i znudzona, gdy chcesz ją pocałować
Gdy dziewczyna ciągle ziewa i nie ma ochoty się przytulić abyś mógł ją pocałować, oznacza to że musisz popracować nad swoim stylem całowania.

7. Dziewczyna chce się zająć innymi częściami Twojego ciała
Nie jest tak źle, ale ciągle nie wiesz jak dobrze całować. Popracuj nad tym i usprawnij któryś z elementów twojego pocałunku.

6. Ona nigdy nie rozpoczyna całowania
Jeśli sama nie chce Cię pocałować to znaczy że coś spieprzyłeś. Każda dziewczyna, nieważne jak bardzo jest nieśmiała, zawsze chce się całować ze swoim facetem.

5. Nie prawi Ci komplementów
Jeśli nie mówi rzeczy w stylu: „wiesz jak się całować” lub „nigdy się tyle z nikim nie całowałam” to znaczy, że jeszcze nie dopracowałeś do perfekcji swojego pocałunku.

4. Nagle mówi Ci: „zostańmy przyjaciółmi” po pierwszym pocałunku.
Potrzebujesz pomocy. Przeczytaj książkę lub obejrzyj szkolenie z podstaw podrywu.

3. Wyciąga miętówki lub gumy
Gdy wyciąga miętówki, to może być znak że chce się całować. Może być świadoma swojego nieświeżego oddechu lub chodzi tutaj o Twój nieświeży oddech. Zawsze bądź przygotowany i zjedz tic-tac’a przed pocałunkiem.

 2. Jej usta wyglądają jak usta Angeliny Jolie!
Spróbuj nie przeżuwać jej ust w czasie pocałunku lub zmniejsz intensywność całowania. Daj odpocząć jej ustom, żeby nie dostała jakiejś infekcji.

 1. Zdradza Cię !
Potrzebujesz pomocy więc zerknij na punkt 4. Potem daj jej klapsa za bycie dziwką.

Chciałbyś nauczyć się czegoś więcej na temat relacji z kobietami? Skorzystaj już teraz z kompendium naszej wiedzy dostępnej na DVD!  

 

Dołącz do naszej społeczności:

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

 

 

 

 

Komentarze   

-6 # Pan Kominiarz 2013-01-17 00:36
Hahaha, koń by się uśmiał. Porady czytałem ku uciesze własnej, bardziej niż jako przydatne. Z jednej strony... dobra robota.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-4 # weronika 2014-02-16 18:46
hahaha mama powiedziała mi że
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # kac 2014-08-12 21:05
:zzz :zzz :zzz :zzz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-14 # Justyna 2016-07-14 16:35
Jeśli zachowacie czystość przed ślubemkościelny m, to małżeństwo będzie szczęśliwe. Warto się
pomęczyc 3 lata, żeby 30 być szczęśliwym. Ale pamiętajcie, że nawet całowanie jest grzechem.
Nawet pocałować chłopaka w usta to wstyd. A jak wstyd, to to coś złego. Czyli grzech. Czułość można
okazać całując w policzek, czułko. I po ślubie dalej trzeba walczyć o czystość. Do końca życia. Nie
odmawiać małżonkowi współżycia, bo to grzech przeciwko jego miłości, który naraża go na
cudzołóstwo, mastrubację, nieczyste myśli. Trzeba się czasem poświęcić, ale nie można być egoistą i
zostawić małżonka narażając go na cudzołóstwo. Była taka historia, że żona nie współżycia z mężem
tak często jak chciał i stojąc za dziewczętami w kościele miał nieczyste myśli. Jeśli małżonek będzie
syty, to łatwiej mu będzie zachować czystość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin