Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

W tym tygodniu odwiedziliśmy Warszawę, aby przeprowadzić kolejną edycję naszego szkolenia uwodzenia oraz relacji damsko – męskich „Mistrz Uwodzenia”. Jak wyglądało szkolenie i przede wszystkim co sądzą o nim sami jego uczestnicy? Zapraszamy do lektury!

 

 

 Perfect Dating w Warszawie – opinie po szkoleniu. 

 

Kolejny intensywny weekend za nami. Przez dwa dni pomagaliśmy naszym kursantom pokonać własne ograniczenia, odkryć swój potencjał i przede wszystkim  pokazać im, że uwodzenie kobiet to sztuka, którą również są w stanie opanować.

Zarówno część teoretyczna jak i część praktyczna naszego szkolenia Mistrz Uwodzenia, pomogły spojrzeć kursantom na temat relacji damsko-męskich pod zupełnie innym kątem. Oczywiście na początku było trochę strachu przed podchodzeniem do nieznajomych kobiet, ale nie minęło wiele czasu jak zaczęły pojawiać się pierwsze numeru telefonów, a przykry obowiązek coraz szybciej zaczął przeradzać się w prawdziwą zabawę, która trwała do późnych godzin nocnych.

Co o szkoleniu Mistrz Uwodzenia sądzą jego uczestnicy? Jakie są ich opinie o szkoleniu? Czy poleciliby je innym? Zapraszamy do lektury!

 

 

 

Szkolenie zupełnie zmieniło mój sposób myślenia o podchodzeniu do kobiet na ulicy. Trener zaczął  od przedstawienia wiedzy teoretycznej a popołudniem przeszliśmy do praktyki.  Ćwiczenia praktyczne i nastawienie, że podchodzenie do kobiet należy traktować jako zabawę dało świetne rezultaty! Równie ciekawym elementem na szkoleniu było emocjonalne mówienie do kobiety, przenosi ono rozmowę z kobietą na zupełnie inny poziom.

Świetny kontakt z trenerem, bardzo dobra atmosfera. Polecam to szkolenie każdemu! 

Pozdrawiam

Andrzej

Mistrz Uwodzenia

 

 

 

”Szkolenie było bardzo wysokiej jakości. Prowadzący trener posiadał ogromne doświadczenie i wiedzę w tej tematyce. Dzięki niemu przełamałem opory przed podchodzeniem do obcych kobiet oraz wskazał mi kierunek dalszego rozwoju w relacjach damsko-męskich."

Rafał

 

 

Mistrz Uwodzenia

 

 

„Bardzo świetne szkolenie, polecone mi przez kumpla. Zdejmujace z kobiet i relacji aure magii. Wychodzi ze to wcale nie jest jakies rocket science, a zamiast uczyć się tekstów warto mieć dobre podejście do samego siebie i życia. Wielkie dzieki Perfect Dating!”"

Michał

 

Mistrz Uwodzenia

 

 

 

 

Facebook Polub nas na Facebook.
YouTube Oglądaj nowe fimy na Youtube.
twitter  komentuj na Twitter.

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin