Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Miłość jest ślepa, ale czasem zakochujemy się w dużo młodszej od siebie partnerce. Zdarza się też, że spotykamy się z nią z innego powodu. Mężczyzna spotykający się z dużą młodszą dziewczyną jest uważany za kogoś, kto przechodzi kryzys wieku średniego. W niektórych kręgach spotykania się z dużo młodszą dziewczyną, to oznaka statusu materialnego i społecznego. Jakie 5 rzeczy trzeba wziąć pod uwagę spotykając się z o wiele młodszą kobietę?

 

5 rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę, spotykając się, z o wiele młodszą kobietą.

 

Miłość jest ślepa, ale czasem zakochujemy się w dużo młodszej od siebie partnerce, lub spotykamy się z nią z innego powodu. Mężczyzna spotykający się z dużą młodszą dziewczyną jest uważany za kogoś, kto przechodzi kryzys wieku średniego. W niektórych kręgach spotykania się z dużo młodszą dziewczyną, to oznaka statusu materialnego i społecznego. Nie tylko mężczyźni spotykają się z dużo młodszymi od siebie partnerami, jednak kobiet jest znacznie mniej, a w dodatku jest to większe tabu. Jakie 5 rzeczy trzeba wziąć pod uwagę spotykając się z o wiele młodszą kobietę?

 

1. Kiedy różnica wieku jest zbyt duża

Mawiają że miłość jest ślepa i czasami z zakochujemy się w kimś, nie mając kompletnie na to wpływu. Zdarzają się sytuacje w których, różnica wieku jest, zbyt znacząca. Nieważne jak mocne wydaje ci się uczucie zaangażowanie w związek z kimś bardzo młodym może prowadzić do poważnych problemów prawnych.  Tzw. wiek zgody ustalony prawnie minimalny wiek od tej osoba jest uznana, za zdolną do zgody na czynności seksualne jest różny w każdym kraju. Przykładowo w Polsce taka granica wiekowa wynosi 15 lat. Co jest szczególnie rażące z naszego punktu widzenia, czyli obywateli cywilizowanego kraju, niektóre państwa nie posiadają takiego limitu wieku. Przykładem jest Arabia Saudyjska, nie istnieje tam ograniczenie wieku, jedynie bezwzględny zakaz stosunków pozamałżeńskich. Po zawarciu małżeństwa wszystko reguluje prawo zwyczajowe, ale w Arabii Saudyjskiej nie istnieje również minimalny wiek na małżeństwa, byle zostało znak warte zgodnie z tamtejszą interpretacją szariatu. Osobiście uważam że jest to wstrząsające i dziwię się że istnieją kraje w których jest przyzwolenie na takie praktyki.  

 

2. Zastanów się nad powodem zaangażowania w związek z dużą młodszą kobietą

 

kobiety

 Więcej świetnych porad na żywo - Darmowy webinar ostatnie miejsca. Zapisz się dziś!

...poznaj również nasze szkolenia i książki

 

Zanim rozpoczniesz związek z kimś dużo młodszym od siebie ważne by zastanowić się nad swoją motywacją, miłość nie zna wieku, ale jeżeli spotykasz się tylko z dużo młodszymi od siebie kobietami, to oznacza że nie pociągając się kobiety w twoim wieku, albo zwyczajnie lubisz jak twoja partnerka podziwiać się twoje doświadczenie. Duża różnica wieku niekoniecznie oznacza że jest z tobą coś nie tak, zwyczajnie zastanów się nad tym schematem.

 

3. Będziesz musiał radzić sobie z różnicami pokoleniowymi

kobiety

 Nieważne jak wyrozumiały jesteś na pewno zdarzą się problemy w komunikacji związane z rocznicą pokoleń. Możesz mieć różne przekonania religijne, polityczne czy nawet tak drobne różnice, jak gust muzyczny może to wpłynąć na wasz związek. Z drugiej strony duża różnica wieku może, być bardzo bogatym źródłem wiedzy i poznania innych perspektyw oraz doświadczeń na życie.

 

4. Krytyka będzie nieuniknione

kobiety

Jest naprawdę duża szansa że w którymś punkcie znajdą się osoby, które nie będą zgadzać się z twoim wyborem partnerki, nieważne jak idealny jest twój związek. Będziesz musiał tłumaczyć przyjaciołom i rodzinie jak bardzo się kochacie, ale przygotuj się na brak zrozumienia. Ciągłe kłótnie na temat wieku twojej partnerki będą uciążliwe. Rozwiązanie jest proste, ustal z nimi że nie rozmawiać na temat wieku partnerki.

 

Więcej świetnych porad na żywo Darmowy webinar ostatnie miejsca. Zapisz się dziś!

...poznaj również nasze szkolenia i książki

5. Nie skupiaj się zbytnio na różnicy wieku

Różnica wieku jest na pewno dużym wyzwaniem ale skupianie się ciągłe na tym temacie może spowodować jeszcze większe problemy. Nie pozwól, by temat wieku, dominował wasz związek nawiązuj do niego tylko gdy jest to najbardziej wymagane.

 

  Więcej świetnych porad na żywo Darmowy webinar ostatnie miejsca. Zapisz się dziś!

...poznaj również nasze szkolenia i książki

 

Autor Marcin Boro 

 Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

Facebook: https://facebook.com/PerfectDatingPL

Twitter: https://twitter.com/perfectdatingpl

 

Youtube: https://www.youtube.com/user/PerfectDatingPL

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin