Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

kobietyCzy często zdarza się, że dziewczyna ci nie odpisuje lub jeżeli odpisze, to masz wrażenie że robi to pośpiesznie, nie przykładając się.  Jeżeli już odpisuje, to krótkimi prostymi zdaniami lub pojedynczymi słowami. To znak, że robisz coś zupełnie, niewłaściwego. Co robisz źle? Oto pięć błędów które sprawiają że twoje wiadomości zniechęcają ją do ciebie nawet jak początkowo cię lubiła.

 

Najczęstsze błędy popełniane przy pisaniu wiadomości

 

Czy często zdarza się, że dziewczyna ci nie odpisujelub jeżeli odpisze, to masz wrażenie że robi to pośpiesznie, nie przykładając się.  Jeżeli już odpisuje, to krótkimi prostymi zdaniami lub pojedynczymi słowami. To znak, że robisz coś zupełnie, niewłaściwego. Co robisz źle? Oto pięć błędów które sprawiają że twoje wiadomości zniechęcają ją do ciebie nawet jak początkowo cię lubiła.

 wiadomości

 

Błąd numer 1 - Wyznajesz jej co czujesz we wiadomości

 

Bardzo często wydaje nam się, że jeżeli wyznamy dziewczynie, jak bardzo nam się podoba, jak bardzo ją lubimy czy może nawet kochamy, to ona natychmiast odwzajemni uczucie lub nasza znajomość posunie się dalej. Jest to ogromny błąd. Przede wszystkim, takie rzeczy wyznaje się w cztery oczy, nigdy na początku przez wiadomości. Dodatkowo, jeżeli kobieta ma cię na tacy, to staje się dla niej mniej atrakcyjne, nie musi na tobą pracować, jesteś gotowym przeżutym posiłkiem lub daniem z kroplówki. Każdy wie że przygotowany samodzielnie i z wysiłkiem posiłek zawsze smakuje najlepiej.

Błąd numer 2 - Jesteś zbyt miłym facetem

 

Bycie zbyt miłym facetem na dłuższą metę jest odrzucające dla kobiet. Szczególnie w wiadomościach, jeżeli zawsze starasz się być milutki ona pomyśli że rzeczywiście coś z tobą jest nie tak. Po prostu będąc miłym wydaje się, że za bardzo się starasz. Podświadomie dajesz jej do zrozumienia, że coś z tobą musi być nie tak, że jesteś z zdesperowany, zachowujesz się jakby ona była twoją ostatnią nadzieją i nikt inny nie chce z tobą się umówić. Kolejny powód jest taki, że pisanie miłych tekstów, jest po prostu nudne. Teksty typu "miłego dnia", "jak minął ci dzień?", "udanego weekendu". Są zarezerwowane na dłuższą znajomość, nie na początek. W jej oczach jesteś zbyt potrzebujący i nudny, a to mieszanka która nigdzie cię nie zaprowadzi.

 Więcej świetnych porad na żywo - Darmowy webinar ostatnie miejsca. Zapisz się dziś!

...poznaj również nasze szkolenia i książki

 

Błąd numer 3 - Jesteś zbyt dostępny

 

Jest kilka powodów dlaczego, to chyba największy błąd. Na kilka sposobów zabija on atrakcyjność.  Po pierwsze będąc zbyt dostępnym, eliminujesz tajemniczość. Po drugie, nie dajesz jej czasu żeby zatęskniła i oczekiwała na kontakt od ciebie. Po trzecie kobiety cenią bardziej facetów, którzy są mniej dostępni, Ci dostępni są łatwym posiłkiem fastfoodem, darmowym posiłkiem którego nikt nie chce, bo jest tak smaczny ile kosztuje.

 

Błąd numer 4 - Piszesz zmierzając w stronę przyjaźni

 

Na tym można się bardzo przyjechać. Większość facetów myśli, że im częściej odpisuje, wymienia wiadomości jedną po drugiej tym bardziej ona ich polubi, w pewnym sensie mają rację. Stosując taką metodę polubi Cię bardziej ale jako... uwaga…  przyjaciela. Jeżeli od wymiany numerów minęło kilka tygodni i nawet się nie spotkaliście lub ona nie chce się z tobą spotkać, to zostałeś jej przyjacielem do pisania wiadomości. Dlatego tak istotne jest by nauczyć się przekazywać więcej informacji mniejszej ilości wiadomość.  Mówić więcej, używając mniej wiadomości.

 

Błąd numer 5 -  Poddajesz się zbyt wcześnie

 

Wiesz, jaki jest największy błąd, który popełnią faceci? Większość poddaje się, zbyt szybko. Kobieta i jej umysł jest jak zamek trzeba znaleźć odpowiedni klucz żeby do niej dotrzeć. Większość facetów poddaje się w momencie kiedy kobieta zaczyna ich testować. Większość odpada na tym etapie. 

Jak źle by nie było, wszystko da się odwrócić. Nieważne jak zepsułeś relacje przez złe wiadomości można wyjść ze strefy przyjacielskiej, sprawić by kobieta chciała się z tobą umówić,  nawet jeżeli nie masz już na to nadziei. Wszystko tkwi w tajemnicy pisania naprawdę dobrych wiadomości. Aby poznać ich sekret zapraszam na nasze szkolenia.

 

 

 Więcej świetnych porad na żywo - Darmowy webinar ostatnie miejsca. Zapisz się dziś!

...poznaj również nasze szkolenia i książki

 

Autor Marcin Boro 

 Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

Facebook: https://facebook.com/PerfectDatingPL

Twitter: https://twitter.com/perfectdatingpl

Youtube: https://www.youtube.com/user/PerfectDatingPL

 

 

FILMY NA YOUTUBE:

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin